Jáma

Jáma https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414426/bmid_jama-KAk-414426.jpg 4 1460 427

Kříďák, drásavý a děsivý psychothriller C. J. Tudor, se stal nejúspěšnější knižní prvotinou roku 2018. Nyní je tu Jáma, příběh, v němž autorka co do hrůznosti a napětí ještě přitvrdila... Joe se nikdy nechtěl vrátit do rodného Arnhillu. Ne potom, co zažil se svou partou: šikanu, zradu, sebevraždu. Ne potom, co zmizela jeho sestra Annie. Ne potom, co přišel o rodiče. Ale Joe nemá na vybranou. Protože to, co se kdysi stalo Annie, se děje zase. Protože minulost má ve zvyku se vracet. Protože nejhorší den Joeova života nebyl ten, kdy se jeho sestra ztratila, ale ten, kdy se vrátila.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Hiding Place (or The Taking of Annie Thorne) , 2019

Adél784
31.10.2019 5 z 5

Autorka píše čtivě, a je celkem znát že má ráda Stephena Kinga:)
Jinak tato kniha se přibližuje k hororu
4,5/5

Babouš
30.10.2019 5 z 5

Prosímvás, tohle si přečtěte! Ze všech knih, který jsem letos četl, jsem se u Jámy bál nejvíc. Husí kůže, rozbušený srdce a situace, kdy postavám říkáte "nechoď tam, zdrhej!" (samozřejmě neposlechly). A pak se tam objevila ta panenka... No nic, nebudu spoilerovat, ale pokud máte rádi horory, tohle si užijete, protože autorka je evidentně miluje taky, a ví, jak to využít dost nečekaným způsobem. Za mě ještě lepší než Kříďák, který byl taky pecka!

romanka26
28.10.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, stejně jako Kridak.. Těším se na další knihy autorky!

wendulka321
27.10.2019 5 z 5

Bylo to super.

eva3992
27.10.2019 3 z 5

Joe se přestěhuje zpět do rodného města, protože se vrací jeho minulost. Před 25 lety se ztratila jeho sestra, přišel o otce a nyní se v Arnhillu děje něco divného.
Víc k této knize ani nejde napsat, aby se neprozradil děj. Anotace dobrá, kniha podle mě ne. Ze začátku mě hned chytla, vtáhla do děje, chtěla jsem vědět, jak to bude dál. Ale prostřední část bylo jen zdlouhavé opakování všeho, co jsme už věděli, Joeyho myšlenky stále dokolečka.
Konec autorka chtěla ještě zamotat a udělat překvapivý, ale ani tak se žádné wow nedostavilo.
Pro mě bohužel zklamání, čekala jsem víc.

JarmilaNovotna
25.10.2019 5 z 5

Docela psycho, ale super.

adevis
24.10.2019 5 z 5

Jak autorce, tak nám všem musí být jasné, že budou obě její knihy skoro každým, kdo je přečetl porovnávány.
Já jen řeknu krátce... Kříďák mě trošku zklamal, ale Jáma to napravila a teď na 100 % vím, že si Kříďáka musím ještě jednou přečíst, někdy... až přečtu všechny knihy co mám v knihovně :D
Takže prostě a jednoduše, Jáma je mazec, je to skvělý, nechutný (hodně nechutný) a občas budete muset na chvíli přestat číst. Hlavní postava Joe mi nebyl až tak sympatický, měla jsem z něj chuť kouřit, hh.
Víc vám neřeknu, jen si ji přečtěte :)