Skryté karty

Skryté karty https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418378/bmid_skryte-karty-u4S-418378.jpg 5 1351 378

Na elitní soukromé škole Heathcrest dojde k tragickému úmrtí třináctileté žákyně. Zdánlivě jasný případ sebevraždy inspektorku Kim Stoneovou těžce zasáhne, protože nestačila na místo dorazit včas a dívku zachránit. Snad právě proto se nechce s verdiktem smířit – a když se ukáže, že za smrtí malé Sadie Wintersové je cosi daleko temnějšího, začíná rozplétat předivo vztahů, jejichž nitky v skrytu vedou nejen do vyšších kruhů, ale i hloub do minulosti. Škola je však připravena svou pověst chránit a svá tajemství uchovat i za cenu dalšího zla, bez ohledu na to, koho ohrozí – včetně inspektorčiných nejbližších…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Dying Truth , 2018

inom
26.03.2020 5 z 5

Za mě rozhodně nejlepší díl série. Užila jsem si každý jednotlivý díl, který o Kim vyšel, ale tenhle jsem si užila ještě o stupeň více. Líbilo se mi prostředí, ve kterém se děj odehrával, líbilo se mi propojení hříchů minulosti s přítomností a naprosto jsem zbožňovala všechny zvrácené tajemství kolem tajných spolků, které postupně vyplavovaly na povrch. No a ten konec ??? Proplakala jsem v kuse celé poslední 3 kapitoly, a to si o sobě troufám říci, že nejsem žádná citlivka. Chápu proč to Angela udělala, to však nemění nic na tom, že jí to nikdy neodpustím. Jsem zvědavá na další díle, zda i po této ztrátě příběhu zůstane ta jeho jiskra.

Dobby888
25.03.2020 5 z 5

Tento děj byl pro mě asi tím nejlepším co jsem od autorky četla. Musím říct, že dokonce i z emoční stránky, protože jsem do poslední chvíle doufala, že se z toho dostane. Bude rozhodně chybět

Storm5007
25.03.2020 5 z 5

Kdybych měla možnost tak těch hvězd dám DESET!!!, nejlepší kniha s celé série o Kim. Strhující, nedalo se odtrhnout. Ten konec byl srdcervoucí, knihu jsem dočetla včera a nějak se z toho nemůžu pořád vzpamatovat. Angela je prostě BOŽÍ, s nedočkavostí čekám na další pokračování. :oD

Lenama18
23.03.2020 5 z 5

Angela opět nezklamala, další super díl s mou oblíbenou detektivkou Kim a její partou. Zápletka sice pro mě neměla ten WOW efekt tak jak jsem u této autorky zvykla ale 5 hvězd si stejně zaslouží. Konec byl pro mě velkým a smutným překvapením. Těším se na další díly.

iva2111
23.03.2020 5 z 5

Strhující děj, úžasná kniha!

Kaiserka
22.03.2020 5 z 5

Zajímavá zápletka, nemohla jsem se odtrhnout, závěr mě úplně "rozsekal". Těším se na další..

lenuskav
19.03.2020 5 z 5

Angelu miluju a zaroven nenavidim...jak mi to mohla udelat na tom konci? vsechny knizky jsou perfektni,ale teprve az u tehle mi trosku ukapla slza...

Leaena
19.03.2020 5 z 5

Opravdu povedené čtení. Dějově lepší, než předešlá kniha....těším se, co příjde dál. Vraha už z principu netipuju, protože se netrefím :-D příběh opravdu dobrý, rozuzlení jako vždy pro mě překvapující, ale konec smutný. Snad měl tento posun důvod. Každopádně píšu si do diáře termín vydání další knihy a budu čekat ;-)

Mellania
18.03.2020 5 z 5

Totálně mě rozsekala!! Klobouk dolů, nechápu, jak to dělá, ale každý díl je snad lepší a lepší a tenhle teda....ještě to rozdýchávám!!!

TaLu
18.03.2020 5 z 5

Pokud bude spisovatelka takto pokračovat, nevím, kam budu chodit pro hvězdy. Kniha opět lepší, než předešlá, nebo alespoň stejně strhující. Prostředí elitní školy, kde bují šikana nebývalých rozměrů a mnohá tajemství ohrožují na životě studenty i vyšetřovatele. Kim je mi velmi sympatická a více se rozepisovat nebudu, protože nechci prozrazovat něco, co se rozhodně nebude nikomu líbit. Čtěte a poznáte sami.

Pája699
17.03.2020 5 z 5

Určitě nejlepší díl z celé série, aspoň za mě. Jsem upřímně zvědavá na další díl od autorky, jak to bude pokračovat díky tomu konci...jako vážně? to jsem opravdu nečekala :-(

Sylvika
16.03.2020 4 z 5

Pro mne tato knížka byla z celé dosavadní série nejslabší, i když ten konec pěkně vygradoval.

studentice
13.03.2020 4 z 5

Další povedený díl:)

soukroma
12.03.2020 3 z 5

Ten konec mne omráčil, a ne v dobrém, tohle se nedělá..., a jen díky tomu jsem skoro zapomněla, co mne do té doby víc a víc štvalo na příběhu, vyšetřování, postavách vyšetřovatelů a vyšetřovaných, mladých i starých, internátních klubech a podivných iniciacích a rituálech, motivech, stylu, formátu pidi kapitol v plynule navazujícím ději a formátu knihy, která dělala svou vahou dojem, že je ze zlata. Naneštěstí jenom dojem. 50%
Něco už jsem snad někdy v minulosti od autorky četla, ale už vím, proč jsem ji nevyhledávala. A u toho už zůstane. To si pamatovat budu.

petula22
07.03.2020 5 z 5

Další skvělý případ inspektorky Kim.. Nevím jak to autorka dělá, ale každý další díl je lepší a lepší!! Doporučuji

Lena081
04.03.2020 5 z 5

Předčilo to moje očekávání,Kim je skvělá!A ten konec?....Potřebuji nutně další díl...

Milena1967
02.03.2020 5 z 5

Naprosto úžasné, napínavé. Super.

Majdalenka
01.03.2020 5 z 5

Skvělá!! Svět utajených spolků vás pohltí. Klidně mohla autorka přidat 200 stran - vůbec bych se nezlobila :)

Jenny46
29.02.2020 5 z 5

Kniha byla moc zajímavá, dobré téma. Konec moc smutný to jsem brečela ;0(

muchomurka
28.02.2020 4 z 5

Jedna z nejlepších knih této série. Byla jsem tak napnutá, že jsem obětovala spánek a četla a četla, abych konečně věděla, jak to dopadne. A ten konec mi vyrazil dech. Těším se a zároveň se bojím dalšího dílu. Jsem zvědavá, jak to autorka bude mít dál.