soukroma - Profil

Poslat zprávu

(žena) · Středočeský kraj

Aktivní: online(poprvé: 19.08.2010)
Body:2 581(11 autorů a 43 knih)
Palce:565 za komentáře, udělené: 114

Právě čtené knihy

Momentálně zde nejsou knihy. V detailu konkrétní knihy tlačítkem Přidat do mých knih sem můžete knihu přidat.

Kdo jsem

Blíženec...

to hovoří za všeA sběratelka citátů: škoda každé knihy, v níž není ani jedna zaznamenáníhodná myšlenka, která obstojí sama o sobě (viz má sbírka citátů zpřístupněná i zde https://www.databazeknih.cz/oblibene-citaty/soukroma-2958).
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

BAZAR:
AKTUÁLNĚ: Do konce roku nabízím většinu knih s výraznou slevou (opravdu se mi už nikam nevejdou a další jsou již na cestě) - místo cen typu "baťovských devítek" nižší aktuální ceny končí "1". Neváhejte!!!

Poznámka k mému bazaru zde na http://www.databazeknih.cz/muj-bazar/soukroma-2958:


Všechny nabídky knih v bazaru jsou aktuální - stáří inzerátu je zbytečná informace (datum aktualizace totiž server nezobrazuje), závazný je jeho text. Kniha je označená jako rezervovaná do uzavření obchodu, tedy do potvrzení kupujícího, že vše proběhlo v pořádku, teprve poté inzerát smažu.
Ke dvěma nakoupeným knihám (dohromady aspoň v hodnotě 99 Kč) nabízím jednu navrch ZDARMA dle vlastního výběru (do bazarové ceny 89 Kč)!!!
(Knihovna mi praská ve švech - pomozte mi ji trochu uvolnit a pomozte sobě k novým literárním zážitkům :-)
Knihy odesílám typicky do 2 týdnů od dohody o prodeji - nedostanu se většinou na poštu ihned, neb jsem často pracovně v zahraničí a také mám poštu přes 10 kilometrů daleko a její návštěvu musím plánovat. Na tuto skutečnost (či konkrétní datum) se vždy snažím předem zájemce upozornit, přesto se občas někdo velmi durdí, že s knihou neběžím hned na poštu, i když ani nepožaduji platbu obratem...
Pro efektivní komunikaci pište zde do zpráv, příp. přímo na knihy@soukroma.cz
Prodej knih nevyřizuji po telefonu a knihy pouze posílám poštou.


P.S. Děkuji všem, kdo hodnotí nákupy v bazaru, zejména pokud navíc přidají i konkrétní komentář - naneštěstí je zde nastaveno podivné pravidlo, že jeden kupující - bez ohledu na počet obchodů s jedním uživatelem - může udělit pouze jediné hodnocení (a předchozí se proto smažou), takže i uvedený počet hodnocení je ve výsledku nižší, než by ve skutečnosti měl být. Snad to opakované zájemce o mé knihy neodradí a vždy aktuální obchod ohodnotí.