Nejsem živá

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Od doby, kdy se detektiv Jude Fontaineové podařilo zjistit, kdo stál za jejím únosem, uplynulo několik měsíců. Jude se s traumatickou minulostí vyrovnává jediným způsobem, který zná: vrací se na místo, kde zažívala každodenní peklo. V útrobách zchátralého domu paradoxně nachází útočiště před neklidem, který vyvolala série krutých vražd. Jude a její partner, detektiv Uriah Ashby, zpočátku tápou, protože nic nedává smysl – způsob provedení, místa činu, ani totožnost obětí. Jako by chyběl společný jmenovatel…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408883/big_nejsem-ziva-XpB-408883.jpg 4.4495
Série:

Tajemství detektiva Jude Fontaineové 2.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Body Counter, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (166)

Kniha Nejsem živá

čef
22. října

Uvěřitelný příběh to jistě příliš není, popisovaná performance je už hodně za čarou. Rovněž povaha psychicky mrtvé hrdinky není moc přesvědčivě podána. Také se mi zdá, že asi tak dva pachatele nechala autorka bez vysvětlení kamsi zmizet. Jinak však příběh dokáže upoutat, možná právě pro tyto nedokonalosti.

helkol
02. září

Zase skvělý, čtivý příběh. Doporučuji a jdu na další knihu od autorky.


novina
02. srpna

Opět jsem četla jedním dechem. Jude je mi sympatická a od příběhu se nelze odtrhnout.

VeFab
01. srpna

Perfektní čtení!

Adél784
22. července

Skvělá série s detektivkou Jude, která by se mohla líbit čtenářům Angely Marsons:)

LussyP
18. července

4,5/5

DOPORUČUJI ČÍST SÉRII OPRAVDU POSTUPNĚ.

Další díl s Jude, která mi přirostla k srdci, možná, že tenhle díl byl ještě lepší než ten předchozí. Líbí se mi, že když knihu dočtete, nezůstanou žádné otázky. Motiv i provedení byly zajímavé.

Allla9
09. července

I druhý díl si zaslouží plný počet hvězdiček.

Kekik
03. července

Sympatické postavy, které mě zaujaly už v prvním díle. Líbí se mi, že vyšetřovatelé jsou lidé z masa a kostí. I díky skvělé velitelce Ortegové, která se stará o blaho svých detektivů, jsou pro mě postavy reálnější.

Od prvního dílu je znát, že vyšetřování je zde spíše jen okrajové. Autorka se zmíní, že při poradě spolu probrali různé linky vyšetřování. Jaké to jsou, to už ale nevíme. Občas za někým vyrazí a vyslechnou ho, a to je tak asi vše. Ale není to na škodu. V příběhu je tak prostor pro soukromí hlavních postav. Přesněji pro jejich démony, které jsou hlavní součástí všech detektivů, ať už v knize či ve filmu.

Na další díl se těším.

1 ...