soukroma - Profil

Poslat zprávu

(žena) · Středočeský kraj

Aktivní: dnes v 22:35 online (poprvé: 19.08.2010)

2 303 bodů (přidáno 11 autorů a 42 knih)

Získané palce za komentáře: 395, udělené: 66

Právě čtené knihy

Momentálně zde nejsou žádné knihy.

Kdo jsem

Blíženec...

to hovoří za vše


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

BAZAR:
Od února Česká pošta zvýšila poštovné, což se odrazí ve všech prodejích po 1/2/2018, ale v inzerátech tato aktualizace proběhne postupně. Všechny nabídky knih v bazaru jsou samozřejmě aktuální - stáří inzerátu je zbytečná informace (datum aktualizace totiž server nezobrazuje), závazný je jeho text.
V listopadu jsem snížila ceny kolem poloviny ze 450 tehdy nabízených knih o 10% až 50% oproti původní nabídce, a to stále platí! A stále platí, že ke dvěma nakoupeným knihám (dohromady aspoň v hodnotě 99 Kč) nabízím jednu navrch ZDARMA dle vlastního výběru (do bazarové ceny 89 Kč)!!!
(Knihovna mi praská ve švech - pomozte mi ji trochu uvolnit a pomozte sobě k novým literárním zážitkům :-)
Poznámka k mému bazaru zde na http://www.databazeknih.cz/muj-bazar/soukroma-2958:

Knihy odesílám typicky do 14 dní od dohody o prodeji - nedostanu se většinou na poštu ihned, neb jsem často pracovně v zahraničí a také mám poštu přes 10 kilometrů daleko a její návštěvu musím plánovat. Na tuto skutečnost (či konkrétní datum) se vždy snažím předem zájemce upozornit, přesto se občas někdo velmi durdí, že s knihou neběžím hned na poštu, i když ani nepožaduji platbu obratem... Pro efektivní komunikaci pište zde do zpráv, příp. přímo na knihy@soukroma.cz


Prodej knih nevyřizuji po telefonu a knihy pouze posílám poštou.


P.S. Děkuji všem, kdo hodnotí nákupy v bazaru, zejména pokud navíc přidají i konkrétní komentář - naneštěstí je zde nastaveno podivné pravidlo, že jeden kupující - bez ohledu na počet obchodů s jedním uživatelem - může udělit pouze jediné hodnocení (a předchozí se proto smažou), takže i uvedený počet hodnocení je ve výsledku nižší, než by ve skutečnosti měl být. Snad to opakované zájemce o mé knihy neodradí a vždy aktuální obchod ohodnotí.