Nejsem mrtvá

Detektivka oddělení vražd Jude strávila tři roky zavřená v temné podzemní cele. Za tu dobu se naučila dokonale číst ve svém sadistickém vězniteli, takže se jí nakonec podařilo uprchnout. Jenomže návrat do normálního světa je mnohem těžší, než si Jude představovala – její přítel si během těch tří let našel novou ženu, kolegové z policejního sboru jí nevěří a všechny ostatní bezmála děsí. Přesto nastoupí zpět do služby a vzápětí začne řešit případ utonulé mladé dívky. Všichni ostatní včetně jejího nového parťáka si myslí, že se jedná o sebevraždu, kdežto Jude je přesvědčená, že se jednalo o násilnou smrt. Nikdo se totiž nevyzná v duších zvrácených psychopatů tak jako ona…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380544/big_nejsem-mrtva-IGR-380544.jpg 4.4942

Tajemství detektiva Jude Fontaineové 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Body Reader, 2016

Kniha Nejsem mrtvá

LuckaDea

Skvělý krimi příběh, který bych zařadila i do kategorie thriller. Knížka se dobře četla a příběh byl originální a napínavý.

malina097

Precteno a docela dobre,asi jsem divny ctenar,ale v tehle detektivkach mi připadá,ze se autoři chtějí předvádět kdo vymysli krutější vraždy.Ale je fakt,ze jsem to přečetla rychle a se zvědavosti co a jak bude dal.Hodně velký sympatak mi připadal parťák hlavní představitelky.Teď čtu další díl tak pak se podělim o zážitek,ale zatím mi přišel první díl lepší,,,,,uvidíme .

March
20.12.2022

Teda, tak to byla jizda. Ke knize jsem se dostala náhodou, nebylo nic jiného po ruce, tak přišla na řadu. Začátek knihy za mě, naprosto neobvyklý, skvěle podáváný příběh, který se tedy rozjel, bylo tam prostě všechno návrat do minulosti, sympatická policajtka, napětí a to rozuzlení...? No, nemělo to chybu, nebo možná mělo, ale ne pro mě:-) vřele doporučuji, a nejde jinak, než na další díl.

Littlemonday
02.11.2022

Nejsem mrtvá - Anne Frasierová

Kniha, ke které jsem se dostala díky knižní štafetě. ️

Anotace:

Recenze:

Tak úplně na začátek - podívejte se na tu krásnou obálku! Fotka to samozřejmě nezabere a Facebook na kvalitě taky zrovna nepřidá, ale ty rybky se úplně lesknou!!! Takže teď víte, jaká jsem straka a jdeme se podívat na obsah.
Hlavní hrdinka Jude si prošla peklem, které ji hodně změnilo. Po pár měsících od útěku a zabití svého věznitele se vrátila na pozici detektivky na oddělení vražd a musím říct, že to mě trochu štvalo. Ženská tři roky zavřená ve sklepě uteče, pár měsíců (konkrétně asi čtyři) si líže rány a pak hurá na vraždy. Žádný psycholog, šéfová je s tím úplně v pohodě. Samozřejmě pak přijdou momenty, kdy je jasné, že to nebyl úplně nápad na Nobelovku, každopádně musím uznat, že instinkty má Jude dobré a pro děj je její návrat do práce velmi důležitý.
Kniha má připraveny skvělé zvraty a wow momenty, moc dobrá detektivka a já se těším na další díl, na který se jdu vrhnout!

4/5 ⭐️

Olča220
01.11.2022

Jedním slovem, skvělé. Do poslední stránky mě to bavilo a hned otvírám další díl a pokračuji.
Sice mi to maličko připomínalo seriál Zločin, ale komu by to vadilo.
Milovníkům tohoto žánru knihu moc doporučuji.

katka134
30.10.2022

Tato knížka se mi dostala do ruky až po přečtení druhého dilu, takže jsem věděla kdo je vrah. Přesto jsem si napínavý děj užila.

dominika2585
26.10.2022

Této knize nemám co vytknout. Napínavé od začátku dokonce. Jude je velmi zajímavá postava a upřímně se těším na její vývoj v průběhu série. Závěr mě naprosto šokoval.

Maky806
06.10.2022

Super kniha! Jdu na druhý díl trilogie. Vypadá to, že mám další oblíbenou spisovatelku :-)