Lenka.VílkaOnline

Profil

Poslat zprávu

(žena) · statistiky

Aktivní: online·poprvé 11.04.2014
Body: 60 686·3 712 knih,...
Palce: 20 545 za komentáře ·5 178 ostatním
Hodnocení v bazaru: 17/0
Knihovny: Městská knihovna Most (Most)

Kdo jsem

Perličky z databáze:
(Budu postupně doplňovat)

"Druhé díly mají lepší hodnocení, protože už je jako první díly nečtou hateři, ale jenom skuteční čtenáři."

"Je to fantasy, takže tam nemusí nic dávat smysl."

Mohu upřímně říct, že Svědectví byla nejlepší kniha, kterou jsem četla v roce 2020. Navíc se to hodilo do situace roku, že? (Ale Flagg nikde?!) A adaptace se taky moc povedla ♥︎♥︎♥︎

✨ ❤ ☪ ☘ ☀ ⛄ ❄ ☟ ☜ ☹ ⚐ ✋ ❄ ☠ ☝ ⚽ ⏰ ⌚ ⏱ ⏲ ⌛ ⏳ ⧗ ⧖ ֍ ⛪ ✝ ☦ ⛱ ☎ ⌨ ✉ ✏ ✒ ✂ ⛏ ⚒ ⚔ ⚙ ⚖ ⛓ ⚗ ⚰ ⚱

❤❥☁☂☃☄☏☔☕☺☻☿♀♁♂♟♧♨⚓⚔⚖⚗⚙⚜⚢⚣⚤⚥⚾⛅⛇⛈⛏⛩⛰⛱⛲⛳⛴⛷⛵⛸⛹⛺⛽✈✊✌✍✱✲✳✴✵✷✸✺✻✼✽✾✿❀❁❂❃❄❅❆❇❈❉❊❋

Co že to je? Smajlíci, které databáze akceptuje. Teď ode mě zažijete smajlíkový peklo!

Ok, to jsou mi šarády. Že můj oblíbený nadpřirozený chlapec bude novej Walker Texas Ranger se už psalo dávno, ale co bude dělat druhý nadpřirozený chlapec? Přeci jen to byla dlouhá sranda. Patnáct let ♡♡♡
Soldier Boy. Asi se Kripke zmínil :D :D :D
A nejenom zmínil, když spousta tvůrců SPN přechází do The Boys. Začínám mít obavy, že to bude velký. Kripkeverse se spoustou spin-offů? Proč, kurva, ne?!?!?

Cesta z práce...

Cesta do práce...

Loni jsme napsala na internet autorovi dopis, který si doufám nikdy nepřečetl. (Jsem fakt ráda, že nemůže.) Takže dnes mu prostě jenom popřeju všechno nejlepší. Kinga jsem začala pořádně číst až poslední dva tři roky. Hormony po třicítce se asi fakt mění! Moje sbírka mistrových knih ještě není tak velká, ale dělám na tom!

Letos bych ráda ještě stihla přečíst Svědectví, Dallas 63, a pokud ne třetí a čtvrtý díl Temné věže, tak alespoň ten třetí, nerada si dávám nesplnitelné cíle. Ať mám radost, že jsem třeba zvládla víc...

Všechno nejlepší k narozeninám! A hodně dalších skvělých knih

Update listopad 2020: už jsem vám udělala samostatnou poličku. Jenom pro vás. A je tam možnost rozšíření :) berte to jako omluvu za ty knihy, které jsem letos nestihla a musela je přesunout na jaro ;)

Všimla jsem si u sebe poměrně zajímavého jevu. Vždycky, když končí měsíc a začíná nový, přečtu nejvíc komiksů. Mě to přijde jako patologická věcička mezi peklem a zemí. Ale magor ve mě je silnější než to, co chci, aby ostatní viděli :D

Tohle mi přistálo ve zprávě a vážně jsem se velice pobavila :) dík :)


„Celozávodný aktív. Veľa účastníkov. Predseda vyzýva k diskusii.
– Súdruhovia, hláste sa. Diskutujte. Kritizujte. Smelo. Otvorene. Bez ohľadu na funkcie! Ticho. Konečne sa prihlási súdruh Krušina:
– Tri veci by som chcel vedieť, súdruhovia, – vraví . – Po prvé, prečo som musel predložiť k prihláške na rekreáciu svedectvo o politickej príslušnosti mojej starej matere, ktorá je už štyridsať rokov mŕtva, po druhé, prečo je kádrovníkova manželka, ktorá nemá žiadnu kvalifikáciu, vedúcou osobného oddelenia, a po tretie, kde je vlastne náš bývalý súdruh riaditeľ?
– Poznačím si otázky, – vraví predseda, – a na najbližšom aktíve na ne odpoviem.
Na nasledujúcej schôdzi sa situácia opakovala.
– Súdruhovia, hláste sa. Diskutujte. Kritizujte. Smelo. Otvorene! – vyzýval prítomných.
Po dlhom mlčaní sa hlási o slovo súdruh Jablonecký.
– Ja mám, prosím, len jednu otázku. Kde je súdruh. Krušina?“

Druhý letošní nejlepší pep talk? Asi jo!

VŠICHNI SE SHODNEME, ŽE POKUD SE NEDÁME DOHROMADY PŘÍMO TADY A PŘÍMO TEĎ, TAK S NÁMI NĚKDO VYJEBE. VYJEBE S NAŠIM MOZKEM, VYJEBE S NAŠIM SRDCEM A VYJEBE S NAŠÍ DUŠÍ. NEVÍM, NA JAKÝ PERVERZNOSTI JSOU ZVYKLÝ VAŠE DUŠE A NEHODLÁM NIKOHO SOUDIT, ALE JÁ SI SVOJÍ DUŠI NECHCI NECHAT OJEBAT!

-HOW DO YOU KNOW SO MUCH ABOUT THE SPICE GIRLS?


Tohle je top pep talk všech dob. Je jedno, co jste viděli v Supernaturalu, tohle je mnohem víc Supernaturalish než cokoliv jiného!

Protože, co v ten okamžik uděláte?
a) utečete
b) začněte si zpívat
c) zastřelíte mluvčího a začněte si zpívat