Osudný slib

Tým kriminalistů pod vedením inspektorky Kim Stoneové se jen pomalu vzpamatovává z tragické ztráty jednoho z nich, když je pověřen novým případem. V místním lesíku byl nalezen brutálně zavražděný muž a jeho totožnost Kim šokuje – je jím doktor Gordon Cordell, který figuroval v předchozím vyšetřování smrti dívky v elitní soukromé škole. Gordon měl pestrou minulost, ale kdo by ho chtěl zabít? Pár dní nato se po těžké autohavárii ocitne v ohrožení života i Gordonův syn. A Kim ví, že tohle už nebyla náhoda. Další nález mrtvoly to jen potvrdí – tentokrát čelí sériovému vrahovi, možná nejnebezpečnějšímu, s jakým se kdy setkala. Ve zběsilém tempu si vrah připisuje jednu oběť za druhou – a zdaleka ještě neskončil....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435671/big_osudny-slib-ZKx-435671.jpg 4.7862

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 9.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Kalibr

Fatal Promise, 2018

Kniha Osudný slib

ElizPetrova

Bez spoilerů je potřeba říci, že určitý element v této knize chybí a asi nějakou dobu v dalších dílech chybět bude. Případ samotný mě tolik nezaujal, jak tomu bylo u dílů předešlých, i přesto jsem se opět nenudila. Obzvlášť mě bavila komunikace mezi Bryantem a Kim a jejich slovní přestřelky, ti dva jsou naprosto skvělí!

Arlienen

(+ SPOILER) Knize nelze upřít čtivost, napětí a jistá dávka emocí. Dawson mi chybí, stejně jako ostatním čtenářům. Stace měla více prostoru, ale nelíbilo se mi, jak se chovala k Pennovi. Penn je vážně skvělý. Kim truchlí po svém. Samozřejmě by bez Bryanta byla pěkně v h*ji.

Toledo

Zatím jsem vždy dala vše dílům ze série 5* ale tady jsem jednu ubrala, protože mi dej přišel trochu slabší. Zároveň se mi moc nelíbilo, jak se chovali k novému kolegovi a také dvě rozjeté dějové linky. Hlavní vyšetřování by mi ke štěstí úplně stačilo :)

kalache

...jednoho chlapíka v Jižní Africe utloukla a ubodala vlastní rodina,protože přepnul na jiný program...tak to chápu,což?...

dencazrnu

Další skvělý díl, který byl plný zvratů, napětí, bolesti, ale i pochopení. Více slov asi není třeba, abych neprozradila děj. Každopádně já jsem si čtení zase užila a těším se na další pokračování této skvělé party :-)

putpuda

Tento díl byl za mě slabší. Ano, dobře se to čte, to je jasná věc, ale mě to přišlo málo napínavé oproti předchozím dílům...
Jinak se samozřejmě těším na další pokračování ;)

attila1

Tento díl je o vyrovnaní se s ztrátou. Dějově opět napínavý příběh. Dawson tam vážně moc chybí.

rumova_kulicka

Nějaká ale bych tam našla, ale i tento díl můžu zařadit k těm nejlepším. Ze začátku série jsem byla trochu rozpačitá, teď jsem ale přečetla šest dílů za sebou. Musím si dát pauzu :-)