Maminčin mazánek

Sleduje... Vyčkává... Kdo je na řadě? Tento thriller o precizním sériovém vrahovi není pro slabé povahy. Musíte být připraveni na šok! Ideální pro fanoušky Angely Marsons. V hrobě v lese jsou pohřbeny matka s dítětem. Ale jeden z nich je naživu, druhý je mrtvý. Detektiv Charlie Stafford je přiřazena ke svému šéfovi Geoffreymu Hunterovi, aby mu pomáhala s tímto případem, kde matky a jejich děti beze stopy mizí. Ztrácí se čím dál více párů a tlak na oba sílí. Podezřelý je dopaden, ale je to skutečně on? Dokáže Charlie zastavit sadistického vraha, jehož jediným přáním je potrestat ty, kteří udělali chybu? Nebo se ona sama nevědomky stala obětí? Nová série s členkou Londýnské metropolitní policie Charlotte Charlie Stafford v hlavní roli je tu! "Knihu jsem přečetla na jeden zátah a srdce mi bušilo až v krku." PENNY HANCOCK...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/347188/mamincin-mazanek-HwJ-347188.jpg 3.8289

DC Charlotte Stafford (1.)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Omega

Mummy's Favourite (2016)

Kniha Maminčin mazánek

Dumicek

Dalsi knizka ktera opravdu stoji za precteni! Skvele postavy,dobre sehrany tym a jeden silenec, ktereho opravdu nechcete potkat. Jo kniha je misty dosti brutalni a kdyz se nekde jedna o deti o to vice me to dostava a pak i hure cte, ale je to kniha a tato kniha se opravdu dobre cte a nenecha vas spat. Charlie jako vysetrovatelka je opravdu senzacni zenska, ktere to k tomu jeste opravdu pali a Hunter se k ni naramne hodi..opravdu super kniha a rada si prectu dalsi..

kubule

Zajímavá kniha, vzrušující zápletka, celou knihu to člověka nutilo přemýšlet, kdo je vrah a četla se opravdu dobře a jsem zvědavá na další...

Lucindael

Skvělá kniha, která člověka donutí se zamyslet, zda se ještě někdy chce seznámit s novými lidmi. Za mě 5 *, Charlie je skvělý magnet na průsery, Hunter je skvělý nadřízený a všichni jsou vlastně děsně fajn. Příběh mě nepustil ani na chvilku, knihu jsem přečetla jedním dechem. Mohu jen vytknout některé zdlouhavé pasáže. Určitě se ale těším na další díl.

VN86

Bohužel, jen kvůli celkem zajímavé zápletce jsem knihu dočetla až do konce (přece jen - po přečtení asi 80 stran už chcete vědět kdo je ten úchylnej vrah). Ráda čtu detektivky, ale autorčin styl psaní byl naprosto nicneříkajicí, stejně jako její hlavní postavy tohoto románu (ano - ani hlavní hrdinka Charlie se mi nezaryla pod kůži), postavy byli nudné a bez ducha...další knihu od autorky už číst určitě nebudu.

mirunda

Nedokázala mě udržet v napětí, tak jako předchozí kniha, ale úplně špatné to taky nebylo.

lulu0605

Kniha byla čtivá, chvílemi napínavá.

Andrea7272

Kniha se mi líbila,dávám plný počet.

Nunynka

Příběh se mi líbil. Hlavní hrdinka i její parťák byli taky fajn. Jen ten konec byl nějak najednou strašně rychlej. Ze začátku se to moc nerozjizdelo a najednou díky obrovské náhodě se to skoro samo vyřešilo. Takže kvůli konci dávám o jednu hvězdu min.

thrillery sérioví vrazi křivda pomsta

Sarah Flint

Sarah Flint