Hurá! Jsou tu Velikonoce

Hurá! Jsou tu Velikonoce https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447027/hura-jsou-tu-velikonoceeOLWNW-9lu-.jpg 5 10 3

Blíží se Velikonoce. Příroda se po zimě opět probouzí, rodí se mláďata, děti barví vajíčka, pletou pomlázky a užívají si první sluníčko! Nesmíme ale zapomínat ani na náboženský význam Velikonoc. Tahle knížka děti provede svátky jara křížem krážem a nudit se u toho rozhodně nebudou. Dozvědí se o různých velikonočních zvyklostech a tradicích, zjistí, jak se slaví Velikonoce nejen za humny, ale i na druhém konci světa. Připraví si krásnou velikonoční výzdobu a naučí se péct ty nejvoňavější beránky. Navíc se můžou těšit na speciální jarní pohádky od známých českých spisovatelů.... celý text

PolBara
29.03.2024 5 z 5

Z knihy jsem četla dětem v MŠ, děti se prostřednictvím knihy seznámily s velikonočními zvyky, tradicemi. Líbí se mi ilustrace.

KatyM.
07.04.2022 5 z 5

Krásná kniha o Velikonocích a zvycích. Syn byl stejně nadšený jako u autorčiny vánoční knihy .

3193
18.11.2020 5 z 5

Budeme číst s dětmi každé Velikonoce :) po autorčiným dílu Ježíšek, rozhodně žádné zklamání. 5/5!

pro děti od 5 let

Autoři knihy