Skryté karty

Skryté karty https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418378/bmid_skryte-karty-u4S-418378.jpg 5 1359 1359

Na elitní soukromé škole Heathcrest dojde k tragickému úmrtí třináctileté žákyně. Zdánlivě jasný případ sebevraždy inspektorku Kim Stoneovou těžce zasáhne, protože nestačila na místo dorazit včas a dívku zachránit. Snad právě proto se nechce s verdiktem smířit – a když se ukáže, že za smrtí malé Sadie Wintersové je cosi daleko temnějšího, začíná rozplétat předivo vztahů, jejichž nitky v skrytu vedou nejen do vyšších kruhů, ale i hloub do minulosti. Škola je však připravena svou pověst chránit a svá tajemství uchovat i za cenu dalšího zla, bez ohledu na to, koho ohrozí – včetně inspektorčiných nejbližších…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Dying Truth , 2018

Alitairmir
05.01.2020 5 z 5

Tato krimi série patří mezi moje nejoblíbenější. Všechny knihy sem hltal a nemohl se od nich odtrhnout, všechny postavy týmu mi od samého začátku přirostly k srdci a každým dalším dílem se můj vztah k nim více a více prohluboval, takže jsem se o členy týmu hodně krát bál, aby všechny strasti, nástrahy a překážky překonali a mohli se společně vrhnout na další případ. Tato kniha je naprosto dokonalá, stejně jako ty předchozí. Přesto je z celé série jediná, kterou budu nejen milovat, ale zároveň i nenávidět. A rozhodně je jediná u které mi na konci tekly slzy proudem, měl jsem knedlík v krku a ještě teď si říkám, že tohle prostě nemůže být pravda. Těším se na další knihy série a vím, že budou skvělé. Nikdy to už ale nebude takové jako dosud.

falco111
04.01.2020 5 z 5

Miluji celou sérii s Kim, ale toto je první detektivka v mém životě, u které jsem na konci brečela jako želva.

kasavubu
03.01.2020 4 z 5

Konec ten mě dostal, asi stejně jako všechny, kdo už zde hodnotili. Víc bohužel prozradit nesmim☹ Vlastní zápletka byla moc vydařená, ale možná už trochu méně uvěřitelná, přece jen těch vražd a ublíženi na zdraví je v něm podezřele moc. Jinak nemám žádné výhrady a za mě absolutní spokojenost. Jedno ale vím po přečtení jistě, jsem upřímně ráda, že moje děti nemusí chodit do žádné podobné elitní školy.

Šánka
03.01.2020 5 z 5

Další skvělý díl této krimi série, který dáte i navzdory nevyspání maximálně za dva večery, protože to je prostě neodložitelné !
Ta laťka je hodně vysoká, a nevím, jestli ji Skryté karty ještě nezvedly. Pokaždé je to strhující a napínavé čtení, ale žádný díl mě ještě nedojal.....Na druhé straně vtipné dialogy na pitevně mezi Kim a patologem Keatsem nemají chybu a jako vždy odlehčily atmosféru. Zápletka je výborně vymyšlená, dotažená do detailu, téma soukromých škol a tajných elitních spolků docela děsivé.
Nezbývá než doporučit, ač tahle série to snad ani nepotřebuje....

Gabka80
02.01.2020 5 z 5

Super jako všechny ostatní. Na konci jsem si i poplakala.

Anetadobias
02.01.2020 5 z 5

Omylem jsem přečetla tento poslední díl série a tak mě to nadchlo, že už mám dokoupené všechny předchozí.
Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, má spád, je napínavá a skvěle čitelně napsaná.

Theresa.2679
01.01.2020 5 z 5

Zatím nejlepší kniha ze série, nemohla jsem se odtrhnout, na konci jsem řvala jako želva.

Lenkafrankova
01.01.2020 5 z 5

Zase naprosto dokonalé.

SilvieSisinka
31.12.2019 5 z 5

Výborná to kniha. Tahle spisovatelka mě vždy vtáhne do děje. Opravdu se nikdy nenudím.Napinave až až. Konec.... I slza mě ukapla. Bravo, těším se na další knihu.

happy-smile
31.12.2019 5 z 5

Už osmá kniha s Kim Stoneovou a pořád mám pocit, že si od začátku drží stejnou úroveň. Knihy z této série se čtou samy a ani tato nebyla výjimkou. Navíc Angela volí zajímavá témata, v této knize to byly soukromé školy a jejich elitní kluby. Konec byl smutný. Jsem zvědavá, jak bude pokračovat další díl...

irefir

Skvělá!!!

RADOST
30.12.2019 5 z 5

Skvělé. A uvěřitelné, i když v mnohém šokující. Tento díl dokonce předčil ty předcházející.

Mišutamyš
30.12.2019 5 z 5

Knížka zatím asi i nejlepší ze série.... nebýt toho konce. Ten jsem tedy nečekala a úplně mi zkazil dojem ze skvělého počtení. Prostě studená sprcha na konec a podle mě to nebylo nutné. Pozor, možný spoiler - všichni se v týmu tak báječně doplňovali, že je mi tohle hodně líto...

smithynka
30.12.2019 5 z 5

Angela opět nezklamala. Kniha se skvěla četla, příběh byl zajímavý, jenom ten konec se mi úplně nelíbil.
Musím říct, že jsem se ani chvilku nenudila.
Už se těším na další díl :).

Klasej
30.12.2019 5 z 5

Velice dobře se čte. Nešlo se od ní odtrhnout.

Azmodan
30.12.2019 5 z 5

Nemůžu říct, že všechny knihy této autorky se mi líbily, ale tahle rozhodně ano a řadím ji na roveň (dle mě) takových skvostů jako je Němý křik a Pokrevní pouta.
Kniha má především neuvěřitelný spád a tak se čte v podstatě sama. Polikáte stránku za stránkou a najednou zjistíte, že je konec. Je to napínavé, je to zábavné, je to zajímavé, je to čtivé. Jen ten smutný konec...ale život není peříčko a nekončí vždy happyendem..
Za mě rozhodně doporučuji!

Mája777
29.12.2019 5 z 5

Opět skvělá jízda. Ale je mi smutno. Už aby byl další díl.

Aligator805
28.12.2019 5 z 5

Skvělé jako vždy!! Nešlo se odtrhnout! Doporučuji!

evonra
28.12.2019 5 z 5

Vynikající, jako vždy!
Přečteno na jeden zátah, nešlo zkrátka odložit :)
Skvělá série a mé velké doporučení.

hs777
27.12.2019 5 z 5

Každý díl s Kim není četba, ale šílený úprk. Hltám písmena, nedýchám, stránky se nestačí ve čtečce vykreslovat, po půlnoci se přemlouvám, že je to OPRAVDU poslední kapitola a stejně k ránu už znám konec a vypadám jako zombie. Senzační ... jako vždy.