Pokrevní pouta

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jak chytit vraha, který nezanechává stopy? Žena zabitá jediným přesným bodnutím do srdce – na první pohled to vypadá jako loupežné přepadení, které se zvrtlo. Kdo by plánovaně vraždil starostlivou a bezúhonnou sociální pracovnici? Ale inspektorce Kim Stoneové na téhle smrti něco nesedí. Pár dní nato už si je jistá – po nálezu mrtvé mladé narkomanky se stejnou bodnou ranou v hrudi. Někdo je obě chladnokrevně sprovodil ze světa. To je však to jediné, co je spojuje. Kim se nedokáže na případ soustředit – z minulosti se vynořila doktorka Thorneová, sociopatka, kterou Kim dostala do vězení a která za mřížemi naplánovala bezcitnou pomstu. Počet obětí narůstá a Kim a její tým se po krůčcích přibližují k pachateli. Někdo z nich se ale brzy octne ve smrtelném nebezpečí. A Kim tentokrát možná nebude mít dost sil, aby ho ochránila…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376457/big_pokrevni-pouta-ZMH-376457.jpg 4.61205
Série:

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 5.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Blood Lines, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (325)

Kniha Pokrevní pouta

Sofós
předevčírem

Opět zajímavý příběh, navíc vraha jsem neodhalila a to je vždy bonus. Trochu mě zaráží nechuť Kim nechat si odborně pomoci se svými démony. Intrikánka Alex je sice odporná potvora, ale dokáže příběh pěkně okořenit. Tak a jdu na další díl :-)

Arlienen
15. dubna

Kniha byla čtivá a měla spád. Přesto mi v ní něco scházelo. Naopak bych se obešla bez Alex.


ElizPetrova
09. dubna

Nevím proč, ale tento případ mě nijak obzvlášť nechytil, ale jedná se o sérii Kim Stoneové, takže je jasné, že i přesto se mi kniha četla dobře a nemohu ji hodnotit negativně. Ráda vidím v osobnosti Kim určitý vývoj a bavilo mě číst o ní a jejím životě. Nicméně Alex jako hlavní záporák je extrémně unavující a i trochu nerealistická. Vyšetřující případ mi přijde, že jakoby ustoupil do pozadí a z toho vzniklo i několik nejasností při odhalení vraha.

Sumatrae
06. dubna

Druha polovina knihy byla opravdu skvela! Nemohla jsem se nejdriv zacist, ale to bylo asi mym odporem k Alex, ktera mi opravdu vubec nechybela...

Páájinka
05. dubna

Přečteno jedním dechem. Miluju tuto sérii..i když je pravda, že Kim trochu měkne, ale přeju jí to.

judith141
02. dubna

Nějak jsem se do knížky nemohla vůbec začíst, až posledních 70 stran dostalo pořádný spád. Ale i tak jsem na další případy Kim moc zvědavá!

Ishir
27. března

Byl to svižný a děsivý příběh. Budu pokračovat v sérii.

EmillyT
27. března

Opět čtivá detektivka, ikdyž tentokrát mi napínavý přišel až závěr. Místy mi příběh přišel velmi překombinovaný.

1 ...