PolBara PolBara komentáře u knih

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Nějak jsem se nemohla do knihy začíst. Děj plynul bez větší akce a ani závěr nijak nepřekvapil. Jedna z knih, kterou si asi dlouho pamatovat nebudu.

07.07.2022 3 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Kniha mě velmi bavila, vtáhla mě do děje, byla jsem zvědavá na rozuzlení. Zajímavé je i vyprávění více postav a vlastně celý námět.

07.07.2022 4 z 5

Čtenářské strategie u předškolních dětí a nečtenářů Čtenářské strategie u předškolních dětí a nečtenářů Eva Koželuhová

Knížka vhodná pro učitelky MŠ. Zajímavým nápadem jsou odkazy na videa, kde vidíme přímo práci s dětmi a konkrétní knihou. Fajn motivace.

07.07.2022 5 z 5

Pohádkové minimuzikály pro děti Pohádkové minimuzikály pro děti Marcela Kotová

Naprosto skvělá knížka pro učitelky MŠ. Minimuzikály jsou originální, vhodné třeba na vystoupení dětí v MŠ.

20.08.2020 5 z 5

Rozhýbej svůj jazýček - Zábavné hry pro rozvoj řeči Rozhýbej svůj jazýček - Zábavné hry pro rozvoj řeči Marcela Kotová

Tato kniha je plná dobrých nápadů, využitelných v praxi v MŠ a nenáročných na pomůcky. Doporučuji učitelkám MŠ.

20.08.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Zajímavý děj knihy i hlavní postava Kate, kniha se četla dobře. Jen mi trochu chybělo nějaké větší překvapení nebo nečekaný závěr.

18.08.2020 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Zajímavá kniha, dobře se četla, hlavní hrdina docela zvláštní, přesto celkem sympatický. Jen konec mě trochu zklamal, čekala jsem, že se dozvím víc o dětech, které zmizely, co se s nimi dělo po dobu zmizení a proč se tak změnily.

28.04.2020 3 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Naprosto super kniha, jako vždy od Angely Marsons. Prostředí elitní školy a téma tajných spolků zajímavě zpracované, motiv pachatele zvláštní (pro mě těžko uvěřitelný nebo pochopitelný). A konec mě teda dostal. Kniha čtivá a zajímavá, vtáhla mě do děje. Těším se na pokračování série s Kim, je to moje oblíbená postava.

15.04.2020 4 z 5

Mařenka už říká Ř! Mařenka už říká Ř! Ester Stará

S touto knihou často procvičujeme logopedii se synem.

01.04.2020 3 z 5

Rozvoj grafomotoriky Rozvoj grafomotoriky Jiřina Bednářová

Tato kniha by neměla chybět v žádné knihovně v mateřské škole. Vše přehledně zpracované, srozumitelně psané. Doporučuji učitelkám MŠ.

01.04.2020 5 z 5

Kniha má hezké ilustrace, četla jsem ji synovi před spaním. Příběh o Harrym Potterovi ho velmi zaujal, budeme číst i další díly.

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Kniha mě zaujala, byla jsem zvědavá, kdo je ten zrůdný pachatel. Sama jsem netušila až do konce knihy. Téma poněkud drsné, ale zajímavě zpracováno. Jen ten konec byl nějaký rychlý. Hlavní hrdinka mi byla sympatická, určitě si přečtu i další díly.

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Zajímavý nápad, dobře propracované postavy. Hlavní hrdinové Ava a Luc jsou mi sympatičtí. Těším se na další díl série.

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Kniha je čtivá, se zajímavým tématem. Ale od autorky jsem četla lepší knihy.

01.04.2020 4 z 5

Chytré pohádky pro malé rozumbrady Chytré pohádky pro malé rozumbrady Jiří Žáček

Knihu čteme se synem, velmi si ji oblíbil. Pohádky jsou pěkné, vtipné a poučné.

02.08.2017 5 z 5

Jaro, léto, podzim, zima, ve školce je pořád prima Jaro, léto, podzim, zima, ve školce je pořád prima Kateřina Konvalinová

Super kniha, pěkné motivační příběhy, spousta dobrých nápadů a aktivit pro děti. Mám ji vždy po ruce. Knihu doporučuji učitelkám MŠ.

11.07.2017 5 z 5

Piráti Piráti Deborah Lock

Čteme knihu se synem, moc se mu líbí.

11.07.2017 3 z 5

Podle pravidel Podle pravidel Joanna Bolouri

Příjemná oddechovka s předvídatelným koncem.

03.05.2016 2 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Velice čtivá kniha s překvapivým závěrem, doporučuji. Jodi Picoult mě opět nezklamala.

17.04.2016 5 z 5

Zpověď šílené matky - Upřímný pohled na mateřství Zpověď šílené matky - Upřímný pohled na mateřství Jill Smokler

Fajn oddechovka, při čtení jsem se někdy musela smát nahlas...

28.03.2016 3 z 5