Pohřbená pravda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Šestý temný detektivní příběh z pera Angely Marsonsové, jejíž prvotina Němý křik, úvodní díl série, se v angličtině prodala už v milionu výtisků. Nález starých kosterních ostatků na pomezí dvou policejních okrsků postaví inspektorku Kim Stoneovou nejen před nový případ, ale také před neobvyklou výzvu – spolupracovat s bývalým parťákem, s nímž se nerozešla právě v dobrém. Podrobný průzkum hrobu odhalí, že těl tu leží víc a že nezemřeli přirozenou smrtí. Kim stojí před nelehkým případem. A taky nelehkou situací - jak se obejde bez svého týmu, ale také jak se její tým obejde bez ní. Protože pravdu, až doteď pohřbenou a právě vykopanou, už nelze skrýt…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391094/big_pohrbena-pravda-lb4-391094.jpg 4.5947
Série:

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 6.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

Dead Souls, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (282)

Kniha Pohřbená pravda

March
26. září

I nadále spokojenost s knihami od autorky, hlavní hrdinka Kim mě baví, její tým také a ty její příběhy nemají chybu, napětí a zápletky, no paráda. U většiny knih šest dílů za sebou nedávám, ale autorka to skvěle míchá, že jdu na sedmý, zatím nejsem prekimiovana:)

astroweb
22. srpna

Autorka, která mě doposud nezklamala.


Nunynka
21. srpna

Knihy od této autorky vždy čtu s nadšením. Je to jako když stavíte puzzle. Nejdříve z mnoha dílků postavíte okraj a máte radost,že už tam jde trošičku něco vidět. Pak vidíte opět hromadu dílků,které zatím nikam nepasuji,ale víte,že je tam někam nakonec musíte dát. No a na konci jich zbývá už jen pár a vy máte ohromnou radost,že už jste u cíle. No a pak zbývá ten poslední dílek,který do všeho zapadne a vy máte úžasný pocit,že jste to zvládli. Tak takhle si vždy připadám s Kim. A ten konec u ní vždy stojí za to!

boruf
01. srpna

Tak to byla jízda. Zatím asi nejlepší díl. Mělo to děj, spád i napětí. Rozdělení na tři "samostatné" linky bylo super. Dodalo to příběhu tu správnou šťávu. Nemohl jsem se od toho odtrhnout.

postrach
12. července

Ozehave temata:Rasismus,sourozenecka rivalita,boj o preziti..predchozi dily me bavily vic...

Kami33
02. července

Napínavé, příjemné čtení.

Adél784
25. června

Tento díl je lehce jiný oproti předešlým, ale zároveň není o nic horší než předchozí autorčiny knihy.
Kim tentokrát bude vyšetřovat bez svého týmu a je donucena spolupracovat s bývalým parťákem, se kterým se nerozešla v dobrém. Obejde se Kim bez svého týmu? A co její tým, zvládne pracovat bez šéfky?
Pachatele jsem neodhadla:)

Celou sérii s inspektorkou Kim Stoneovou doporučuji. Autorka píše čtivě a kniha má krátké kapitoly, které téměř vždy končí nějakým zvratem:)

dikobraz
09. června

Dnes som sa chcel v pohode vyspat, tak o pol osmej som si zobral mobil, ze precitam si par kapitol dalsej casti a idem spat. Je pol jednej v noci a tak skoro zas nezaspim...
Dalsia topka. Teraz som hlavneho smejda uhadol, ale to nic nemeni na tom, ze to bolo skvele. Jedine, co na mrzi je, ze sa nevyriesilo, ako si Woody podal svojho sefa. Na to som bol velmi zvedavy. Skoda, mozno sa to v dalsich castiach dozviem.

1 ...