Čas odejít

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jenna se nikdy nevzdala naděje, že jednou najde svoji mámu Alici. Ta totiž zmizela, když její kolegyni v rezervaci udupal slon. Anebo to bylo celé jinak? Alice studovala chování slonů v Africe, když však poznala Jennina otce, vrátila se s ním do Ameriky, kde společně vedli sloní rezervaci. A jednoho dne, když zemřela za záhadných okolností jejich kolegyně, Alice zmizela. Jenna byla tehdy ještě maličká, přesto celé ty roky touží matku najít. Nevěří totiž, že by ji jenom tak opustila. Jde za vědmou, najme si soukromého detektiva, zkouší cokoliv, jen aby celé záhadě přišla na kloub. Někdy se však i zdánlivě jasné odpovědi mohou docela zamotat a svět nemusí být takový, jaký se zdá....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248587/cas-odejit-2rA-248587.jpg 4.4741
Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

Leaving Time (2014)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (238)

Kniha Čas odejít

Přidat komentář
lištička123
17. července

Knížky od této autorky se moc hezky čtou, ani tato není výjimka. Jsou to vždycky velmi silné příběhy, na kterými pak ještě většinou nějaký čas přemýšlím.

pavpaz
14. července

Velice poutavě napsané, nečekaný závěr. Za mě skvělé čtení. Byla to má první od této autorky a určitě ne poslední.

Shinju
01. července

Prostě dokonalost!

Ctenar1202
23. června

Skvela kniha. Nejen, ze jsem se dozvedela spousty informaci i zivote slonu, ktere jsem dosud nevedela, ale kniha, dostala po polovine takovy spad, ze mi padala brada a posledni tretina? To mi brada spadla opravdu. Skvele, skvele, skvele.

Cleo De Nile
06. června

Jakožto milovník slonů považuji tuhle knihu za naprostý skvost ♥ I přes to, že se jedná o beletrii, jsem se dozvěděla hodně nových zajímavých informací o slonech - autorka totiž vychází ze skutečných studií :) Nicméně, s knihami Jodi Picoult mám bohaté zkušenosti, a proto mě velice překvapilo, co se z příběhu nakonec vyklubalo. Pro mě osobně to bylo příjemné překvapení, ale chápu, že někomu se závěr může zdát hodně překombinovaný. Jako jediné mínus bych viděla postavy, krom Alice mi nikdo k srdci nepřirostl.

cinapo
26. května

Nádherný příběh, který mě naprosto pohltil a rozuzlení bylo pro mě tak nečekané, že jsem zůstala zírat s otevřenou pusou.

Vlcice72
16. května

Originální příběh s naprosto nečekaným rozuzlením, který mne velmi zaujal. I díky naléhavému tématu, kterému se věnuje. Mohu doporučit.

domihruzkova
07. května

Už dlouho jsem se zakončením knihy nebyla tak nespokojená, jako právě tady. Celou dobu soucítím s Jennou, přemýšlím, jak to celé bylo, doufám ve šťastné shledání dcery s matkou a nakonec se to celé obrátí o 360 stupňů a všechno je to jinak. Škoda toho konce, mohla to být fakt dobrá kniha.

PS: Jinak ty informace o slonech, které se člověk při čtení dozví, rozhodně stojí i za ten špatný konec :)