soukroma

Profil

Poslat zprávu

(žena) · Středočeský kraj · statistiky

Aktivní: dnes v 10:37(poprvé: 19.08.2010)
Body:3 100(11 autorů a 44 knih)
Palce:903 za komentáře, udělené: 392

Právě čtené knihy 0

Uživatel momentálně nečte žádnou knihu.


Kdo jsem

Blíženec... to hovoří za vše

Odrostlá školní docházce a do důchodu daleko, vlastně čím dál tím dál. Takže se čtením do "zaslouženého odpočinku" čekat nemůžu, čtu stále o sto šest.

A sběratelka citátů: škoda každé knihy, v níž není ani jedna zaznamenáníhodná myšlenka, která obstojí sama o sobě (viz má sbírka citátů zpřístupněná i zde https://www.databazeknih.cz/oblibene-citaty/soukroma-2958).

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
BAZAR:
AKTUÁLNĚ: S létem aktualizuji a ještě posiluji svou novoroční nabídku a nabízím většinu knih ještě s větší slevou (opravdu se mi už nikam nevejdou a další jsou již na cestě). Neváhejte!!!

Někdy nestíhám knihy do bazaru přidávat - nejnovější najdete v mých přečtených, které lze poptat.
Kompletní nabídka je pak k dispozici na https://www.trhknih.cz/uzivatel/profil/soukroma?sort=nejnovejsi

TRVALÁ POZNÁMKA k mému bazaru zde na http://www.databazeknih.cz/muj-bazar/soukroma-2958:
Všechny nabídky knih v bazaru jsou aktuální - stáří inzerátu je zbytečná informace (datum aktualizace totiž server nezobrazuje - začala jsem tedy sama tuto informaci přidávat ručně), závazný je jeho text. Kniha je označená jako rezervovaná do uzavření obchodu, tedy do potvrzení kupujícího, že vše proběhlo v pořádku, teprve poté inzerát smažu.
Ke dvěma nakoupeným knihám z bazaru (dohromady aspoň v hodnotě 99 Kč) nabízím jednu navrch ZDARMA dle vlastního výběru (do bazarové ceny 89 Kč)!!!
(Knihovna mi praská ve švech - pomozte mi ji trochu uvolnit a pomozte sobě k novým literárním zážitkům :-)
Knihy odesílám typicky do 3 týdnů od dohody o prodeji - nedostanu se většinou na poštu ihned, neb jsem často pracovně v zahraničí a také mám poštu přes 10 kilometrů daleko a její návštěvu musím plánovat. Na tuto skutečnost (či konkrétní datum) se vždy snažím předem zájemce upozornit, přesto se občas někdo velmi durdí, že s knihou neběžím hned na poštu, i když ani nepožaduji platbu obratem...
Pro efektivní komunikaci pište zde do zpráv, příp. přímo na knihy@soukroma.cz
Prodej knih nevyřizuji po telefonu a knihy pouze posílám poštou.

Podivná informace přidaná k prodejci v každém inzerátu o "% oslovení ponecháno bez odpovědi" je zcestná (a naštěstí již snad byla odstraněna - jak jsem čirou náhodou zjistila). Nic takového provozovatel serveru totiž vůbec nemůže zjistit ani zjišťovat, takže informace jen vyhlížející jako statisticky odvozená z práce na serveru nemůže být nic jiného než nepodložená, tedy zbytečná až lživá. Narůstající procenta klidně mohou vzniknout tím, že zájemce o knihy odešle třeba 3 zprávy těsně za sebou u 3 různých knih, odpověď je pak jedna a rázem tu máme 66% "oslovení ponecháno bez odpovědi"! Vězte, že odpovídám každému, na informaci provozovatele nehleďte.

Celý bazar zde je řešen ve srovnání s jinými servery velice nekomfortně a rovněž nepravdivě z hlediska skutečných informací (aktuálnost inzerátu - datum neplatí, informace o reakceschopnosti - informace neplatí), což ještě ztěžuje fungování prodeje a koupě knih mezi zájemci, navíc inzerent musí za každý inzerát dopředu platit za jeho zveřejnění (žádnou službu ale nedostane, naopak).
Proto zájemce o kompletní nabídku svých vesměs nových knih směřuji na
https://www.trhknih.cz/uzivatel/profil/soukroma?sort=nejnovejsi

P.S. Děkuji všem, kdo hodnotí nákupy v bazaru, zejména pokud navíc přidají i konkrétní komentář - naneštěstí je zde nastaveno podivné pravidlo, že jeden kupující - bez ohledu na počet obchodů s jedním uživatelem - může udělit pouze jediné hodnocení (a předchozí se proto smažou), takže i uvedený počet hodnocení je ve výsledku nižší, než by ve skutečnosti měl být (od doby zavedení hodnocení). Snad to opakované zájemce o mé knihy neodradí a vždy aktuální obchod ohodnotí.