Konec hry

kniha od:

Konec hry obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Hadrovým panákem vše začalo. Loutkářem to pokračovalo. A teď je tu Konec hry: nejtěžší případ, který kdy detektivové Wolf a Baxterová řešili – a který nemusejí přežít... Finlay Shaw, policista v důchodu, je nalezen mrtvý v zamčené místnosti. Nikdo nepochybuje, že šlo o sebevraždu. Nikdo, až na jednoho detektiva s pošramocenou pověstí – Williama Wolfa Fawkese. Společně se svou bývalou parťačkou Emily Baxterovou a soukromým očkem Edmundsem pátrají v Shawově minulosti. Byl skutečně tak vzorný, jak to vypadalo? Nebo se i na něj najde něco, co nikdy nikomu neprozradil? Ne všichni na oddělení však jásají z Wolfova návratu. A čím hlouběji se Wolf během vyšetřování noří do bahna policejní korupce, tím víc dává opět v sázku svou kariéru – a taky životy svých blízkých....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418592/konec-hry-vpE-418592.jpg 4.2483
Série

Hadrový panák / Detektiv William Fawkes 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Kalibr
Orig. název

Endgame, 2019

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (131)

Kniha Konec hry

Přidat komentář
Dashmo
předevčírem

Skvele napísané. Humorný štýl tomu pridal na zaujímavosti a čítalo sa to perfektne. Príbeh, zápletka aj rozuzlenie - všetko zapadlo krásne do seba.

careras.c
02. dubna

skvělé čtení...


konicekbily
01. dubna

Zdařilé zakončení celé série. Autor tento díl napsal trochu jiným stylem a s jinak vystavěnou zápletkou. Podle mne to napsal dobře, ale při čtení doporučuji čtení celé série pěkně popořádku!

zdendula31
29. března

Jednoznačně nejlepší díl ze série...

Ivka14
22. března

Já osobně od toho čekala víc. Zaprvé jsem si moc nevzpomínala na předešlé díly a zadruhé jsem se ztrácela v postavách. Za mě první dva díly byly lepší a velkolepé finále mě zklamalo.

Knihomolka506
21. března

Před rokem začalo mé pátrání a dnes skončilo.... Hadrovy panák, Loutkář, Konec hry - D. Cole ????????????????????
Poslední díl trilogie a já mám "vyražený dech" sedím beze slov a snažím se vše pochopit. Jaké to bylo ? Super jízda plná humoru, nečekaných událostí, vražd ,kde jich ve všech dílech trilogie bylo až moc a hlavně jsem knihy nemohla odložit!!
Ke knihám : V prvním díle vrah sesiva obětí z těl úplně jiných osob, ve druhém jspu obětí obešené a mají nápis Loutka na hrudi a ve třetím se nechte překvapit sebevraždou nebo spíš umyslnou vraždou? Kdo je vrahem tentokrát a kdo zabil uznávaného kolegu z policejní kriminálky, která vyšetřila už dva předchozí případy? Doporučuji vsemi deseti!!!
Fawkes plus Baxterová - dlouhé vzpomínání na všechno, co jsem spolu s nimi prožila. Jedna série končí a další začíná...

andy_nejedla
06. března

Kniha se mi četla skvěle, když mi chybělo 50 stran do konce, tak jsem si říkala, že by tam už nemusely být... Ale opak je pravdou! Tolik vysvětlení a zvratů na posledních 50 stránkách? Paráda.

ash3672
02. března

Dle mého perfektní ukončení trilogie toho skvělého autora. Těším se na další díl. Knihu jsem přečetl za dva dny, a z celé série mne bavila ze všech nejvíc.

1