Mrtvé vzpomínky

Zničila jim život. Teď se oni chystají zničit ten její... Smrt dvou mladých narkomanů v bytě na sídlišti na první pohled vypadá jako nešťastná náhoda, ale detektiv inspektorce Kim Stoneové do nejmenších podrobností připomene hrůznou událost z jejího dětství. Ačkoli si to zprvu nechce připustit, z dalšího nálezu mrtvol je jasné, že tentokrát Kim čelí vyšinutému vrahovi, který zná její traumata z minulosti a snaží se ji ranit tím nejhorším možným způsobem. A zdá se, že poslední na seznamu jeho obětí má být sama Kim....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454835/mrtve-vzpominky-QZi-454835.jpg 4.7329

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 10.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Kalibr

Dead Memories, 2019

Kniha Mrtvé vzpomínky

norolim
včera

I když někomu může připadat, že se téma určitým způsobem stále opakuje, je i tak pokaždé dechberoucí, jak dokáže Angela příběh vygradovat a vyloupnout i nějakou tu vtipnou stránku věci, rozhovoru, jak dokáže vzbudit pozitivní i negativní emoce..a vše jede svižně a skvěle čtivě!!! Těším se na další dílo...! MOC:)

ferda16
včera

Tento díl doporučuji číst jen pokud jste četli i předešlé. Jinak si knížku tolik neužijete. V knížce jsou zmíněni i staří pachatelé či kolegové a byla by veliká škoda nevědět kdo je kdo. Jinak opět perfektní a napínavý díl. Kim a její tým si prostě musíte oblíbit :-)

Mája777
předevčírem

Ano, ano a znovu ano. Tuhle sérii mám ráda. Celá parta kolem Kim mi přerostla k srdci, i její nový člen. Opět krátké svižné kapitoly, při jejichž čtení si ani neuvědomujete, že už jste téměř na konci. Chtělo to trochu osvěžit paměť. Je zde dost odkazů na předcházející případy, ale to zas taková překážka nebyla. Takže ještě jedno ano, doporučuji.
(28. 2. 21 - 7 480 - 20)

MatoPalkes
předevčírem

Keďže som Angelu začal čítať až tento rok, tak mám v pamäti všetky predchádzajúce knihy, takže som si tuto ohľadom pátrania v minulosti Kim docela užil. Super jazda od mojej novej obľúbenej spisovateľky. Teraz žiaľ musím čakať niekoľko mesiacov na ďalší diel.

Lenka0007

Poprvé méně než čtyři hvězdy pro Angelu Marsons. Pro ty, kteří nečetli předchozí díly, chaotické. Pro mě, která je četla, o nic méně, protože si nepamatuji všechny předchozí pachatele, notabene jejich rodinné příslušníky. Příběh z minulosti Kim Stone a jejího bratra je již po několikáté omletý. Nebavilo, fanouškové prominou....

certik003

Další úžasný a čtivý případ Kim a jejího týmu. Co mi ale začíná trochu vadit, je to, že terčem pachatelů v každém díle je někdo z týmu, i to velké finále s bitkou, při které je Kim (občas někdo jiný) zraněná, to stálé omílání Kimina traumatu z dětství. Docela bych uvítala, kdyby Kim aspoň občas vypátrala pachatele a došlo k normálnímu zatčení. Vím, že kritizuju to, kvůli čemu se mi série začala tak moc líbit a proč ji čtu, ale vůbec bych se nezlobila, kdyby autorka občas vyjela ze zajetých kolejí. Vymyslet dobrou zápletku a napsat ji čtivě umí.

clarkens

Opět parádní čtení, přečteno jedním dechem. Do poslední chvíle jsem byla napnuta kdo je vrah. Těším se na další díl!

Peslik

Jako vždy dobré čtení, krátké kapitoly, které vám dají možnost se nadechnout. Zatím jsem se u žádné knihy nenudila a těším se na další.
Jediné mínus pro mě bylo, že se opět jeden děj utl velice rychle a objasnění jsem málem přehlédla.
Knihu doporučuji.