Jáma

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Kříďák, drásavý a děsivý psychothriller C. J. Tudor, se stal nejúspěšnější knižní prvotinou roku 2018. Nyní je tu Jáma, příběh, v němž autorka co do hrůznosti a napětí ještě přitvrdila... Joe se nikdy nechtěl vrátit do rodného Arnhillu. Ne potom, co zažil se svou partou: šikanu, zradu, sebevraždu. Ne potom, co zmizela jeho sestra Annie. Ne potom, co přišel o rodiče. Ale Joe nemá na vybranou. Protože to, co se kdysi stalo Annie, se děje zase. Protože minulost má ve zvyku se vracet. Protože nejhorší den Joeova života nebyl ten, kdy se jeho sestra ztratila, ale ten, kdy se vrátila....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414426/jama-KAk-414426.jpg 3.6569
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Kalibr

The Hiding Place, 2019

Kniha Jáma

josska
15. listopadu

Na Jámu jsem se těšila,ale přišlo trochu zklamání,,asi jsem čekala něco jiného,Křídak se mě líbil trochu víc,,určitě pujdu i do další knihy autorky..

sasena
15. listopadu

Jako horor dobrý, postupné dodávání informací o tom, co se vlastně stalo, udržuje napětí až do konce. Hřbitov zvířátek je jasná inspirace, ale mně se Jáma líbila víc. I když možné, že hororové finále zvolil autor z bezradnosti, jak to všechno vysvětlit. :-D

dzeta
14. listopadu

Nějak jsem se nemohla začíst. Začátek zdlouhavý, ale konec se mi opravdu líbil. Kříďák byl u mě lepší knížka.

MartySchattawa
14. listopadu

Druhá knížka od paní Tudor se mi mi líbila, ale Kříďák byl lepší... Děj ubíhá jak by měl a i tam byli nečekané pasáže, ale i tak jsem se, párkrát ztratil v ději.

Sabina335
13. listopadu

Druhá kniha této autorky mě zaujala mnohem více než Kříďák a jsem velmi ráda, že jsem se po jeho přečtení nenechala ovlinit a dala C.J.Tudor ještě šanci. Kniha má spád, napětí, čte se velmi rychle. Rozuzlení příběhu mě nadchlo, knihu jsem obzvlášť ke konci nedoškavě hltala a nebyla jsem schopná ji odložit. Těším se na další knihu - Ti druzí - už na ni koukám vedle sebe na nočním stolku!

tabaluga
05. listopadu

Druhá kniha od autorky se mi zdála celkem napínavá, ale nějak jsem se nemohla začíst. Vlastně mne oslovil až ten konec, kdy přišlo rozuzlení celého pribehu a došlo k nečekanému zvratu. Hororový příběh, ale možná by chtěl ještě trochu doladit...

mona.benny
05. listopadu

Nevím,ale jsem jedina, které to hooodne připomínalo její první knihu Kridaka?Nemohu si pomoct ale hodně stejných prvků.... tajuplna stará historka,která se vlastně nevyřešila, chlapík se musí vratit do rodného městečka,pofiderni partička děcek, dívka,které se NĚCO stalo...
Prostě Kridak na entou.... možná o chlup lepší. Takže žádné nadšení, ani zklamani. Prostě nepřekvapilo.

gordon13

Přestože autorka očividně sbírá inspiraci u mistra Kinga, má svůj osobitý styl a dokáže vytvořit v příběhu parádní atmosféru. Obě její knihy se mi moc líbí a opravdu se moc těším na další příběh.

Šifra mistra Leonarda
Šifra mistra Leonarda