Sama proti všem

Když nezbývá naděje, jen zoufalství. Když se z noční můry stane skutečnost. A není pomoci... Strhující psychothriller od Briana Freemana, spisovatele vydávaného ve 46 zemích. Stačilo pár měsíců, aby se Lise Powerové zhroutil celý svět. Úspěšná autorka bestsellerového thrilleru Sama proti všem ztratila během půl roku téměř všechny nejbližší. Teď žije sama, ukrytá v domě v lesích poblíž kanadských hranic. A právě tam se jednoho večera zničehonic objeví chlapec, který tvrdí, že ho pronásledují, a prosí ji o pomoc. Je zraněný na hlavě, nepamatuje si ani své jméno, ale ví, že se stal svědkem vraždy. Lisa se ho rozhodne chránit. Netuší, jak je to možné, ale jeho osud se v mnohém podobá hlavnímu hrdinovi jejího románu. A teď se v nebezpečí ocitají oba......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458448/big_sama-proti-vsem-9oG-458448.jpg 4160
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Kalibr

Thief River Falls, 2020

Kniha Sama proti všem

chrudas

Úžasný příběh o tom, jak může být lidská mysl nevyzpytatelná.
Četlo se velmi dobře, napínavé, místy až děsivé a nečekané rozuzlení na závěr.

gordon13

Za mě kniha prostě super! Autor použil zápletku geniální a ne zrovna obvyklou... Já jsem opravdu nadšena jak mě tahal za nos :-)
Tleskám!

Hella

(+ SPOILER) Nemám ráda knihy a příběhy, kde až před koncem zjistíte, že je vše jinak a proti fyzice, logice a selskému rozumu. To mi pak připadá, jako by si z nás autor střílel. Kdybych takové knihy ráda měla, čtu plánovitě duchařské příběhy nebo horrory a ne thrillery. A ačkoliv mám hodně ráda Freemanovu trilogii o Frostovi, tak tenhle příběh doporučit nemohu.

P3_tis

Knize jsem nejprve nevěnovala takovou pozornost, jakou by si zasloužila. Při čtení několika prvních stránek jsem neměla pocit, že je to TA, od které se nedokážu odtrhnout.
To se ale změnilo asi v půlce knihy. Najednou příběh dostal spád a já strašně toužila zjistit, jak to vlastně celé tedy je. A ten konec? To jsem opravdu nečekala. Chvíli jsem seděla jak opařená a všechno vstřebávala. I slzička ukápla.

boeink

Uff..jako fakt???
Ne, že by mě v průběhu čtení nenapadlo, že to bude trochu jinak, ale TOTO..?! Večer jsem knihu odložila s tím, že je to tak a tak a dnes knihu otvírám a mám pocit, že čtu nějakou jinou. Nebo mi snad něco uteklo? Listuju zpátky a...jako fakt!
Na závěr jsem byla hodně překvapená. Mrknu na další autorovy knihy.

Venny345

Kniha mě potěšila, již delší dobu jsem se v různých "rádoby" thrillerech jen plácala a tady jsem se konečně dostala z toho víru pryč. Bylo to krátké, úderné, výstižné a hlavně napínavé s překvapivým koncem, který jsem tedy částečně tušila, ale i tak byla kniha jedna z těch lepších.

Magič

Musela jsem se do knihy začíst. Vadil mi celkem překombinovaný začátek, kdy Lisa ihned chránila kluka a nevěděla o něm zhola nic. Musí se nechat, že příběh je velmi čtivý, hodně depresivní a ke konci i smutný se zábleskem na lepší zítřky. Mrzí mě, že anotace nalákala na příběh, který hrdinka popisuje ve své knize a on pak oživne a začne se ji samotné dít. Bohužel tomu tak nebylo. Zajímavý thiller, nikdy nevíte jak vaše hlava zareaguje na tolik ztráty.

HanulkaK.

No, nic moc, hrozně překombinované... Nutila jsem se, abych ji dočetla, první polovina mě bavila, ale pak už jsem se těšila, až dočtu.