Konec hry přehled

Konec hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418592/bmid_konec-hry-vpE-418592.jpg 4 922 922

Hadrovým panákem vše začalo. Loutkářem to pokračovalo. A teď je tu Konec hry: nejtěžší případ, který kdy detektivové Wolf a Baxterová řešili – a který nemusejí přežít... Finlay Shaw, policista v důchodu, je nalezen mrtvý v zamčené místnosti. Nikdo nepochybuje, že šlo o sebevraždu. Nikdo, až na jednoho detektiva s pošramocenou pověstí – Williama Wolfa Fawkese. Společně se svou bývalou parťačkou Emily Baxterovou a soukromým očkem Edmundsem pátrají v Shawově minulosti. Byl skutečně tak vzorný, jak to vypadalo? Nebo se i na něj najde něco, co nikdy nikomu neprozradil? Ne všichni na oddělení však jásají z Wolfova návratu. A čím hlouběji se Wolf během vyšetřování noří do bahna policejní korupce, tím víc dává opět v sázku svou kariéru – a taky životy svých blízkých.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Endgame , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Konec hry. Přihlašte se a napište ho.

Kraken126
17.07.2024 3 z 5

Narozdíl od hadrového panáka je toto dílo o pár levelů níže a proto ubírám 2 hvězdy. Nicméně stáĺe dobré čtení, či spíše poslech. Užasně namluvené od Martina Stránského dodává knize přidanou hodnotu. Děj nebudu komentovat, ale u hadrového panáka byl zajímavější. Druhý díl Loutkař jsem záměrně vynechal a přešel přimo na závěrečný díl trilogie. Nesmírně chválím autora za sdělení, že běžný člověk v rozvinuté kapitalistické společnosti zemře, protože nemá dostatek financí na léčbu závažného onemocnění. V tomto případě to dopadlo sice dobře, ale já vím, že spousta lidí na západě a hlavně v USA umírá proto, že nemohou zaplatit nákladnou zdravotni péči. Za chvíli to bude i u nás, protože ze zdravotnictví se stal lukrativní business. Nicméně lid si zvolil takovou vládu jakou máme a ta věrně kopírujenechutný západní systém a my obyčejní, běžní lidé jsme v prdeli a ještě jim k tomu tleskáme.

Ketty1620
03.06.2024 5 z 5

Nejlepší díl série

Rapeh
27.05.2024 3 z 5

U prvních dvou dílů jsem nevěděla co si myslet. Většinou další díly bývají horší než první, ale tady je to obráceně. Nejlepší díl celé trilogie.

Knižní novinky (6. týden)

07.02.2021

50 nejčtenějších knih roku 2020

26.12.2020

Knižní novinky (11. týden)

08.03.2020

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Konec hry (2002)