Dětské duše

Na hřišti v Haden Hill Parku byla zavražděna Belinda Evansová, bývalá profesorka dětské psychologie. Vzadu na krku jí pachatel vyřízl písmeno X. Belinda měla poměrně komplikovaný vztah se starší sestrou Veronikou, která Kim a jejímu týmu odmítá cokoli o sestře i jejich minulosti vyzradit. Poté co policie objeví další dvě oběti se stejným znamením, je jasné, že hledají sériového vraha, bezcitného a nemilosrdně krutého. Stopy vedou ke každoroční soutěži talentovaných dětí, na níž se scházejí malí géniové, doprovázení někdy velice ambiciózními rodiči. Zabíjel snad někdo z nich, kvůli neúspěchu? Nebo ze žárlivosti na ostatní? A koho chce ještě potrestat?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464928/big_detske-duse-8zb-464928.jpg 4.6654

Případy Kim Stoneové / D.I. Kim Stone 11.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Kalibr

Child's Play, 2019

Kniha Dětské duše

TVer

Klasický příběh od autorky, se stejným postupem děje.
Tentokrát tam ale autorka přidala ještě jednu linii zápletky, kdy se Penn vrátil k vyšetřování jednoho svého starého případu. Oddělení Kim tedy dostane novou posilu. Otázka je, jestli jim nová posila zůstane, postava Tiffany je mi celkem sympatická. Napínavé čtení, tak jako všechny knihy od autorky.

ElizPetrova

Výborný, zajímavý a opět velmi čtivý příběh. Tuto sérii beru už jako takový ten seriál na pokračování, na jehož další díl se vždy těšíte a víte, že nebudete zklamaní. :)

ivoiro

Opět výborný příběh. Rozebírá se zde velice vážný problém.

Majulle

(+ SPOILER) Určitě zajímavé téma, začátek mě bavil hoodně hlavně paní Belinda, myslela jsem si že knížka bude hlavně o ní a její sestře takže mě to pak trošičku zklamalo. Vraha jsem doufala úplně někoho jiného a ne jen tak někoho téměř mimo roli :D Prostě jsem čekala trošičku jiný závěr, ale knížka je určitě velmi čtivá a napínavá :)

knihomolkadorfa

Opět naprosto skvělá četba. Zajímavé téma i prostředí, vraha jsem neodhadla ani náhodou.

Arlienen

Bylo to geniální čtení, které jsem si maximálně užila. Příběh byl originální a vraha jsem odhalila, až s Kim na konci. :-D

attila1

Opět další skvělý díl série Kim. Zajímavé prostředí a vraha jsem netušila do poslední chvíle.

dencazrnu

Budu se stále opakovat, ale Marsonsová je pro mě opravdu jednou z nejoblíbenějších autorek. Její styl psaní mi sedí a především díky krátkým kapitolám se kniha čte úplně sama. Tentokrát i námět knihy byl velmi zajímavý a dvě vyšetřovací linky dodají celému příběhu to správné napětí :-) Výjimečně jsem odhadla i jednoho pachatele, u toho druhého jsem byla vedle jak ta jedle. Každopádně se velmi těším na další dva díly, i když vím, že budou na delší dobu poslední...