Skryté karty

Skryté karty https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418378/bmid_skryte-karty-u4S-418378.jpg 5 1351 378

Na elitní soukromé škole Heathcrest dojde k tragickému úmrtí třináctileté žákyně. Zdánlivě jasný případ sebevraždy inspektorku Kim Stoneovou těžce zasáhne, protože nestačila na místo dorazit včas a dívku zachránit. Snad právě proto se nechce s verdiktem smířit – a když se ukáže, že za smrtí malé Sadie Wintersové je cosi daleko temnějšího, začíná rozplétat předivo vztahů, jejichž nitky v skrytu vedou nejen do vyšších kruhů, ale i hloub do minulosti. Škola je však připravena svou pověst chránit a svá tajemství uchovat i za cenu dalšího zla, bez ohledu na to, koho ohrozí – včetně inspektorčiných nejbližších…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Dying Truth , 2018

Kekik
26.12.2019 5 z 5

Je velice těžké najít slova chvály, která ještě nebyla napsána v souvislosti s případy Kim Stone.
Skryté karty kvalitu předešlých dílů plně dosahuje. Tragický konec knihu staví na piedestal. Právem.
Úmrtí třináctileté dívky odstartovalo vyšetřování, které detektivy zavede až do daleké minulosti. Některé události jsem odhadla správně. Ovšem i tak toho zbylo dost, co mi konec odhalil.
Velmi se těším na další díl. Jsem zvědavá, zdali se potvrdí mé tušení o výskytu jisté osoby. O tom ale až příště.
DOPORUČENÍ !!!

mirka2558
26.12.2019 5 z 5

Úžasná ako každá ďalšia od tejto autorky... Len ten smutný koniec nemusel byť :(

irva
25.12.2019 5 z 5

Skvělá, prostě skvělá. Co víc napsat.

Aprilek
25.12.2019 5 z 5

Moje první kniha ze série. Zaujala mě tak, že si budu muset přečíst i předchozí díly!

Medovnice
24.12.2019 5 z 5

Není co dodat. Absolutně luxusní detektivka/thriller, který si podmaní čtenáře od první stránky a nenechá ho vydechnout ani na dechberoucím konci.

PetraN17
23.12.2019 5 z 5

Tak tady nemůžu dát méně než pět hvězd. Netrpělivě budu vyhlížet další díl :))
Očekávám určitý vývoj a ono nakonec příjde něco naprosto nečekaného.....

Hanca91
23.12.2019 5 z 5

To jako vážně?
Myslela jsem, že žádný díl nepřekoná Pohřbenou pravdu, ale to jsem teda Angelu těžce podcenila.
Od začátku do konce se mnou cloumaly emoce a u kapitoly 109 už jsem regulérně brečela, že jsem přes slzy nedokázala přečíst ani řádku.
Nemůžu si pomoct, ale podle mě už to v další knize nebude ono....

Nickyheat
20.12.2019

Angela Marsons se zlepšuje s každou další knihou...nemohla jsem prostě přestat číst

Lucieee@
19.12.2019 5 z 5

Jsem ráda, že jsem na tuto krimisérii s Kim loni narazila. Knihy Angely Marsonsové jsou skvělé! Kniha Vás vtáhne téměř okamžitě po pár stránkách a nikde není hluché, nudné místo, které doufáte, že už skončí.
Tento díl byl naprosto skvělý, a souhlasím s tím, co píši ostatní, na konci jsem ani nedýchala a doufala.... Doporučuji všema 10.

Terez25
18.12.2019 5 z 5

8. díl s Kim Stone mi udělal velkou radost. U předchozího dílu jsem měla pocit, že autorka trochu ztrácí dech, ale u této knihy je to opět ona. Příběh je svižný, zápletka super.
Angela Marsons mě opět dokázala zaujmout a vtáhnout do děje a já už netrpělivě vyhlížím další díl.

blanche11
14.12.2019 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, knihy od autorky jsou čím dál tím lepsi

Lethania
14.12.2019 5 z 5

Když jsem zjistila, že vyšla další kniha o Kim, hned jsem jí musela mít, ale dřív než jsem si jí stačila koupit, tak jsem ji dostala darem, takže tímto chci poděkovat rodině za to, že jsou natolik uvědomělí, že vědí, co čtu a co si chci koupit. Takže mockrát děkuji!
Další díl byl snad ještě lepší než díly předchozí. Líbilo se mi téma a prostředí. Kdybych nemusela dýchat a dělat si přestávky na jídlo, tak bych knihu měla přečtenou o to víc rychleji. Stačil mi však jeden den!
Angela Marsonsová dokáže skvěle vygradovat děj a u posledních x stránek jsem ani nedýchala. A konec? Skoro jsem se rozbrečela, jak mi pukalo srdce. Snad další díl bude stejně dobrý jako tento. Doporučuji!

Agida
12.12.2019 5 z 5

Autorka píše díl od dílu lépe....Hned jak knížka vyšla, musela jsem ji mít..Za mě byl tohle rozhodně nejlepší díl, děj rychle utíkal, byl napínavý, zajímavé prostředí z univerzity, tajné spolky, nevyřešené účty, zkrátka nešlo přestat číst....a ten konec mě doslova odzbrojil (ještě teď to vstřebávám, upřímně jsem nečekala, že to tak skončí (v duchu jsem doufala v jiný konec i jsem si pobrečela). Jsem zvědavá, co bude dál.....

Tereziee
11.12.2019 5 z 5

Po dočtení Skrytých karet jsem zůstala naprosto v šoku. Emočně mě to úplně dostalo. U autorky mě baví to, že neztrácí dech ani u osmého dílů série. Naopak. Tenhle díl byl pro mě asi nejlepší ze všech. Skvěle zamotaný případ, protkaný tajemstvím a záhadnými spolky... posledních 50 stran jsem četla jedním dechem. A pak přišel konec, kdy jsem litovala, že knihu čtu ve vlaku. Brečela jsem jako malá holka. Jsem zvědavá na další díly a už se nemůžu dočkat.

Jandýs
11.12.2019 5 z 5

Ach jo... Za chladnou maskou je přece jen cit.To jsme věděli už v 1. díle. A s každým dalším se nám to znovu a znovu potvrzuje, nicméně ke Kim máme stejně příliš daleko,i když teď jsem opravdu doufala. Paní Marsons mi zlomila srdce.. Zlomila mi ho nakonec na dvakrát...
Pohlcena dějem jsem měla přečteno jedním dechem,prala bych si změnit dvě věci.. Hodnocení, víc než 5*

Ivulka432
10.12.2019 5 z 5

Super jako vždycky! Autorka je díl od dílu lepší. Moc se těším na další díl! Vždycky si říkám, že si knihu budu "šetřit", aby vydržela na vícero večerů, ale zkrátka to nejde a mám přečteno za 2 dny - 5* je málo.

Ajuszka
10.12.2019 5 z 5

Kdyby se mě někdo zeptal, jaká je má nejoblíbenější knižní krimi série, s odpovědí bych neváhala ani vteřinu. Knihy Angely Marsons jsou od začátku do konce perfektně propracované. Kim a její tým jsou úžasní, vtipní a sehraní.
U Skrytých karet tomu nebylo jinak. Díky krátkým kapitolám se kniha čte ještě lépe, děj ubíhá a mi je vždycky líto, že mám knihu přečtenou tak rychle, ale nejde se od ní odtrhnout.
V Kartách se dostáváme do prostředí univerzity pro bohaté děti, kde vládnou, jak jinak, různé tajné spolky. Opravdu vás ta atmosféra pohltí. Ale poprvé jsem si u konce pobrečela a upřímně mě tahle ztráta hodně mrzí.

Ilona
09.12.2019 5 z 5

Nevěřila bych, že může být jedna jediná série téměř dokonalá.. Každý další díl je lepší a lepší.. Může další díl překonat tento? To snad ani nelze.. Ale moc se na něj těším!

detektivní a krimi romány anglická literatura tajemství krimi

Angela Marsons
anglická, 1968