Klikatá cesta

Klikatá cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426371/bmid_klikata-cesta-pjI-426371.jpg 5 412 146

Frost Easton série

< 3. díl

Cesta ke spravedlnosti dokáže být někdy hodně klikatá. Zvlášť vede-li nejzakroucenější ulicí San Francisca. Jmenuje se Lombard Street. A slovo „Lombard“ je jediné a poslední, které vyřkne Denny Clark, než zemře v náručí svého přítele, inspektora Frosta Eastona, před prahem jeho domu. Může Dennyho smrt nějak souviset s úmrtími několika lidí, poblíž nichž byl objeven obrázek červeného hada? Řádí tu sériový vrah? A kdo nebo co je „Lombard“, záhadné jméno, které se mezi sanfranciskou smetánkou vyslovuje pouze šeptem? Bude-li se chtít Frost tentokrát dobrat pravdy, nemůže věřit vůbec nikomu – jeho protivník totiž zná každý Frostův krok a číhá za další zatáčkou, aby mohl znovu udeřit.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Crooked Street , 2019

Višnička
03.05.2020 5 z 5

První díl docela dobrej, druhý lepší a třetí naprosto super!!!!! Vřele doporučuji a nemůžu se dočkat dalšího.

JustWomen
03.05.2020 5 z 5

Klikatá cesta, hadi, Lombard, kombinanovaná zápletka, překvapivý konec. Skvělá práce autora, já jsem naprosto spokojená.

Babouš
27.04.2020 5 z 5

Naprostý souhlas s předchozími komentáři. Nočního ptáka i Vnitřní hlas jsem si moc užil, ale Klikatá cesta tuhle sérii posouvá na jinou úroveň. Příběh nemá výplňkovité kapitoly, pořád sviští dopředu. Sympaťáka Frosta Eastona chcete domů i s kocourem - nebo líp, chcete se přestěhovat k němu do mlžného San Franciska. Díky tomu, že je hlavní hrdina samotář, tuhle sérii můžete číst v libovolném pořadí - nemá parťáka, nemá kolegy. Je to jenom on, kocour a bratr. A i když autor odkazuje na události předchozích knih, pokaždé je vysvětlí, takže pokud začnete touhle knihou, i tak si čtení užijete. A uvidíte, že pak budete nutně potřebovat ty předchozí :)

happy-smile
17.04.2020 5 z 5

Zatím jsem sérii s Frostem Eastonem brala jako takový lepší průměr, ale tento díl mě vyloženě nadchnul. Doslova jsem se nemohla odtrhnout. Všechno pěkně odsýpalo a já jsem byla napjatá, jak to dopadne. Opravdu se těším na další díl.

ellescorpio
08.04.2020 5 z 5

Za závěr musím jednu hvězdičku přidat, skvělý!

Zdenas5
06.04.2020 5 z 5

Opět velmi čtivé a napínavé od úplného začátku. Měla jsem pocit, že vše je jasné, ale k autorovi mi taková jednoduchost neseděla
A taky že jo. Vše bylo úplně jinak.A překvapení na závěr. Jen doufám, že pokračování vyjde brzy. Pan Freeman to prostě umí. Mohu jen doporučit.

Brian Freeman
americká, 1963