Skryté karty

Skryté karty https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418378/bmid_skryte-karty-u4S-418378.jpg 5 1351 378

Na elitní soukromé škole Heathcrest dojde k tragickému úmrtí třináctileté žákyně. Zdánlivě jasný případ sebevraždy inspektorku Kim Stoneovou těžce zasáhne, protože nestačila na místo dorazit včas a dívku zachránit. Snad právě proto se nechce s verdiktem smířit – a když se ukáže, že za smrtí malé Sadie Wintersové je cosi daleko temnějšího, začíná rozplétat předivo vztahů, jejichž nitky v skrytu vedou nejen do vyšších kruhů, ale i hloub do minulosti. Škola je však připravena svou pověst chránit a svá tajemství uchovat i za cenu dalšího zla, bez ohledu na to, koho ohrozí – včetně inspektorčiných nejbližších…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Dying Truth , 2018

iška
29.05.2020 5 z 5

Prostě opět výborné.

lalaserka
25.05.2020 5 z 5

Další skvělá knížka od této autorky, napínavá až do konce, jen ten konec byl smutný, trošku mi ukápla slza. Už se těším na další díl

Lilit15
25.05.2020 5 z 5

Dostala jsem menší čtecí krizi. Ale není divu ,když přečtěte moc dílů o Kim Stoneové. je toho na vás moc to mi věřte :DD Chtěla jsem se podívat na anotaci dalšího dílu abych věděla, že to nebude tak žhavé jak si myslím a hned v první větě zazněl jistý spoiler a já tomu nehodlala uvěřit.. a tak jsem se oklepala a řekla si ,že tenhle díl musím přečíst, ať zjistím co se komu stane..ale tohle mě opravdu dostalo. tak jako mnohé z nás co tady napsaly komentář, tak i já jsem si na konci pobrečela.. nejspíš chápu proč to spisovatelka udělala..díky toho to mělo větší grády, ale mě to spíš mrzí. tým by měl být pohromadě.. tak jo dost toho smutného!
Knížka se mi moc líbila!! Podívat do školy bohatých dětiček a všeho okolo toho bylo geniální a jako námět na příběh úžasný. Případy se i nadále stupňují. Je to úžasně napsané. jen ten konec je opravdu smutný..
A já se můžu jen těšit na další díl :D tenhle díl je důkazem toho že i A. Marsons nás může kdykoliv překvapit a my to ani nemusíme čekat. :D

harena
24.05.2020 5 z 5

Opět velice povedený další díl, od začátku strhující, napínavý a poutavý. Na elitní soukromé škole se stalo již několik sebevražd a celý tým s Kim se je nejen snaží vyřešit, ale snaží se i zabránit dalším úmrtím. Škoda, že nebyl trochu optimističtější konec. Kniha má spát, je neuvěřitelně čtivá, napínavá a od první stránky vás pohltí, určitě doporučuji, stejně jako předchozí díly.

em75
21.05.2020 5 z 5

Angela opět nezklamala. Jen ten konec jsem nečekala. Ten jsem nečekaně obrečela. Už abych měla v ruce další díl.

Ktecka
20.05.2020 5 z 5

Jako vždy, kniha jedna báseň. A já na konci brečela, a to se mi u psaného slova ještě nestalo. Těším se na další.

martineknatasa
19.05.2020 5 z 5

Asi bych opakovala stále to samé co bylo napsáno přede mnou. Angela Marsons je prostě skvělá, těším se na další díl. Čím více jejích knih
čtu. Tím více se mi líbí.

Bulldog
19.05.2020 5 z 5

Opět skvělý díl a hezké dloubnutí do prostředí nabubřelých smradů, kterým projde spousta věcí, bohužel taková je i realita a takových spolků jsou mraky..a ten konec hmm trochu se mi zamlžilo oko..no pomalu se blíží červen a s ním i další díl a já už se těším.

lenkaabooks
19.05.2020 4 z 5

Elitní školy, snobové kam se podíváš, kostlivci pěkně zameteni pod koberec, spolky z nichž se leda tak oklepu znechucením. A ta nadřazenost - já jsem bohatý a tím mám veškerou moc. A. Marsons mě každou další knihou překvapí tak, že se těším na další. No a tomu konci pořád nějak nemůžu uvěřit.

mol378
15.05.2020 5 z 5

Ale hrome kruci, ten konec! Nečekala jsem ho vůbec, takové konce nebývají v kriminálkách moc zvykem, spíš je považuju za pohádky pro dospělé, neboť dobro vítězí... Přesto se mi tento díl moc líbil. Mám strašně ráda kriminální příběhy z prostředí elitářských britských soukromých škol, všelijaké ty kluby a kroužky a společenství vybraných jedinců s různými rituály. Děcka dokážou být dost krutá (a nejen ta z dobře situovaných rodin). Pěkně a elegantně se autorka vyhnula explicitnímu popisu týrání zvířete - nepotřebuje takové berličky - jen nám ho naznačila pro dokreslení povahy jednoho privilegovaného spratka. Příběh je poměrně spletitý, sahá do minulosti a myslím, že autorka umí pěkně vyvážit témata, s jakými v jednotlivých dílech série pracuje. Takže gut. Navíc mám takový nejasný dojem, že je nám naznačováno, že rozhodně není ještě vše vyřízeno s odpornou sociopatkou Alex, kdepak, není. Máme se na co těšit, tak sem s dalším dílem, Angelo.

Evka27
14.05.2020 5 z 5

Jsem ráda, že další a další knihy Angely Marsons mají neklesající úroveň a já nemůžu přestat číst až do samého konce.

careras.c
13.05.2020 5 z 5

...perfektní...čtěte...opravdu povedený děj.....s velkým překvapením na konci...

Clara_C
10.05.2020 5 z 5

Detektivky nyní moc nečtu, ovšem sérii s Kim nemůžu opustit. Opět dobře zvolené téma škol pro děti bohatých rodičů, i to, že před minulostí nikdo neuteče. Angela umí udržet laťku vysoko v každém z dílů.

vsechnonebonic
10.05.2020 5 z 5

(SPOILER) Další kniha od mé oblíbené autorky dočten. Nenudila jsem se ani chvíli. Autorka opět nezklamala, příběh odehrávající se na prestižní škole, měl spád a do poslední chvíle jsem netušila, kdo a proč vraždil. Ano, byla jsem překvapená a také smutná ze závěru knihy. Detektiva Dawsona by bylo líto a nějaká ta slzička mi opravdu ukápla.

kyssling
09.05.2020 4 z 5

Další skvělá kniha, po pravdě málokterý autor má "koule" na to, aby v knižní sérii kde prokresluje pravidelně postavy takto s týmem "zamával". Protože Angela ony "koule" nemá tak nám předvedla málo vídané koření. Přesto nedávám plný počet hvězd, hlavně z důvodu poněkud "nesmyslnému" vyústění ústřední zápletky. Ale to je jen můj skromný názor.

munka
06.05.2020 5 z 5

Ďalšia skvelá Marsons. Zaujímavá zápletka v netradičnom prostredí školy, kde vyčíňa vrah. Kim a jej tým má pred sebou ťažkú úlohu. Takže čítajte. Záver je prekvapujúci.

SimonaP
05.05.2020 4 z 5

Knížka čtivá napínavá, konec smutný. Jediné co se mi nelíbilo bylo, že šla Kim za Alex do vězení pro názor. To jako vážně? Proč jí dávají pocit, že je výjimečná a nenechají ji tam shnít?

m.valova
03.05.2020 5 z 5

Kde začít,série s inspektorkou Kim je skvělá,tento příběh mě úplně nenadchl,připadalo mi že se tak nějak táhne a nějak se nedokáže poskládat..ale na konci jsem uronila i slzy..nějak se s tím nedokážu smířit a snad se dokážu těšit na další díly.

knihomolkadorfa
29.04.2020 5 z 5

Wow !!! Škoda, že nemám víc hvězdiček. Takže asi tak.

Česneksmedem
27.04.2020 5 z 5

Začnu lehkou kritikou. Vůbec se mi nelíbilo jméno hlavní hrdinky. Vždy, když bylo napsáno v textu, představivost v mé hlavě vykouzlila tvář, kterou by jistě žádná žena mít nechtěla. To jsou z mé strany takřka veškerá negativa. Ještě snad poněkud neuvěřitelný (svým výsledkem) jump bez lana.
Asi je to klad, ale začetl jsem se a najednou zjistil, že budu muset čekat na další díl. Doporučuji!