Osudný slib

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tým kriminalistů pod vedením inspektorky Kim Stoneové se jen pomalu vzpamatovává z tragické ztráty jednoho z nich, když je pověřen novým případem. V místním lesíku byl nalezen brutálně zavražděný muž a jeho totožnost Kim šokuje – je jím doktor Gordon Cordell, který figuroval v předchozím vyšetřování smrti dívky v elitní soukromé škole. Gordon měl pestrou minulost, ale kdo by ho chtěl zabít? Pár dní nato se po těžké autohavárii ocitne v ohrožení života i Gordonův syn. A Kim ví, že tohle už nebyla náhoda. Další nález mrtvoly to jen potvrdí – tentokrát čelí sériovému vrahovi, možná nejnebezpečnějšímu, s jakým se kdy setkala. Ve zběsilém tempu si vrah připisuje jednu oběť za druhou – a zdaleka ještě neskončil....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435671/osudny-slib-ZKx-435671.jpg 4.7651
Série

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 9.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Kalibr
Orig. název

Fatal Promise, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (207)

Kniha Osudný slib

Přidat komentář
Ctenar1202
08. května

Naprosto průměrná kriminálka. Ničím mě nepřekvapila, nenadchla, za dva dny nebudu vědět o čem byla...

the_res13
07. května

Narozdíl od předchozích dílů, přečíst tuhle, mi trvalo o něco déle. Je méně čtivá a trochu tomu chybí šťáva. Zároveň mi přijde, že autorce dochází dech, jelikož musela knihu vyplnit (opět) hned dvěma nesouvisejícími případy. Oba byla zajímavé, ale spíše průměrné.


hana1039
06. května

Jedna z nejlepších krimi sérii, co jsem četla, prostě super!, a teď jdu na zatím poslední díl a už se těším na další, který má vyjít už brzy :-)) ( celkem prý jich má být asi 20 :-))))!!!

mirinda973
06. května

Předchozí dva díly byly opravdu skvělé. Tenhle je v sérii takový průměr, zajímavý příběh, a jako vždy napětí. Konec to hodně zachránil a tím nemyslím ani tak odhalení vraha jako ukázka Kiminy lidské stránky, její vztah k týmu a hlavně Bryantovi. Skvělá byla i sezení u Teda a jeho konečná psychologická zpráva o Kim...
Chvilku si dám od této série pauzu, ale pak se k ní ráda vrátím

ivoiro
04. května

Opět jsem nadšený a velice spokojený. Tato série mě skutečně hodně baví.

Eduarda
29. dubna

Tahle partička je moje srdeční záležitost. Nezávisle na kvalitě detektivní linky, která se zrovna odvíjí. Ale i ta mi tentokrát sedla. Kombo vyšetřování dvou paralelních případů, na které jsme si u Angely Marsons už pomalu zvykli, je osvěžující. Stejně tak rozvíjení vztahů kolem nové postavy.

LeSk
28. dubna

Kniha mě nezaujala, možná to je i tím, že jsem nečetla předchozí díly. V ději se skákalo z jednoho do druhého, přišlo mi to chaotické, nepřehledné. Konec knihy byl useknutý. Bohužel pro mě zklamání, podle recenzí jsem čekala víc.

J.x
28. dubna

U tohoto příběhu dávám o hvězdičku méně, nemohla jsem si pomoct, ale chování Kim mi chvílemi vadilo, i když jsem chápala, proč se tak chová. Jinak opět velmi čtivá detektivka. Ty příběhy autorky jsou úžasné.

1 ...