Skryté karty

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na elitní soukromé škole Heathcrest dojde k tragickému úmrtí třináctileté žákyně. Zdánlivě jasný případ sebevraždy inspektorku Kim Stoneovou těžce zasáhne, protože nestačila na místo dorazit včas a dívku zachránit. Snad právě proto se nechce s verdiktem smířit – a když se ukáže, že za smrtí malé Sadie Wintersové je cosi daleko temnějšího, začíná rozplétat předivo vztahů, jejichž nitky v skrytu vedou nejen do vyšších kruhů, ale i hloub do minulosti. Škola je však připravena svou pověst chránit a svá tajemství uchovat i za cenu dalšího zla, bez ohledu na to, koho ohrozí – včetně inspektorčiných nejbližších…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418378/skryte-karty-u4S-418378.jpg 4.8750
Série

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 8.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Kalibr
Orig. název

Dying Truth, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (272)

Kniha Skryté karty

Přidat komentář
Katie*
19. ledna

Tentokrát mě Marsonsová výběrem námětu pro svou další knihu v sérii o Kim Stoneové velice mile překvapila. Líbilo se mi, že se rozhodla zaměřit na elitní školu a tajné spolky, které byly snad ještě děsivější než samotný vrah, a docela by mě zajímalo, jestli se něco z toho, co se objevilo v knize, zakládá na pravdě (třeba to, že jakmile se jednou stanete členem spolku, zůstanete jím už navždy). Věděla jsem, že na konci knihy někdo z Kimina týmu umře a vlastně mě ani moc nepřekvapilo, koho se Marsonsová nakonec rozhodla vyřadit z kola ven, ale nebudu lhát, v poslední kapitole a při epilogu jsem měla slzy v očích, protože jsem byla trochu dojatá. Knize nakonec dávám 4* - ačkoliv knihy od Marsonsové mě hrozně baví a stránky mi mizí před očima, začínám si všímat, že už mě moc nepřekvapuje s výběrem vrahů. V tomhle díle jsem si sice vraha netipla správně, ale přesto jsem si při odhalení neřekla "páni, tak to jsem fakt nečekala", takže za to jedna hvězdička dolů.

Manyna
12. ledna

Pecka! A za ten konec jedna hvězda navíc!


Martiiiik
11. ledna

Angelo, Angelo, copak jsi nám to provedla :-( i slzička ukápla.. Jinak byla kniha jako vždy skvělá, čtivá, zajímavá, s tématem autorka rozhodně nešlápla vedle.. :-) nicméně poprvé u autorky potřebuji chvíli pauzu, na zpracování emocí :-)

TeaPeter
10. ledna

Vynikající. Ta série zraje jako víno.

hana6145
08. ledna

(+ SPOILER) Tenhle díl mě snad dostal ze všech nejvíc. Od samého začátku byl napínavý a plný otázek.
Těším se na další díl.

Petrushka31
30.12.2020

Ze začátku mě kniha moc nebavila, děj mě nijak nezaujal. Závěr mě ale překvapil, byl hodně smutný. No, uvidíme v dalších dílech. Tento díl hodnotím jako průměrný.

jitkact
29.12.2020

Těším se na každou novou knihu s Kim Stoneovou

bigben
28.12.2020

U této autorky mně vždy naprostá spokojenost:-)

1 ...