Skryté karty

Skryté karty https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418378/bmid_skryte-karty-u4S-418378.jpg 5 1359 1359

Na elitní soukromé škole Heathcrest dojde k tragickému úmrtí třináctileté žákyně. Zdánlivě jasný případ sebevraždy inspektorku Kim Stoneovou těžce zasáhne, protože nestačila na místo dorazit včas a dívku zachránit. Snad právě proto se nechce s verdiktem smířit – a když se ukáže, že za smrtí malé Sadie Wintersové je cosi daleko temnějšího, začíná rozplétat předivo vztahů, jejichž nitky v skrytu vedou nejen do vyšších kruhů, ale i hloub do minulosti. Škola je však připravena svou pověst chránit a svá tajemství uchovat i za cenu dalšího zla, bez ohledu na to, koho ohrozí – včetně inspektorčiných nejbližších…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Dying Truth , 2018

katkaneu
26.01.2020 5 z 5

Že se rozbrečim u detektivky a ještě od mé nejoblíbenější autorky,kterou Angela rozhodně je to jsem tedy nečekala. Její série si mě dostala hned prvním dílem,který jsem si koupila krátce po vydání. Rozhodně jsem tento závěr nečekala a byl pro mě dost zdrcující. Já u knížek nebrečim,jednou je Mengeleho děvče,druhou jeden díl Upířích deníků a teď tahle. No co jineho napsat,než jen že se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Hell_Rihova
24.01.2020 5 z 5

Paní Marsonsová opravdu ví, jak psát. Další díl, který byl opět skvěle propracovaný a skvěle promyšlený. Napínavý snad na každé stránce. Každý díl mi přijde lepší a lepší. V tomto díle se ocitáme na akademické půdě, kde dochází k podezřelým úmrtím. Kim a její team se do vyšetřovaní pustí s naprostým odhodláním. Konec byl pro mě hodně překvapivý, autorka rozhodně ví, jak čtenáře překvapit. Doporučuji všem milovníkům napínavých detektivních příběhů si tuto sérii přečíst, rozhodně nebudete litovat.

Andrea7272
24.01.2020 5 z 5

Tak jsem dočetla další díl této série a byl opět skvělý. Angela je pro mě prostě na špičce. Já ty její případy s Kim prostě žeru a hltám slovo za slovem :-) Tentokrát musím přiznat, že konec mě chytil za srdíčko a i slza ukápla. Mohu jen doporučit a už se těšit na další pokračování :-)))

Didi15
23.01.2020 5 z 5

Angela , to je uragán :) Děj je parádní , skvěle vymyšleno, má to spád, žádné vleklé popisy. Trochu jsem tušila vývoj vražedných úmyslů...ale ten konec? ach ne...
Jéžišmarjá, už aby byl další díl.

111moni
23.01.2020 5 z 5

Nevím, jak to ta paní dělá,ale každá její kniha je velmi zdařilá, jak po stránce zápletky, tak po obsah obecně. Žádné velké vycpávky popisující 24hodinový západ slunce,a přesto si dokážete scény z knihy představit v reálu.Děj má spád a drží čtenáře , jako by chtěla autorka říct, teď jsem tady já, vše stranou. Za mne opět výborně, jsme ráda, že jsem autorku "objevila" a těším se na další.

Edlik
22.01.2020 4 z 5

Tento díl mi přišel trochu slabší. Hlavní téma tajných elitních klubů na střední škole, které mají tak dlouhé prsty, že dokáží ovlivňovat život i po škole a to dost výrazně mi přišel moc nereálný až přitažený za vlasy. Část zápletky je bohužel celkem jasná už začátku. Konec přesto překvapí.

Veju007
21.01.2020 5 z 5

Skryté karty jsou tím NEJLEPŠÍM, co Angela Marsons dosud o Kim Stoneové napsala.
Tahle knížka mi zlomila srdce. Víc vám říct nedokážu, protože se z toho ještě vzpamatovávám.

petrapruh
21.01.2020 5 z 5

Angela opět nezklamala, super!!! Jen tak dál

Danilla
21.01.2020 5 z 5

Ke konci knihy jsem si v hlavě pomalu připravovala komentář, který tady napíšu. Něco v tom smyslu jako “to byl nářez.” Jenže na konci knihy mi slova úplně došla a potřebovala jsem den na “strávení” knihy.
Kniha byla opravdu super, od začátku do úplného konce to mělo ráz. Jak jsem u Angely zvyklá, plno zvratů i napětí. Ale sakra, co mi to Angelo děláte? Proč takový konec?

7sara
19.01.2020 5 z 5

Super, stále nám má paní Angela co nabídnout. Jen tak dále :-)

begoni
18.01.2020 5 z 5

Ach jo, už zase nemám co číst :(
Na tuto "Marsonsku" mi stačil 1 den...
Výborné, nemáte chuť knihu odložit, dokud to nedočtete.

Viviana-Mori
18.01.2020 5 z 5

Po mých nejoblíbenějších, prvních třech dílech této série mi ty další připadaly už o něco slabší a v lecčem přemrštěné, nicméně stále čtivé. Tento díl byl ale opravdu opět velmi podařený, velmi napínavý, nedalo se odtrhnout a kdyby nebylo nějakých nutných všedních povinností, přečetla bych knihu mnohem dříve. A konec jsem teda nečekala. Hodně smutné, jako fanouška těchto knih mne to velmi mrzí. Jsem zvědavá, co se bude dít dál.

Pine
18.01.2020 5 z 5

Jestli si myslíte, že s touhle knihou strávíte dlouhé zimní večery, jste na omylu. Od první kapitoly vás k sobě připoutá a dokud nezhltnete poslední slovo poslední kapitoly, nebudete mít klid. Příjemné čtení, které nepostrádá napětí, skvěle vystavěné dialogy a vtipné hlášky. Příběh je propracovaný. Je až s podivem, jak si autorka drží vysoko nastavenou laťku. Těším se, kam se s Kim podíváme příště!

karantena
17.01.2020 5 z 5

Vzhledem k tomu,že mám knihy s Kim všechny přečtené a její tým mi je sympatický,tak konec byl pro mě velmi smutný i slza ukápla.

marion111
17.01.2020 5 z 5

Parádní kniha...smutný konec :(

Lindulinek
16.01.2020 5 z 5

Další kniha od této autorky nezklamala a opět jsem ji zhltla jedním dechem.

AlbionFoxyFox
14.01.2020 5 z 5

Fantastické! U posledních dílů jsem měla pocit, že mě knihy s Kim přestávají bavit, ale Skryté karty jsou přesně takovou knihou, kvůli které jsem Marsons začala číst. Kniha má spád, skvělou zápletku a hlavně humor. Za dva dny doslova shltnuto a těším se na další.

Miluna40
14.01.2020 4 z 5

Cetla se dobre,napinava. Doporucuji kdo ma rad klasicke detektivky. A zajimave,ze vsechno dobre nedopadne.

čef
14.01.2020 5 z 5

V této knize si autorka vzala na paškál britské klubové elitářství zejména v soukromých školách. Našinec tomuto úkazu asi neporozumí do patřičné hloubky, a možná proto se mnohým může zdát děj tohoto románu skoro až přeťápnutý. Mně tedy určitě, ačkoliv se mi styl těchto románů docela dost líbí. Příběh má spád, sem tam i myšlenku a určitě patří k tomu nejlepšímu, co britská detektivka v současnosti produkuje, ale v klasické britské škole jsem četl již mnohem lepší.

sramkovamichala
13.01.2020 5 z 5

Další skvělý příběh ze série. Velmi dobře a rychle se čte.