Klikatá cesta

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Cesta ke spravedlnosti dokáže být někdy hodně klikatá. Zvlášť vede-li nejzakroucenější ulicí San Francisca. Jmenuje se Lombard Street. A slovo „Lombard“ je jediné a poslední, které vyřkne Denny Clark, než zemře v náručí svého přítele, inspektora Frosta Eastona, před prahem jeho domu. Může Dennyho smrt nějak souviset s úmrtími několika lidí, poblíž nichž byl objeven obrázek červeného hada? Řádí tu sériový vrah? A kdo nebo co je „Lombard“, záhadné jméno, které se mezi sanfranciskou smetánkou vyslovuje pouze šeptem? Bude-li se chtít Frost tentokrát dobrat pravdy, nemůže věřit vůbec nikomu – jeho protivník totiž zná každý Frostův krok a číhá za další zatáčkou, aby mohl znovu udeřit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426371/big_klikata-cesta-pjI-426371.jpg 4.6303
Série:

Frost Easton 3.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

The Crooked Street, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (121)

Kniha Klikatá cesta

lenka.plaszova
25. července

Celkem mi trvalo, než jsem se do knížky začetla. Poslední čtvrtina mě však chytla a nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Nechybělo ani několik zvratů.

MarianP
12. července

Menej známy autor, ale chvalabohu zaňho! Dávno som nečítal takú napínavú detektívku, ktorá síce nemala nejaú dokonalú zápletku, ale za to to bola jedna parádna jazda. A záver? Dokonalý chyták od autora, nad ktorým som sa pousmial. Milý IKAR viac takýchto kníh!


ddkk
09. července

Dočetla jsem a napadlo mě: A co teď?!? Brian Freeman si s námi pěkně pohrál. Ve třetím pokračování skvělé série si nás s Frostem Eastonem pěkně povodili, než teprve na samotném konci odhalili, jak to všechno v San Francisku je. A vlastně stejně, kdopak ví...

Vynikající a pořádně zamotaný thriller, který je radost číst. Poctivý a čestný detektiv, sympaťák, chytrý a neúplatný, kterému jsem celou dobu držela palce. A samozřejmě miláček Shack, kdopak by odolal?

Plný počet a doporučuji celou sérii.

janina66
05. července

Úžasné! Klikatá, velmi napínavá cesta, která nás provedla celou knihou. Stále jsem čekala, kdy se odhalí, kdo je Lombard. No a ten úplný závěr mě tedy dostal! Už teď se nemůžu dočkat pokračování!!!

P3_tis
19. června

Tady mi chvíli trvalo, než jsem se zacetla a zorientovala v množství postav.
Autor nás celou dobu udržuje v napětí , kdo je Lombard. A ten konec? Rada bych se dočkala nějakého pokračování, protože tohle bylo dost nečekané….

cukrovka
24. května

Autor opravdu dokáže udržet čtenáře v napětí. Velmi zajímavý a zamotaný detektivní případ. A ten závěr??? Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Snad nějaký bude.

playada
23. března

Kdo je Lombard ? ;-)

alva1
15. března

Tento díl se mi líbil nejvíce. Hlavní hrdina je sympaťák. Očekávala jsem v závěru nějaký zvrat, ale tento byl překvapivý. Snad to bude pokračovat, protože takové nedořešené konce nemám ráda. Ale za mě rozhodně palec nahoru.

1