Zlámané kosti

Mysleli si, že budou v bezpečí. Mýlili se. Zavražděná prostitutka a opuštěné dítě – dva nálezy během jedné zimní noci odstartují další zneklidňující vyšetřování detektiva inspektorky Kim Stoneové. Další, které jí donutí čelit tváří v tvář někomu z jejího hrůzného dětství. Když poté v rychlém sledu někdo v Black Country zabije další tři osoby živící se sexem, každou brutálněji než tu předešlou, je jasné, že první oběť patrně započala řadu „úlovků“ sériového vraha. Ve stejnou dobu se rozběhne pátrání po zoufalé ženě, která nechala své novorozené dítě na stanici. I tento zprvu jasný nešťastný případ odloženého dítěte se však dočká děsivého zvratu... a neméně děsivého odhalení....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/398994/zlamane-kosti-icz-398994.jpg 4.6434

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 7.

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno, Kalibr

Broken Bones, 2017

Kniha Zlámané kosti

m.valova

S každou další knihou je Kim a její tým lepší.Opravdu obdivuhodná série..snad nám spisovatelka ještě pár dílů nabídne..

Anna27

Opět napínavé, drsné. Kai Lord už mě pěkně štval a jsem ráda, jak to dopadlo. Tahle série mě ještě nezklamala, všechny díly jsou super. Čtu jednu stránku za druhou a pak zjistím, že jsem na konci. Tohle si prostě přečtěte. :)

wooloong

Angela Marsons se dala na tématické detektivky. Minule byl hlavním tématem rasismus, nyní je to o novodobých otrokářích, kteří drží své oběti v otroctví buď na základě nesplatitelného dluhu nebo díky závislosti na alkoholu nebo drogách. Čtivé a hlavní padouch, který má na svědomí mladé prostitutky, je opravdu nečekaný.

Danilla

Další perfektní díl s Kim. Až do finálního rozuzlení jsem netušila, kdo zabijí prostitutky (ač jsem podezřívala více postav, ani jednou to nebyl opravdový pachatel) a velice se mi líbila vsuvka s ilegálními přistěhovalci. Pevně věřím, že Angela napíše ještě spoustu knih s Kim a jejím týmem, protože se mi tato partička dostala pod kůži.
Dávám pět hvězd a jdu na Skryté karty.

Pavcitko

Tentokrát nás kniha zavede do prostředí života na ulici, prostituce a ilegálních přistěhovalců, kdy dvě oddělená vyšetřovaní udržují správné napětí po celou knihu. Nicméně jsem se malinko ztrácela v ději i postavách. Vše se nakonec smysluplně rozmotalo a já jsem jako vždy spokojená. Těším se na další díl.

jonathan

Skvelá celá séria, tento diel nebol výnimkou... Odporúčam

Edlik

Téma (i)legálního přistěhovalectví. Může být aktuálnější téma? Případů je zde více než v předchozích knihách a chvílemi to může působit zmateně. Postupem času, ale vše začne dávat smysl.

1T0S_

Nemůžu souhlasit s ostatními. Kniha nebyla špatná, ale ani nějak extra dobrá.
Případy samotné jsou sice zajímavé, jen jich ze začátku bylo trochu moc, konkrétně čtyři. Po čase je autorka spojila do dvou, ale i tak mi to přišlo značně nešikovné. Knize to na čtivosti rozhodně nepřidalo. Samotný vyšetřovací tým mi též zrovna nesedl. Nedokážu přesně říci proč, ale jeho členové působili nevěrohodně, zvlášť hlavní hrdinka Kim Stone, která navíc byla ještě extrémně otravná a nesympatická. Abych ale jen nekritizoval, musím pochválit prostředí Londýna, které je v rámci detektivek poměrně originální. Rozřešení zločinu bylo logické a dávalo smysl, takže v tomto ohledu také spokojenost.
Celkově bych knihu hodnotil na 65%. Asi si od autorky nic dalšího nepřečtu.