Skryté karty

Na elitní soukromé škole Heathcrest dojde k tragickému úmrtí třináctileté žákyně. Zdánlivě jasný případ sebevraždy inspektorku Kim Stoneovou těžce zasáhne, protože nestačila na místo dorazit včas a dívku zachránit. Snad právě proto se nechce s verdiktem smířit – a když se ukáže, že za smrtí malé Sadie Wintersové je cosi daleko temnějšího, začíná rozplétat předivo vztahů, jejichž nitky v skrytu vedou nejen do vyšších kruhů, ale i hloub do minulosti. Škola je však připravena svou pověst chránit a svá tajemství uchovat i za cenu dalšího zla, bez ohledu na to, koho ohrozí – včetně inspektorčiných nejbližších…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418378/skryte-karty-u4S-418378.jpg 4.8750

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 8.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Kalibr

Dying Truth, 2018

Kniha Skryté karty

Katie*

Tentokrát mě Marsonsová výběrem námětu pro svou další knihu v sérii o Kim Stoneové velice mile překvapila. Líbilo se mi, že se rozhodla zaměřit na elitní školu a tajné spolky, které byly snad ještě děsivější než samotný vrah, a docela by mě zajímalo, jestli se něco z toho, co se objevilo v knize, zakládá na pravdě (třeba to, že jakmile se jednou stanete členem spolku, zůstanete jím už navždy). Věděla jsem, že na konci knihy někdo z Kimina týmu umře a vlastně mě ani moc nepřekvapilo, koho se Marsonsová nakonec rozhodla vyřadit z kola ven, ale nebudu lhát, v poslední kapitole a při epilogu jsem měla slzy v očích, protože jsem byla trochu dojatá. Knize nakonec dávám 4* - ačkoliv knihy od Marsonsové mě hrozně baví a stránky mi mizí před očima, začínám si všímat, že už mě moc nepřekvapuje s výběrem vrahů. V tomhle díle jsem si sice vraha netipla správně, ale přesto jsem si při odhalení neřekla "páni, tak to jsem fakt nečekala", takže za to jedna hvězdička dolů.

Manyna

Pecka! A za ten konec jedna hvězda navíc!

Martiiiik

Angelo, Angelo, copak jsi nám to provedla :-( i slzička ukápla.. Jinak byla kniha jako vždy skvělá, čtivá, zajímavá, s tématem autorka rozhodně nešlápla vedle.. :-) nicméně poprvé u autorky potřebuji chvíli pauzu, na zpracování emocí :-)

TeaPeter

Vynikající. Ta série zraje jako víno.

hana6145

(+ SPOILER) Tenhle díl mě snad dostal ze všech nejvíc. Od samého začátku byl napínavý a plný otázek.
Těším se na další díl.

Petrushka31
30.12.2020

Ze začátku mě kniha moc nebavila, děj mě nijak nezaujal. Závěr mě ale překvapil, byl hodně smutný. No, uvidíme v dalších dílech. Tento díl hodnotím jako průměrný.

jitkact
29.12.2020

Těším se na každou novou knihu s Kim Stoneovou

bigben
28.12.2020

U této autorky mně vždy naprostá spokojenost:-)