Skryté karty

Skryté karty https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418378/bmid_skryte-karty-u4S-418378.jpg 5 1359 1359

Na elitní soukromé škole Heathcrest dojde k tragickému úmrtí třináctileté žákyně. Zdánlivě jasný případ sebevraždy inspektorku Kim Stoneovou těžce zasáhne, protože nestačila na místo dorazit včas a dívku zachránit. Snad právě proto se nechce s verdiktem smířit – a když se ukáže, že za smrtí malé Sadie Wintersové je cosi daleko temnějšího, začíná rozplétat předivo vztahů, jejichž nitky v skrytu vedou nejen do vyšších kruhů, ale i hloub do minulosti. Škola je však připravena svou pověst chránit a svá tajemství uchovat i za cenu dalšího zla, bez ohledu na to, koho ohrozí – včetně inspektorčiných nejbližších…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Dying Truth , 2018

Kerberos
10.02.2020 5 z 5

Vražda dívky na soukromé škole,tajné studentské spolky,iniciační rituály,msta za dávné křivdy a opět skvělá Kim.

Evelin2506
10.02.2020

Kniha se mi moc líbila, rozuzlení bylo pro mně překvapením. Potvrdilo se ..."všechno je jinak"... Určitě doporučuji. Jsem zvědavá, kdo nahradí Keva? Laťka je hodně vysoko, byl to sympaťák. Mám načtenou celou sérii a těším se na další pokračování.

Asterixxka
09.02.2020 5 z 5

Právě dočteno. Tenhle typ thrillerů mě moc baví, konec nebyl odfláknutý ani předvídatelný a tyhle tajné spolky na školách, kde se sem tam objeví nějaká ta "nehoda", to byl opravdu skvělý námět. A i když jsem už na začátku začala tušit, kdo by za tím asi mohl být, rozhodně to bylo napínavé a krátké kapitoly tomu napětí ještě přidávaly...bohužel trochu mi přišlo přes čáru, že při zjištění, že nejde o nehody, ale vraždy, si škola klidně fungovala dál a nic moc se kvůli tomu nedělo...ale tak, o čem by to jinak bylo, že? :-) Určitě doporučuji všem fandům klasických detektivek. Naopak vyznavači brutálních masakrů plných krve a roztříštěných mozků si asi na své nepřijdou. I když...dávejte si bacha, když náhodou dostanete pikové eso :-)

berila
07.02.2020 5 z 5

Tady se nedá dělat nic jiného, než souhlasit se všemi chválami. Spisovatelka patří mezi mé nejoblíbenější, každá její kniha je úžasná. Tato poslední patří mezi její úplně nejlepší.

roman9276
06.02.2020 5 z 5

Angela Marsons je neskutečná spisovatelka. Po zaklínači jsem se potřeboval nějak odreagovat, tudíž sáhnout po Skrytejch kartách byla sázka na jistotu. Nejenom, že autorka pokračuje v neotřelejch námětech, ale ta míra napětí, která se stupňuje v průběhu celý knihy mě pokaždý dostane. Pokud máte rádi detektivky, tak tohle je rozhodně čtení pro vás. Stránky ubíhaj rychle, krátký kapitoly, originální, skvělý, napínavý.

twiggynka
03.02.2020 5 z 5

Kniha opět skvělá...Přečteno jedním dechem. Námět na příběh parádní a živě si umím představit co takové spolky dokáží. Nebylo to poprvé to jsem četla něco v tomhle náznaku. Nemám co vytknout! A ten překvapivý konec??? Dostal mě, opravdu jsem plakala! Kdo teď doplní dokonalý tým? Kev bude chybět!

Simeon79
03.02.2020 3 z 5

Začátek a závěrečný finiš knihy se četl s docela slušnou mírou poutavosti. Ale v průběhu čtení této knihy jsem se přistihl, že se u čtení nudím. Až nějak moc \"násilně\" se v ději nabalovaly další a další vraždy, což mi přišlo dost neautentické.

skubby
03.02.2020 5 z 5

Moc pěkná kniha, hezky se čte, je napínavá a překvapivá.

martineden
02.02.2020 5 z 5

Detektivky s hlavní vyšetřovatelkou Kim jsou výborné, tato nebyla výjimkou. Vedle krutých zločinů zde nechybí hlavním hrdinům soucit, lidskost, smysl pro spravedlnost, snaha chránit slabší. A to za jakoukoliv cenu.

swixl
01.02.2020 5 z 5

Knihy Angely Marsons mám moc ráda, přečetla jsem všechny jedním dechem a vždy napnutě čekám, co tým Kim Stoneové potká. Tentokrát byl námět velice zajímavý. A závěr byl smutný, takže to byla změna oproti ostatním dílům a více méně to zase ukázalo jiný směr a překvapilo to a dostalo mě to. Klobouk dolu....

lenka.plaszova
01.02.2020 4 z 5

Kniha se mi velmi dobře četla. Má zajímavý námět - na nic podobného jsem asi ještě nenarazila. Konec byl napínavý a pro mě celkem nečekaný.

BlankaTr
01.02.2020 5 z 5

Perfektně napsané. Zase jsem se neodtrhla, a ten konec mě bolí ....

Anna27
31.01.2020 5 z 5

SPOILER. Jako člověk, co nemá rád překvapení se i u knih občas mrknu na poslední stránky a jen je přeletím očima abych se ujistila, že mi nějaká oblíbená postava neumře. No a opět jsem to v půlce knihy udělala a zjistila, co se stane s "mým" Dawsonem. Pár dní trvalo, než jsem to vstřebala a opět se vrátila ke čtení. Stránky mi ubíhaly jako nic a na konci jsem si i přes očekávání pobrečela. Angela prostě umí a těším se na další díly. Některý den si projdu všechny důležité části s Dawsonem a zavzpomínám na něj. Je zajímavé jak vám dokáže literární postava přilnout k srdci. Jsem zvědavá, co přijde příště. ❤

SoniaR
31.01.2020 5 z 5

Zase skvělá kniha od Angely. Na konci jsem brečela...

Marokoko92
29.01.2020 5 z 5

Tak to byla jízda. Co víc k tomu napsat? Snad jen, že už se těším na další díl.

WowKokinko
29.01.2020 4 z 5

Další povedený díl do série s Kim. asi jeden z těch lepších dílů. A konec fňuk :(

Jitty82
29.01.2020 5 z 5

Opět výborně napsáno. S každou další knihou jsou případy promyšlenější a napínavější. Tahle série je velmi vydařená a je sázkou na jistotu!

JustWomen
28.01.2020 3 z 5

První půlka knihy se mi líbila, mělo to spád, zvláštní režim v elitní škole, sektářství, tajemné karty a jejich hierarchie --- ale vztahy mezi vyšetřovateli byly trochu zvláštní a neustálé oslovování "šéfko" mi fakt lezlo na nervy. Konec se mi nelíbil, spouštěcí motiv k tolikému zabíjení neberu, propojení minulostí se současností drhlo, bylo to přitažené za vlasy a za mě neuvěřitelné.

katst
27.01.2020 5 z 5

Rozhodně nejlepší díl série. Angela Marsonsová je s každou knihou lepší a lepší.

Celá kniha má spád, je napínavá, promyšlená, není extrémně brutální a nechybí jí ani lidskost. Hlavní postavy, jejich charaktery a cit pro spravedlnost si musí oblíbit snad každý...

A přestože jsem v průběhu čtení začala tušila ,odkud vítr fouká’, nenudila jsem se ani chvilku.

A co dodat k závěru knihy? Nikdy bych nevěřila, že mi budou téct slzy u detektivky...

alexis818
26.01.2020 5 z 5

Skvělá detektivka od skvělé Angel .Její knihy jsou jistotou a jsou pořád lepší.Tady jsem si i pobrečela.Super těším se na další.