Ti druzí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mrazivý. Děsivý. Neodložitelný. Nový psychothriller autorky bestsellerů Kříďák a Jáma. Gabe se jednoho dne vracel autem domů z práce a v zácpě uvízl za starým autem. Jeho zadním oknem na něj vykoukla dívčí tvář. Zahlédl, jak říká: „Tati.“ Byla to jeho pětiletá dcera Izzy. Od toho okamžiku už ji nikdy nespatřil. Tři následující roky strávil Gabe cestováním po dálnici, kterou tenkrát jel, a hledáním Izzy. Odmítá se vzdát naděje, že ještě žije. I když mu všichni tvrdí opak. Fran a Alice mají za sebou taky spoustu dní a nocí na cestě. Ty dvě ale nikoho nehledají. Ty dvě utíkají. Před někým, kdo jim chce za každou cenu ublížit. Protože Fran zná pravdu. Ví, co se skutečně stalo Izzy. Kdo za to může. A co udělají ti druzí, když ji a Alici dostihnou......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443960/big_ti-druzi-tQ1-443960.png 4.11075
Žánr:
Literatura světová, Horory, Thrillery

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

The Other People, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (316)

Kniha Ti druzí

Pampalini
včera

Nepraj iným nič, čo by sa mohlo stať tebe. Čo však v prípade, že človek cíti krivdu, stratí blízkeho a vidí, že spravodlivosť je krátka, alebo nedostatočná? A zrazu sa naskytne možnosť to vyriešiť? Síce nevieme ako, ani kedy, ani kým, ale vyrieši. Pekne drsné. Myslím, že tu autorka podala svoj najlepší výkon a dokázala pospletať príbeh, ktorý stojí za to. Oceňujem jej charakteristický štýl písania, postavený na minimalizme opisov prostredia, charakterov, ale vidieť to aj v opise udalostí, ktoré tak naberú na dynamike. Rovnako je fajn mierne filozofovanie, ktoré podporí atmosféru. Je vidieť, že sa učila od najlepších a našla si svoju cestu.

Vevericka.eva
16. března

Moc se mi líbil námět knihy, dark web je celkem neprozkoumané téma. Kniha je velmi napínavá, čtivá.


katallinka
15. března

Moje první kniha od autorky a jsem hodně spokojená, bylo to dost napínavé čtení okořeněné troškou nadpřirozena. Přesně thriller podle mého gusta.

Ráďa505
15. března

Moje první kniha od autorky a musím říct, že jsem spokojená. Velice čtivý a napínavý příběh. Souhlasím s ostatními, že linka nadpřirozena byla taková nedotažená, nevysvětlená a tím pádem zbytečná. Rozhodně bych se bez ní obešla, každopádně se moc těším na další knihu.

charlizee
27. února

Kdo čeká od C. J. Tudor duchařinu, bude její třetí knihou překvapen. Ti druzí se od předchozích dvou totiž výrazně liší, i když zvnějšku si hrají na to, že ne… A možná právě to je kamenem úrazu.
Po knížce by měli sáhnout především fanoušci thrillerů, ne hororů. Podle obálky i anotace čtenář čeká, kdy se objeví ten děs a hrůza, tajemno, nadpřirozeno…, servírováno je ale jen dramatické rozuzlování záhady okolo zmizení pětileté Izzy. Sice tam jedna okrajová linka, která působí jako kříženec Noční můry v Elm Street a Carrie, prosakuje, ta je ale nakonec nevysvětlená a nedotažená, až je zbytečná.
Mohl z toho být čistý, napínavý příběh, protože má veškeré atributy klasické „jednohubky,“ která chytne a nepustí, jen je bohužel nabízena nesprávnému typu čtenáře a vydává se za něco, čím není.
Zkusit můžete i audioknihu, kterou čte Vasil Fridrich - ten i kdyby mi předčítal složení prášku na praní, tak bych ten poslech milovala.

Annkag
25. února

Nadchlo mě nahlidnuti do Darkwebu (temné okýnka v zákoutí webu jak ho známe ale nemáme naň přístup a ani odvahu tam samy zajít).
Jinak příběh byl poutavý jako to už při Tudor je známé.
Sice jsem čekala trocha jiný konec ale sklamaná jsem nebyla

veverrka11
10. února

Kniha se čte dobře a o zvraty v ní není nouze, ale... Pro mě byla celkem předvídatelná. co se stalo Izzy jsem částečně odhadla už po 20ti stranách. Je pravda, že ne vše se dalo odhadnout, ale tohle bylo docela zásadní a zkazilo mi to dojem z celé knihy.
Mým dalším problémem byl hlavní hrdina. Chápu, že prošel obrovskou ztrátou a traumatem. Jenže dle mého názoru není trvale udržitelné se huntovat, nalívat laciným kafem a hlavně spát DVĚ hodiny denně. Navíc důvěřuje pochybným lidem, třeba takovému Samaritánovi. I toho se mi ovšem povedlo celkem dobře odhadnout.
Celkově lze říci, že pokud si nepřečtete anotaci, tak si čtení užijete, protože nedokážete odhadnout další vývoj děje a dostanete tajemný napínavý thriller. Já anotaci bohužel četla.

stojinek
05. února

Čteno v AJ a musím přiznat, Tudor opět nezklamala!Kniha plná napětí, vzrušení, propojení a hlavně, zodpovězení otázek...což opravdu kvituji.
Těžko se od této novely dalo odtrhnout.Milovnikum mysteriózního a thrilleroveho žánru doporučuji

1 ...