Vnitřní hlas

Sériový vrah chybně propuštěný na svobodu se stává noční můrou pro San Francisco – a smrtící výzvou pro detektiva Frosta Eastona. Před čtyřmi lety byl Rudy Cutter odsouzen za své činy na doživotí. Aby ho dostali za mříže, někdo záměrně falšoval spisy. Po odhalení této machinace je Rudy, vrah Frostovy sestry, znovu volný. Frost to však hodlá co nejrychleji napravit. Spojence nachází v Eden Shayové, která píše knihu o Cutterovi knihu. A která se obává jeho pomsty. Sehrát vítěznou partii s vrahem, jenž se chystá znovu udeřit, však není jednoduché. Ne když Frost zároveň čelí vlastním démonům. Ne když je ta hra tak osobní. A ne když vrahův následující tah je na hony vzdálen tomu, co Easton očekává....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/399510/vnitrni-hlas-XwO-399510.jpg 4.695

Frost Easton 2.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno · Kalibr

The Voice Inside · 2019

Kniha Vnitřní hlas

preciousek

Právě dočteno a moc se mi kniha líbila, víc jak Noční pták... ???? Už se těším na další díl ze série Frosta, kterého jsem si i s jeho kocourem oblibila... Jen by mě asi zajímali, jak Frostovi může sedět na rameni ???? doma mám kočku a nějak si to nedovedu představit....

ArwenAragorn

Obálka krásná, thriller čtivý a nenáročný. Pohnutky vraha jsou dostatečně vysvětleny, jen konec mi připadal dost neuvěřitelný. Frost je na mě příliš dokonalý, ale jeho svéráz kocour Schack je úchvatný. Autor píše velice dobře, takže se nedivím, že kniha má hodně příznivců. I já k nim patřím, i když nějaké to PÁNI na závěr se zrovna nekonalo.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sen Frosta:
Na zápěstí mu zbývaly ještě jedny hodinky. Od stropu visel ještě jeden nůž. Ale další oběť nebyla. V pokoji nikdo nestál. Mělo být po všem, ale on věděl, že tomu tak není. U ucha se mu ozval šeptající hlas. Byl v místnosti sám s oběťmi, ale měl v hlavě hlas Rudyho Cuttera: Myslíte si, že už jste viděl všechno, ale hrůza může být vždycky horší.

harena

Velké plus tohoto dílu je, že je dobře čtivý a napínavý. Pan Freeman mě lehce vtáhl do děje, až jsem společně s jeho šéfovou Frosta přesvědčovala, že hranice, které jsou dané, by se v určitých případech překračovat mohly. Já bych se na jeho místě těžko vyrovnávala s tím, co jsem způsobila. Brian Freeman psát prostě umí, psaní mu jde od ruky a lehce se čte. Určitě patří k těm lepším thrillerům. Nejoblíbenější postava - kocour.

Nuttelka

Opět super Frost Easton, řadím mezi oblíbené detektivy. I když hned od začátku víme, kdo je vrah, tak stejně na konci nás čeká ještě něco navíc a pro mě i překvapujícího, bylo mi Frosta opravdu líto.
A strašně mu přeji jeho krásnou neznámou... Moc se těším na další knihu s Frostem.

gordon13

Velice čtivý thriller se sympatickým "zásadovým" detektivem řešícím důsledky svého morálního činu...o stupínek horší než první díl, nejoblíbenější postava - Shack:-)

Greenfingers

Knihu řadím mezi lepší průměr. Nijak nevybočuje z řady současných thrillerů o sériových vrazích. Nelze jí upřít čtivost a napínavou zápletku, avšak s tím závěrem to autor tak trochu "přestřelil".

annettka1098

Velmi milé překvapení! První díl jsem nečetla, takže jsem nevěděla co čekat. Přesto, že od začátku známe vraha, tak je kniha velmi napínavá a rozhodně stojí za přečtení. Rozhodně zajímavá zápletka!

Jiparis

Co je důležitější? Dostat vraha do vězení nebo hrát podle pravidel? Těžké dilema. Easton Frost se s tím vyrovnal podle svého a má můj obdiv.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Brian Freeman
americká, 1979