Konec hry

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hadrovým panákem vše začalo. Loutkářem to pokračovalo. A teď je tu Konec hry: nejtěžší případ, který kdy detektivové Wolf a Baxterová řešili – a který nemusejí přežít... Finlay Shaw, policista v důchodu, je nalezen mrtvý v zamčené místnosti. Nikdo nepochybuje, že šlo o sebevraždu. Nikdo, až na jednoho detektiva s pošramocenou pověstí – Williama Wolfa Fawkese. Společně se svou bývalou parťačkou Emily Baxterovou a soukromým očkem Edmundsem pátrají v Shawově minulosti. Byl skutečně tak vzorný, jak to vypadalo? Nebo se i na něj najde něco, co nikdy nikomu neprozradil? Ne všichni na oddělení však jásají z Wolfova návratu. A čím hlouběji se Wolf během vyšetřování noří do bahna policejní korupce, tím víc dává opět v sázku svou kariéru – a taky životy svých blízkých....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418592/big_konec-hry-vpE-418592.jpg 4.2680
Série:

Hadrový panák / Detektív William Fawkes 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

Endgame, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (183)

Kniha Konec hry

SilvieSisinka
15. května

Pro mě poslední díl zklamání.Nemohla jsem se začíst,první dva díly jsem četla dávno....tedy trošku guláš v osobách, ději.

Čmeláček
15. května

Nejlepší díl z celé trilogie. Na plný počet to ale nevidím.


akinomV
11. května

Řekla bych, že nejlepší díl z trojice. Sice jsem se občas trošku ztrácela v datech, ale na druhou stranu to bylo vykompenzováno vtípky, které mě fakt bavily.

Roux
08. května

Poslední díl trošku zmírnil pachuť, která ve mě zůstala po přečtení druhého dílu. Uznávám, že je z celé trilogie nejlepší. Všechno je hezky v pohybu, spousta věcí se vysvětlí. Miluju v knihách dvě dějové linky, takže si u mě Konec hry získal velké plus. Postavy mají všechny zhruba stejný prostor, což je dobře .

spoiler: Jen ta Baxterová zase - "Je mi 35 let a vlastně nepoznám, když jsem těhotná. Musí mi to říct můj mladší koleGA!" WTF? O epilogu raději nemluvím, to je taková malá katastrofa sama o sobě.

bigben
08. května

Závěrečný díl, ve kterém se všechno rozmotalo, vysvětlilo a dobře dopadlo...

Marla
07. května

Kruh se uzavírá, hra se blíží ke svému konci, někdo prohraje, jiný překvapí a ani životní ztracenci nemusí být zatracení. Hezké čtení, smutně vtipné, celá série stála za přečtení. Nikdy bych si nepomyslela, že mě tak zaujme krimithriller.....

vekkr
26. dubna

Audiokniha.Nemám ráda doplňující zvuky.Přišlo mi to zmatečné a moc mě to nebavilo.

Plaknel
25. dubna

Co napsat....
Wolf je zpět a to je dobře...
Bohužel jsem Konec hry četla s odstupem času od Hadrového panáka a Loutkáře... tak jsem se trochu ztrácela v souvislostech.
Kdo je vrah, jsem tak nějak vytušila strašně brzy... od půlky knihy si to ujasníte a rychle číst dál, jak to dopadne...
Epilog jak z pohádky

1 ...