Osudný slib

Osudný slib https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435671/bmid_osudny-slib-ZKx-435671.jpg 5 1150 285

Tým kriminalistů pod vedením inspektorky Kim Stoneové se jen pomalu vzpamatovává z tragické ztráty jednoho z nich, když je pověřen novým případem. V místním lesíku byl nalezen brutálně zavražděný muž a jeho totožnost Kim šokuje – je jím doktor Gordon Cordell, který figuroval v předchozím vyšetřování smrti dívky v elitní soukromé škole. Gordon měl pestrou minulost, ale kdo by ho chtěl zabít? Pár dní nato se po těžké autohavárii ocitne v ohrožení života i Gordonův syn. A Kim ví, že tohle už nebyla náhoda. Další nález mrtvoly to jen potvrdí – tentokrát čelí sériovému vrahovi, možná nejnebezpečnějšímu, s jakým se kdy setkala. Ve zběsilém tempu si vrah připisuje jednu oběť za druhou – a zdaleka ještě neskončil.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Fatal Promise , 2018

IvčaB2
07.06.2020 5 z 5

Kim byla půl knihy nějaká jiná ...naštěstí to byl jen důsledek událostí a pak to byla zase stará dobrá Kim.... Přečteno a zase musíme čekat na další díl....

Lenkafrankova
06.06.2020 5 z 5

Zase super. Už se těším na další dil

Aligator805
06.06.2020 5 z 5

Případy Kim Stone nemají chybu. Kim je svérázná osoba, kterou člověk musí obdivovat i nesnášet zároveň. Každý díl této série je skvělý. Až si člověk říká, že ten další už tak skvělý být nemůže. Ale tak to naštěstí není! Hltám každou stránku. Nemůžu se odtrhnout a na konci si přeju další díl. S tímto je to stejné. Skvělé od začátku do konce. Mohu jedine doporučit. Marsonsová prostě umí!

nada3314
04.06.2020 5 z 5

Na kazdy dalsi dil se tesim vic a vic... Kim a jeji bandu proste miluji. Je skvele se vratit ke starym znamym. Angela proste nezklamala, opet paradni jizda. A zase me ceka nekonecne cekani na dalsi dil :-)

Lethania
02.06.2020 4 z 5

Detektivní série o Kim Stoneové je pro mě určitý druh drogy, kterou si ráda po nocích dopřávám. Tento díl jsem měla za několik hodin přečtený, což u mě poslední dobou nebývá zvykem. A jsem za to ráda. Konečně jsem prolomila onu zákeřnou nechuť ke čtení nějakou kvalitní detektivkou.
Děj byl napínavý, prolínaly se dva případy, takže o nudu tu rozhodně není nouze. Trochu mi však vadilo chování samotné Kim, které se ale nakonec ustálilo. Čekala jsem úplně jiného pachatele! Mé detektivní schopnosti fakt stojí za starou belu. Nicméně opět doporučuji.

Angela Marsons
anglická, 1968