Maminčin mazánek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sleduje... Vyčkává... Kdo je na řadě? Tento thriller o precizním sériovém vrahovi není pro slabé povahy. Musíte být připraveni na šok! Ideální pro fanoušky Angely Marsons. V hrobě v lese jsou pohřbeny matka s dítětem. Ale jeden z nich je naživu, druhý je mrtvý. Detektiv Charlie Stafford je přiřazena ke svému šéfovi Geoffreymu Hunterovi, aby mu pomáhala s tímto případem, kde matky a jejich děti beze stopy mizí. Ztrácí se čím dál více párů a tlak na oba sílí. Podezřelý je dopaden, ale je to skutečně on? Dokáže Charlie zastavit sadistického vraha, jehož jediným přáním je potrestat ty, kteří udělali chybu? Nebo se ona sama nevědomky stala obětí? Nová série s členkou Londýnské metropolitní policie Charlotte Charlie Stafford v hlavní roli je tu! "Knihu jsem přečetla na jeden zátah a srdce mi bušilo až v krku." PENNY HANCOCK...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347188/big_mamincin-mazanek-zsU-347188.jpg 3.8832
Série:

DC Charlotte Stafford 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Omega
Originální název:

Mummy's Favourite, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (249)

Kniha Maminčin mazánek

Mruskulka
předevčírem

Kniha nebyla špatná, ale žádná wow akce tam nebyla.

Verresa
22. května

Tak mám knihu za sebou a byla jsem spokojená. Chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na střídání pohledu ze startu, ale za chvíli jsem neměla problém. Děj byl hodně čtivý a zajímavý. Rozhodně to, co se vrahovi stalo už v dětství ho šíleně poznamenalo a pak se to jen vezlo a zhoršovalo. Těším se na další případ a doporučuju.


Mary81
19. května

Tak toto bolo poriadne drsné! A zároveň neskutočne napínavé a návykové.
Do poslednej chvíle som nemala ani šajnu, kto je vrah. Rozuzlenie bolo pre mňa rovnako prekvapivé ako pre Charlie.
Na to, že som dosť slabá povaha, čo sa týka násilia a ubližovania nevinným, toto pre mňa nebolo až také náročné, ako som podľa anotácie očakávala. V každom prípade to bolo brutálne. Čtivé, napínavé, dychberúce. A Charlie sa mi dostala pod kožu.

Dejnau
26. dubna

Díky mé fantazii jsem se chvílemi cítila být na místě obětí sériového vraha.. Perfektně napsaná kniha, kterou si určitě ještě jednou ráda přečtu.

katerina8537
25. dubna

Kniha Sarah Flint je velmi čtivá, styl psaní je svižný a napínavý.Zápletka je překvapivá, ale uvěřitelná a konec jedním dechem. Doporučuji a již se těším na další.

Pavlína2019
17. dubna

Za prvé, není to thriller, ale detektivka.

Což u mě ubírá bod, nebaví mě popisy vyšetřování a rozhovorů detektivů.
A poněkud mě to, zvlášť po lákavé obálce, zklamalo.

Ale není špatná, nápad zajímavý, ač dost odpudivý.
Člověku je pachatele až líto, v tomto případě jimi autorka nešetřila.

Milovníkům detektivek doporučuji.

Monika1717
05.09.2022

Zajímavý námět, vraha jsem odhalila az skoro na konci,ale když jsem nad tím potom přemýšlela, některé indicie tam byly mnohem dřív. Hlavní postava mi chvilkami lezla na nervy. Ale detektivka dobrá. Stojí určitě za přečtení.

Kira747
10.07.2022

Velice dobrá kniha, čtivá a napínavá.
Charlie jsem fandila, a to obvykle ženské hrdinky nemívám v oblibě (nevím proč), ale tady jsem udělala výjímku. Doufám, že se dostanu i k dalším dílům autorky.

1 ...