Imitátor

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nový krimiromán od autora úspěšné série Hadrový panák – hrdinové se mění, napětí a akce nepolevují... Píše se rok 1989. Detektivové Chambers a Winter pátrají po sériovém vrahovi se zvrácenou vášní pro nejznámější klasická sochařská díla: těla obětí stylizuje do jejich pozic. Během honičky za podezřelým přijde Chambers málem o život. Případ je odložen, pachatel se odmlčí. Sedm let poté se k vyšetřování vrací detektiv Marshallová, má k tomu totiž osobní důvody. Přemluví Chamberse a Wintera ke spolupráci, brzy však zjistí, že i vrah se chystá svou „sbírku“ zkompletovat. Kdo se stane jeho posledním, mistrovským dílem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462827/big_imitator-sQZ-462827.png 3.972
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

Mimic, 2021


více info...
Nahrávám...

Komentáře (29)

Kniha Imitátor

dencazrnu
včera

Velmi pěkný a nápaditý příběh, plný zvratů. Kniha se mi četla dobře, ale byly některé pasáže, které jsem si musela přečíst dvakrát, abych vlastně pochopila, o co jde. Jinak se mi celkově líbil námět knihy a ilustrace trefně doplnily děj, aby si čtenář dokázal vše živě představit. Pokud bude nějaké další pokračování, určitě se do něj pustím.

simona g.
19. října

Mi se jeho knížky líbí. Zatím přečteno vše, čte se to prima, nevázne to, nápady zajímavé. Jako není to Carter, co si budem, ale času nad touhle knihou nelituji, u mě dobrý :).


Katulinka69
17. října

Tak za mě tedy také žádný šlágr. Ale nápad byl fajn.

irva
17. října

Tak tentokrát se to moc nepovedlo. Snad příště bude pan autor zpět.

Duchoslp
15. října

Série Hadrový panák se mi líbila, ale Imitátor mě zklamal. Děj byl zbytečně rozkouskovaný a místy zbytečně překombinovaný, detektivové jen bezradně sledují vraždícího profesora, který jim pořád uniká.

Bar16
13. října

Daniel Cole mě nadchnul knihou Konec hry, která dle mě byla z jeho trilogie ta nejlepší a Imitátor je jí v určitých ohledech dost podobný.
Převážně ta ironie - rozhovory a myšlenky hlavních postav, černý humor v místech největšího napětí - musíte se zasmát pod nosem. Autor to s námi umí, jeho hlavní hrdiny nelze nemilovat.
Těším se na další knihu. :-)

sipkulka
05. října

(+ SPOILER) Neříkám,že byla kniha vyloženě špatná či že se nedala číst nebo mě nebavila, ale něco jí chybělo..
To něco bo takovéto napětí, ta husí kůže, když odhaduje kdo je vrah a proč to dělá. Ve spoustě velice dobrých knih se to dozvíte až ke konci, příběh tím vrcholí.
Zde, se jméno vraha dozvíme téměř hned z počátku knihy a pak už se jen řeší kde najdou vyšetřovatelé další sochu, popřípadě, kdo bude příští obětí.
Trošku nechápu jak je možné udělat z počátečního popisu vraha, kdy měl velice specifické rysy, chameleona, kterého při přímém střetu nepoznají ani vyšetřovatelé a ani žena, která ho v hloubi duše stále miluje aneb scéna se sousedem je velice přitažená za vlasy...

buboscsek
05. října

Byla to moje první kniha od autora a byla skvělá. Bavilo mě všechno, postavy, styl vyprávění, černý humor. A říkáte, že Hadrový panák je ještě lepší? Rozhodně jdu do toho.

Konečně kniha, kde ani jednu ženu neznásilnili. Vím, že je hromada takových detektivek, ale asi už na to mám alergii.

1