Nejsem živá

Od doby, kdy se detektiv Jude Fontaineové podařilo zjistit, kdo stál za jejím únosem, uplynulo několik měsíců. Jude se s traumatickou minulostí vyrovnává jediným způsobem, který zná: vrací se na místo, kde zažívala každodenní peklo. V útrobách zchátralého domu paradoxně nachází útočiště před neklidem, který vyvolala série krutých vražd. Jude a její partner, detektiv Uriah Ashby, zpočátku tápou, protože nic nedává smysl – způsob provedení, místa činu, ani totožnost obětí. Jako by chyběl společný jmenovatel…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408883/big_nejsem-ziva-XpB-408883.jpg 4.4618

Tajemství detektiva Jude Fontaineové 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Body Counter, 2018

Kniha Nejsem živá

LuckaDea

Druhý díl přinesl opět zajímavý a napínavý děj. Tato série je opravdu super, takže se těším i na další díly.

March
24.12.2022

Druhý díl, souhlasím s některými, že byl lepší první díl, že konec byl trochu zrychlenější, ale i tak mě to bavilo. Trochu více krve, ale jinak detektivní dvojice skvělá a tebe závěr...? Dobrá návnada....Nejde jinak, než pokračovat v dalším dílu.

lenka.plaszova
16.12.2022

Tento díl mě příliš neuchvátil a na můj vkus byl konec až moc rychlý. Chybělo mi trochu víc napětí.

Littlemonday
07.11.2022

Nejsem živá - Anne Frasierová

Kniha, ke které jsem se dostala díky knižní štafetě. ️

Anotace:

Recenze:

Druhý díl této série rozhodně nezklamal! Začátek byl malinko slabší a já už se začala obávat klesavé tendence, ale nic takového. Děj graduje až do wow překvapení na konci, takže rovnou nutí čtenáře sáhnout po dalším pokračování.
Moc se mi líbil autorčin zajímavý nápad na připad, který detektivové v této knize řešili. Sama jsem si říkala, jak to udělá, aby postupně nebyl děj úplně zcestný, ale všechno do sebe zapadlo naprosto perfektně!
Moc se těším na poslední díl. ️

4/5⭐️

️️️

Olča220
05.11.2022

Opět skvělé. Tato série mě tak zaujala, že už se nemůžu dočkat, až začnu další díl. Opravdu vyvedení kniha. Moc doporučuji.

NicaCola
26.10.2022

Druhý díl o Jude mě opět nezklamal. Zápletka byla zajímavá, konec jsem rozhodně nečekala. Moc často thrillery nečtu, ale od této série se nedá odtrhnout;)

dominika2585
26.10.2022

Pro mě byl tento díl trochu slabší, což ale neznamená, že byl špatný. Jude a Uriah tvoří zajímavou dvojici, která mě osobně hodně baví. Těším se na další díl.

sestraJoy
15.10.2022

„VŠECHNO, CO HLEDÁM, JE UŽ VE MNĚ“ … Jude je sympatická hrdinka a spolu se svým taky „rozbitým“ parťákem tvoří zajímavou dvojici. Moc už mě teda neberou ty jejich bolístky, ale chápu, že si podle toho děláme jejich obrázek. Zločiny (zločiny) jsou fajnový, protože pachatel se nespokojí jen s aranžováním, ale jede podle Fibonacciho posloupnosti. Navíc autorka do nich znovu přimíchá nebohou Jude. Nevím, možná jsem to neměl číst hned po prvním dílu, ale zdálo se mi to slabší. Takže teď si dám od Jude pauzu a pak…