Maminčin mazánek

Sleduje... Vyčkává... Kdo je na řadě? Tento thriller o precizním sériovém vrahovi není pro slabé povahy. Musíte být připraveni na šok! Ideální pro fanoušky Angely Marsons. V hrobě v lese jsou pohřbeny matka s dítětem. Ale jeden z nich je naživu, druhý je mrtvý. Detektiv Charlie Stafford je přiřazena ke svému šéfovi Geoffreymu Hunterovi, aby mu pomáhala s tímto případem, kde matky a jejich děti beze stopy mizí. Ztrácí se čím dál více párů a tlak na oba sílí. Podezřelý je dopaden, ale je to skutečně on? Dokáže Charlie zastavit sadistického vraha, jehož jediným přáním je potrestat ty, kteří udělali chybu? Nebo se ona sama nevědomky stala obětí? Nová série s členkou Londýnské metropolitní policie Charlotte Charlie Stafford v hlavní roli je tu! "Knihu jsem přečetla na jeden zátah a srdce mi bušilo až v krku." PENNY HANCOCK...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347188/big_mamincin-mazanek-zsU-347188.jpg 3.8709

DC Charlotte Stafford 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Omega

Mummy's Favourite, 2016

Kniha Maminčin mazánek

moudivlacek

Po dlouhé době detektivka, kde se mi nepodařilo odhalit vraha dřív, než nám to "dovolí" autorka, a to se mi moc líbilo.
Nechci moc prozrazovat o vrahovi, každopádně i název knihy má svůj smysl. Na jednu stranu duše bez lásky a silně po ní toužící, na druhou stranu jsem se musela ptát, kdo mu dal právo rozhodovat, kdo si zaslouží potrestat a kdo ne. Také je tu vedlejší příběh, který mě zmátl a je nejen důležitý, ale i má svůj vliv na ten hlavní.
Nenechte se ukolébat začátkem, že jste vše pochopili a poznali. Hlavní postavy byly fajn a rozhodně mě přesvědčily pokračovat dalším dílem série.

MartiSim

Ze začátku jsem se nemohla začíst a na chvíli knihu odložila. Ale dala jsem tomu šanci a dobře jsem udělala.

Acquenta

Ale jo, bylo to čtivé, napínavé, děsivé, ale opravdu bylo těžké číst scény s dětma :-( To byla prostě hrůza....ještě, že příběh není podle skutečné události.....konec byl opravdu překvapením...

MarkétaI.
31.12.2021

Knihu jsem poprvé držela v ruce minulý rok. Po pár stránkách jsem ji odložila. Nemohla jsem se začíst, nebavila mě.. Dala jsem jí ještě jednu šanci. Tentokrát jsem se začetla celkem rychle.
Knihu si asi znova nepřečtu, ale za přečtení stojí.

ZuzanaZ83
30.11.2021

První ze série knih o případech policistky Charlie.

V okolí dochází k únosům matek a jejich dětí. Nikdo neví, kam tito lidé mizí, co se s nimi děje. Do příběhu také zasahuje maniak stalker, který chce být se svou milovanou.... A seznamujeme se i s válečným veteránem Benem, mužem podléhajícím alkoholu, ale zároveň kamarádem Charlie.

Tenhle příběh jsem četla asi dva roky zpátky. Teď mám pohromadě celou sérii, tak jsem začala od prvního dílu a nelituji. Pořád se mi líbí. Čte se skvěle.

Niu
21.11.2021

Takový dost zvláštní detektivní thriller. Nemůžu se rozhodnout, jestli se mi líbil nebo ne. Určitě byl odlišný od těch klasických autorů jako Carter, Marsonsova apod. Pro mne byl trochu rozpor v tom, jak některé situace ubíhaly velmi pomalu a jiné, ty podstatné, se udály mimoděk rychlostí blesku. V závěru mi nedávala smysl část s Olgou a jak se vlastně dobrali k vrahovi. Ale překvapilo mě, že autorka pracovala u policie.

Parwana
20.11.2021

Celkem zajímavé téma, z kterého se vyklubal průměrný thriller, ani lepší, ani horší, než byly ty které jsem už četla. Ze začátku jsme se vůbec nemohla začíst, hlavní vyšetřovatelka na mě působila jako malá nevycválaná holka, pachatelem byl ten nejméně pravděpodobný člověk. Třeba bude další dílo této autorky lepší.

Simirekdudkovic
30.09.2021

Knihu jsem začala číst, ale měla jsem problém, aby mě začala bavit...bohužel jsem odložila asi u 100 strany(možná dřív než se rozjela). Treba se k ní někdy vrátím, ale téma mi nějak nesedlo,možná kvůli drsného začátku a faktu že jsem matka a to přitom miluji všechny typy hororu atd..