Skryté karty

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na elitní soukromé škole Heathcrest dojde k tragickému úmrtí třináctileté žákyně. Zdánlivě jasný případ sebevraždy inspektorku Kim Stoneovou těžce zasáhne, protože nestačila na místo dorazit včas a dívku zachránit. Snad právě proto se nechce s verdiktem smířit – a když se ukáže, že za smrtí malé Sadie Wintersové je cosi daleko temnějšího, začíná rozplétat předivo vztahů, jejichž nitky v skrytu vedou nejen do vyšších kruhů, ale i hloub do minulosti. Škola je však připravena svou pověst chránit a svá tajemství uchovat i za cenu dalšího zla, bez ohledu na to, koho ohrozí – včetně inspektorčiných nejbližších…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418378/big_skryte-karty-u4S-418378.jpg 4.8972
Série:

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 8.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

Dying Truth, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (320)

Kniha Skryté karty

Kubajzz
28.11.2021

Řekl bych, že zatím nejlepší díl celé série. Super zápletka i rozuzlení. Určitě doporučuji.

oleg
17.11.2021

Tak to bylo něco, tento příběh mě dostal, jeden z nejlepších,nemůžu jinak a jdu na další...


putpuda
15.11.2021

Jedna z mála krimi sérií, kde s každým dílem stoupá kvalita. Tenhle díl byl jiný, měl skvělou, naprosto jinou atmosféru, jinou než předchozí díly....no a ten konec?!!!
Poslední dvě knihy za mě nej! Jsem moc zvědavá na další pokračování...

Charlesska
07.11.2021

Jsem na téhle sérii už závislá :-) Obdivuju, že autorka dokáže stále vymýšlet naprosto originální zápletky a kvalita dílů v sérii se vůbec nesnižuje, spíš naopak.

hana4834
29.10.2021

Naprosto skvělý příběh , jednoho to nutí se zamyslet a zavzpomínat na školu. Jsem ráda že
už to mám za sebou i když to nebylo tak strašný.

moudivlacek
17.10.2021

Po přečtení tohoto dílu si teprve plně začínám uvědomovat, jaké obrovské zlo mohou mít takzvané elitní tajné kluby na školách - a já tajně doufám, že je to typické jen pro Anglii a Ameriku, že nám se to zatím vyhýbá.
A v duchu se ptám, cožpak každý musí být v nějakém spolku, aby z něj mohlo něco dobrého a užitečného vyrůst? Copak se pořád musí někdo povyšovat nad druhé a ubližovat slabším? Cožpak je to normální?
Je to zlo, které někdy není až tak vidět, ale pro to není menším. Mysleme na to, když vybíráme školy pro své děti, ať jsou tam v bezpečí a rádi!
Tento díl je hodně smutný a tragický a Kim má důvod být zase víc smutnější. Ale já věřím, že je duševně velmi silná na to, aby to zvládla i nadále. A všichni kolem. Doporučuji!!!
Až si ulevím a vypláču, tak za čas si ráda přečtu další díl.

March
28.09.2021

Fiiiiiha, to byla jízda, zatím u jediného dílu s Kim jsem hodila slzu, ale jinak me tento díl moc bavil. Prostředí skvělé, zápletky skvělé, napětí nechybělo, vysvětlení proběhlo a jen ten konec, kdo nečetl, dozví se a ten kdo četl ví:) Už jsem si říkala, že ještě přečtu tento díl a že po osmi za sebou jdoucích dílů jsem asi přeKimovana, ale copak to jde? .....Nejde, jdu na devátý

Gracinka
12.09.2021

Tahle knížka se mi nelíbila tolik jako předchozí díly. Vraha jsem odhalila už na začátku, akorát jeho pohnutky jsem se dozvěděla až na konci. Nejvíc se mi líbila linie s tlustým chlapcem. A konec mě dost zklamal. Kevin byl super. Bez něj to nebude ono.

1 ...