Skryté karty

Na elitní soukromé škole Heathcrest dojde k tragickému úmrtí třináctileté žákyně. Zdánlivě jasný případ sebevraždy inspektorku Kim Stoneovou těžce zasáhne, protože nestačila na místo dorazit včas a dívku zachránit. Snad právě proto se nechce s verdiktem smířit – a když se ukáže, že za smrtí malé Sadie Wintersové je cosi daleko temnějšího, začíná rozplétat předivo vztahů, jejichž nitky v skrytu vedou nejen do vyšších kruhů, ale i hloub do minulosti. Škola je však připravena svou pověst chránit a svá tajemství uchovat i za cenu dalšího zla, bez ohledu na to, koho ohrozí – včetně inspektorčiných nejbližších…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/418378/skryte-karty-u4S-418378.jpg 59

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 8.

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno, Kalibr

Dying Truth, 2018

Kniha Skryté karty

Agida
včera

Autorka píše díl od dílu lépe....Hned jak knížka vyšla, musela jsem ji mít..Za mě byl tohle rozhodně nejlepší díl, děj rychle utíkal, byl napínavý, zajímavé prostředí z univerzity, tajné spolky, nevyřešené účty, zkrátka nešlo přestat číst....a ten konec mě doslova odzbrojil (ještě teď to vstřebávám, upřímně jsem nečekala, že to tak skončí (v duchu jsem doufala v jiný konec i jsem si pobrečela). Jsem zvědavá, co bude dál.....

Tereziee
předevčírem

Po dočtení Skrytých karet jsem zůstala naprosto v šoku. Emočně mě to úplně dostalo. U autorky mě baví to, že neztrácí dech ani u osmého dílů série. Naopak. Tenhle díl byl pro mě asi nejlepší ze všech. Skvěle zamotaný případ, protkaný tajemstvím a záhadnými spolky... posledních 50 stran jsem četla jedním dechem. A pak přišel konec, kdy jsem litovala, že knihu čtu ve vlaku. Brečela jsem jako malá holka. Jsem zvědavá na další díly a už se nemůžu dočkat.

Jandýs
předevčírem

Ach jo... Za chladnou maskou je přece jen cit.To jsme věděli už v 1. díle. A s každým dalším se nám to znovu a znovu potvrzuje, nicméně ke Kim máme stejně příliš daleko,i když teď jsem opravdu doufala. Paní Marsons mi zlomila srdce.. Zlomila mi ho nakonec na dvakrát...
Pohlcena dějem jsem měla přečteno jedním dechem,prala bych si změnit dvě věci.. Hodnocení, víc než 5*

Ivulka432
10. prosince

Super jako vždycky! Autorka je díl od dílu lepší. Moc se těším na další díl! Vždycky si říkám, že si knihu budu "šetřit", aby vydržela na vícero večerů, ale zkrátka to nejde a mám přečteno za 2 dny - 5* je málo.

Ajuszka
10. prosince

Kdyby se mě někdo zeptal, jaká je má nejoblíbenější knižní krimi série, s odpovědí bych neváhala ani vteřinu. Knihy Angely Marsons jsou od začátku do konce perfektně propracované. Kim a její tým jsou úžasní, vtipní a sehraní.
U Skrytých karet tomu nebylo jinak. Díky krátkým kapitolám se kniha čte ještě lépe, děj ubíhá a mi je vždycky líto, že mám knihu přečtenou tak rychle, ale nejde se od ní odtrhnout.
V Kartách se dostáváme do prostředí univerzity pro bohaté děti, kde vládnou, jak jinak, různé tajné spolky. Opravdu vás ta atmosféra pohltí. Ale poprvé jsem si u konce pobrečela a upřímně mě tahle ztráta hodně mrzí.

Ilona
09. prosince

Nevěřila bych, že může být jedna jediná série téměř dokonalá.. Každý další díl je lepší a lepší.. Může další díl překonat tento? To snad ani nelze.. Ale moc se na něj těším!