Zlámané kosti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mysleli si, že budou v bezpečí. Mýlili se. Zavražděná prostitutka a opuštěné dítě – dva nálezy během jedné zimní noci odstartují další zneklidňující vyšetřování detektiva inspektorky Kim Stoneové. Další, které jí donutí čelit tváří v tvář někomu z jejího hrůzného dětství. Když poté v rychlém sledu někdo v Black Country zabije další tři osoby živící se sexem, každou brutálněji než tu předešlou, je jasné, že první oběť patrně započala řadu „úlovků“ sériového vraha. Ve stejnou dobu se rozběhne pátrání po zoufalé ženě, která nechala své novorozené dítě na stanici. I tento zprvu jasný nešťastný případ odloženého dítěte se však dočká děsivého zvratu... a neméně děsivého odhalení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398994/big_zlamane-kosti-icz-398994.jpg 4.61048
Série:

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 7.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

Broken Bones, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (265)

Kniha Zlámané kosti

judith141
20. května

Opět úžasné čtení, dvě dějové linky a perfektně proplétané, tohle se mi hodně líbí!

LP113
26. dubna

Jako vždy super, Kim miluju, ale přeci jen tento díl byl o malinko slabší než předchozí. Asi nedokážu říct co mě tak úplně nebavilo. Co mě ale na knihách Angely Marsonsové opravdu baví, jsou většinou 2 dějové linky, které se propojí. Těším se na další. Doporučuji.


ElizPetrova
19. dubna

Tento příběh mě hodně bavil, vraha jsem vůbec neodhadla a na konci jsem byla docela v šoku. Styl vyprávění pomocí dvou dějových linek mi opět seděl a nemohla jsem se odtrhnout. Jediné mínus v tomto případě vidím v poměrně uspěchaném odhalení a vysvětlení zápletky. Celkově za mě opět zdařilá napínavá detektivka.

Arlienen
15. dubna

Tato kniha se mi dokázala dostat pod kůži tak moc, že jsem se obávala toho, co mě čeká na další stránce.
*****
Byla to neskutečně zamotaná pavučina, jejíž vlákna se křížila a propojovala. Všechno do sebe na konci zapadlo.
*****
Já jsem vůbec netušila, kdo mohl být vrah prostitutek. Byla jsem hodně překvapená, když jsem to na konci knihy zjistila.

Booky84
31. března

Skvělá detektivka, stejně jako předchozí díly. Opět dvě dějové linky, už si na to začínám zvykat a vlastně se mi to i líbí. Za mne i neotřelá témata - vraždy mezi prostitutkami, přistěhovalectví a novodobé otroctví.

attila1
05. března

Sedmička ze série Kim. Opět super čtení. Jediná vada na této sérii je ta,že my dlouho nevydrží. Svižné a napínavé čtení.

rumova_kulicka
04. března

Svižné, čtivé. V tomto dílu mi ani nevadilo větší množství linek jako v tom předchozím. Ale ty konce se mi zdají nějaké ošizené...

Petra101
17. února

Dočteno jedním dechem,Angelu řadím ke svým oblíbencům vedle Cartera či Bryndzy... Bylo to poutavé,opět více dějových linek,že jsem si říkala,jak se toto ksakru může pak spojit v jednu a dávat to smysl?! A zase jsem na konci jen čumela.. skvělé.

1 ...