Imitátor přehled

Imitátor
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462827/bmid_imitator-sQZ-462827.png 4 463 463

Nový krimiromán od autora úspěšné série Hadrový panák – hrdinové se mění, napětí a akce nepolevují... Píše se rok 1989. Detektivové Chambers a Winter pátrají po sériovém vrahovi se zvrácenou vášní pro nejznámější klasická sochařská díla: těla obětí stylizuje do jejich pozic. Během honičky za podezřelým přijde Chambers málem o život. Případ je odložen, pachatel se odmlčí. Sedm let poté se k vyšetřování vrací detektiv Marshallová, má k tomu totiž osobní důvody. Přemluví Chamberse a Wintera ke spolupráci, brzy však zjistí, že i vrah se chystá svou „sbírku“ zkompletovat. Kdo se stane jeho posledním, mistrovským dílem?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Mimic , 2021

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Imitátor. Přihlašte se a napište ho.

Rapeh
13.06.2024 3 z 5

Přečteno, ale podruhé to už nedám. Tento spisovatel nebude můj šálek čaje, ale musím uznat četla jsem i horší.

postrach
12.06.2024 3 z 5

Slibný začátek.Potom jsem musela knihu odložit a dát si pauzu.Nakonec jsem dočetla.

-markéta-
27.05.2024 2 z 5

Sérii Hadrového panáka jsem četla několik let zpátky a byla jsem nadšená. Teď, po několika letech čtení hlavně krimi, jsem se k panu spisovateli vrátila a čekala další kvalitní, napínavý děj, který mě vtáhne a bude bavit do začátku do konce. Bohužel nic takového nenastalo. Kniha mě bavila prvních pár stran, kdy se děj odehrávat v minulosti, pak už jsem četla jen proto, protože nerada odkládám knihy a také proto, protože jsem stále věřila, že kniha nakonec bude dobrá.

I když bych chtěla, tak nemohu dát více než 2 hvězdičky. Za mě to byla hodně slabá detektivka.
Jsem na jednu stranu ráda, že pan spisovatel další knihu nemá, protože bych si ji asi z principu musela přečíst a nejspíš bych s ní ztrácela čas. Už jsem asi detektivkami rozmazlená a potřebuji více, zajímavější postavy, větší zápletku.

všechny komentáře

Související novinky (3)

Nový thriller od autora bestsellerové trilogie Hadrový panák

26.08.2021

Sedm knižních novinek, které by vám neměly uniknout

23.08.2021

Knižní novinky (33. týden)

15.08.2021

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Imitátor v seznamech

ve Čtenářské výzvě135x