Klikatá cesta

Klikatá cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426371/bmid_klikata-cesta-pjI-426371.jpg 5 412 146

Frost Easton série

< 3. díl

Cesta ke spravedlnosti dokáže být někdy hodně klikatá. Zvlášť vede-li nejzakroucenější ulicí San Francisca. Jmenuje se Lombard Street. A slovo „Lombard“ je jediné a poslední, které vyřkne Denny Clark, než zemře v náručí svého přítele, inspektora Frosta Eastona, před prahem jeho domu. Může Dennyho smrt nějak souviset s úmrtími několika lidí, poblíž nichž byl objeven obrázek červeného hada? Řádí tu sériový vrah? A kdo nebo co je „Lombard“, záhadné jméno, které se mezi sanfranciskou smetánkou vyslovuje pouze šeptem? Bude-li se chtít Frost tentokrát dobrat pravdy, nemůže věřit vůbec nikomu – jeho protivník totiž zná každý Frostův krok a číhá za další zatáčkou, aby mohl znovu udeřit.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Crooked Street , 2019

katka8500
03.02.2021 5 z 5

Klikata cesta je úžasná knížka. Teď jsem ji dočetla a jsem úplně v šoku. Takový konec bych nečekala. Doufám že bude brzo pokračování. Celá série byla super dávám plný počet hvězdiček ????????????

JessieEx
18.01.2021 5 z 5

Miluju tuhle sérii! A Klikatá cesta je zatím nejlepší díl! Je to čtivé, zábavné, nepředvídatelné, originální. Moc mě baví prostředí San Francisca. A ještě více mě baví sympaťák Frost Easton, který dělá všechno po svém. Chemie mezi Frostem a Tabby rozhodně zpestřuje detektivní zápletku a baví mě.
Jen jedna výtka na pana autora: když napíše knihu s TAKOVÝM koncem... měl by co nejrychleji sypat z rukávu další díl :) protože to čekání bude asi nekonečné. Doporučuji!!

pobijecmuch
14.01.2021 5 z 5

Po druhém dílu, zase výborně napsaná detektivka. Škoda, že autor další díl zatím ještě nenapsal.

Vixiene
10.01.2021 5 z 5

4,5/5

Třetí díl ze série o detektivu Frostu Eastonovi. A rozhodně ten nejlepší. Tak, jak jsem "sepsula" Vnitřní hlas, tak Klikatá cesta byla skvělá! Čtení mě pohltilo, během dvou dnů jsem měla dočteno, děj odsýpal, napětí by se dalo krájet. Celý příběh oplétá tajemný "Lombard", kterého znají všichni a zároveň nikdo. Spousta akce, nervů a mrtvol. To, že vůbec nemáte ponětí, komu můžete věřit a komu ne atmosféru jen podtrhuje. Souznění Frosta a jeho kocoura Shacka je roztomilé. Opět by se dala vytknout jistá předvídatelnost, ale vzhledem k tomu, jak kniha celou dobu frčela, tak mi to až tak nevadilo. Jen teda romantické scény panu Freemanovi moc nejdou a byla bych radši, kdyby se jim ve svých knihách vyhýbal. :-D

Nebudu ke knize více prozrazovat, pokud vás to byť jen trochu láká, určitě do ní jděte. A mě jen zajímá, kdy se kruci dočkáme dalšího dílu, protože potřebuju pokračování! :D

PS. Obálka je fakt krásná :-)

petula22
04.01.2021 5 z 5

Skvělá knížka, nenudila jsem se ani minutu. Ubrala bych půl hvězdy za ten závěr... Každopádně se těším na další pokračování!!

SoniaR
28.12.2020 5 z 5

Skvělá kniha... Doufám, že bude pokračování. Prostě musí být...

krevetka79
28.12.2020 5 z 5

Zase napínavě a čtivě napsaný díl se sympatickým Frostem Eastonem.
Jen bych potřebovala ihned další díl... Jsem napnutá, co se bude dít dál....

lenka7679
13.12.2020 4 z 5

Osobně tyhle natahované knihy nemám ráda. Otevřený konec je na houby a konec této knihy vlastně taky. Předchozí díly se mi líbily mnohem víc. Každopádně je to můj pocit. Jinak je vše opět jak má být, příběh je psaný čtivě, děj svižně odsýpá.

Címa
13.12.2020 5 z 5

Za mě vyborna knížka, napínavý dej, pořad se něco děje a přinutí vás to číst dal a dal, dokud to nedočtete. Hodně sympatické mi jsou taky hlavní postavy, čtenář neví, na koho se muže spolehnout a kdo je na druhe straně. Už se těším na další pokračování a vývoj hlavních postav.

Šárka88
11.12.2020 5 z 5

Musím říct, že tento díl se mi četl velmi rychle a dobře a napínavý děj vás nutí číst dál a dál. Knížka mě neskutečně bavila, za mě dobrý a těším se, až bude další pokračování, když máme ten otevřený konec.

chrudas
18.11.2020 5 z 5

Velmi čtivé, se zajímavým (otevřeným) koncem ....

Evka27
12.11.2020 3 z 5

Tak tento díl mě fakt nenadchl. Nemám ráda tyto nepolapitelné vrahy, kteří se táhnou jako červená linka, tentokrát had, několika díly (Moriarty nebo Hluchý v 87.reviru apod.) Váhám jestli nedat jen 2*, ale to si asi fakt nezaslouží.

martin3554
09.11.2020 4 z 5

Další případ detektiva Frosta Eastona. Kdosi zabije jeho kamaráda a Frost se vydává odhalit vraha. Vše se točí okolo skandálu na luxusní lodi se snaží miliardář ututlat vraždami všech svědků, kteří tam v té době byli, k tomu najme proslulého vraha Lombarda, který nechá u všech svých obětí malovaného hada.

Prateri
08.11.2020 5 z 5

Tento díl poskočil na vyšší stupínek čtivosti. První dvě série byly dobré, ale tenhle teda je výborný. Ten "nekonec" mě mrzí. To je jak televizní seriál, také utnuté a pokračování příště.

zdendula31
08.11.2020 4 z 5

Dobře se četla ,ale že by to bylo něco extra,to nemůžu říct.

Mesicnililie
11.10.2020 3 z 5

Celkem zajímavý děj ikdyž občas jsem nevěděla co si myslet. Ale ten otevřený konec se mi nelíbil. 340 stránek a stejně to důležité nevím

Danago
07.10.2020 5 z 5

Tato série je moc fajn. Škoda, že tento díl má otevřený konec.

tulip131
05.10.2020 4 z 5

Zvrat střídal zvrat, roztržka bratrů, milenecká zápletka, smrt, znamení na místech činu a všemu vévodí kocour Shack. Otevřený konec. Kniha neměla chybu.

katka9574
04.10.2020 4 z 5

Výborné, napínavé čtení. Hvězdu ale ubírám za (pro mě) dost plytký motiv nehodný tolika mrtvol. Ovšem ten konec... těším se, jak se vše vyvine, a snad nebudeme čekat dlouho ;)

harena
28.09.2020 5 z 5

Skvělý a opět napínavý třetí díl série se sympatickým inspektorem Frostem, který začíná vyšetřovat vraždu svého bývalého přítele. A nezůstává jen u této jedné vraždy, brzy zjistí, že vražd se značkou červeného hada je mnohem víc a za vším se objevuje jedno tajemné jméno - Lombard. I když Frost téměř nikomu nevěří, je Lombard informován o každém jeho kroku. Napínavé čtení, zápletka je zaručeně originální a překvapivý konec je zde opět takový, jaký má být. Výborný thriller, no a zase rok čekat na pokračování. Milovníkům thrillerů určitě doporučuji.

Brian Freeman
americká, 1963