Nejsem mrtvá

Detektivka oddělení vražd Jude strávila tři roky zavřená v temné podzemní cele. Za tu dobu se naučila dokonale číst ve svém sadistickém vězniteli, takže se jí nakonec podařilo uprchnout. Jenomže návrat do normálního světa je mnohem těžší, než si Jude představovala – její přítel si během těch tří let našel novou ženu, kolegové z policejního sboru jí nevěří a všechny ostatní bezmála děsí. Přesto nastoupí zpět do služby a vzápětí začne řešit případ utonulé mladé dívky. Všichni ostatní včetně jejího nového parťáka si myslí, že se jedná o sebevraždu, kdežto Jude je přesvědčená, že se jednalo o násilnou smrt. Nikdo se totiž nevyzná v duších zvrácených psychopatů tak jako ona…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380544/big_nejsem-mrtva-IGR-380544.jpg 4.4789

Tajemství detektiva Jude Fontaineové 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Body Reader, 2016

Kniha Nejsem mrtvá

twiggynka

Čtivá kniha a dobrý příběh. Tak to mám nejraději :-)

helkol

Dostala se mi do rukou náhodou a byla skvělá, poutavá, čtivá. Za pár hodin přečetná.

hanap

Napínavé, výborný triler.

Eliška82

První kniha od této autorky a jsem naprosto nadšená.Prečetla jsem ji cca za 5 hodin a kdyby jsem měla další díl pokračuji dál.Za mě je pět hvězdiček ještě málo .Vřele doporučuji všem co mají rádi kriminálky

VeFab

Opravdu skvělé!

novina

Napínavé od začátku do konce. Děj pěkně odsýpal a Jude mi byla sympatická. Těším se na další knihu.

Allla9

Stále se něco děje, žádná hluchá místa. Prostě thriller tak, jak má být.

GYROTOURBILLON

Super, tak moje třetí setkání s autorkou. Kniha má spád, čtivost, krátké kapitoly, co více dodat ?
I obálky jsou pěkné. Těším se na další knihu AF.
Plně souhlasím se všemi 4 -5 *