Přítelkyně

kniha od:

Přítelkyně obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Laura má zdánlivě všechno, co si může přát. Úspěšnou kariéru, bohatého manžela a pohledného talentovaného syna Daniela. Ten se jednoho dne seznámí s Cherry a bezhlavě se do ní zamiluje. Od té chvíle se Lauře začne život hroutit pod rukama. Objevila se tahle okouzlující dívka v Danielově životě náhodou? Jaká tajemství skrývá? Vlivem tragických okolností se Laura uchýlí k nestoudné lži, která bude mít pro všechny zúčastněné nedozírné následky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368784/pritelkyne-KGy-368784.jpg 3.9217
Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, XYZ (ČR)
Orig. název

The Girlfriend, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (70)

Kniha Přítelkyně

Přidat komentář
ZimníLidé
03. dubna

(+ SPOILER) Knihu by si měla přečíst moje zlatá tchýně (opravdu je zlatá). Já i svíčkovou jí vařím (tchýně mi zas šije). Nekecám a mám jí výbornou. Nakloněná jsem spíš byla Lauře až na ten faux pás se smrtí... Sorry víc už neprozradím ;). PS: jak zmiňují ostatní, konec mohl být o něco propracovanější.

Monuli36
05. března

Knížka se mi moc líbila.Jen ten konec se moc nepovedl....


ivzu77
14. února

Čtivé, lstivé ........

Madi
06. února

Šlo to, ale škoda toho uspěchaného konce. A taky nemůžu říct, že bych s nějakou postavou vyloženě sympatizovala.
Proč si Laura trochu nedupla, nebyla akčnější a naléhavější, když šlo o jejího syna?

Ráčkajda
14. ledna

Jedna za 18 a druhá bez dvou za 20, dobré psycho, knížka se mi moc líbila, nemohla jsem se od ní odtrhnout, jen ten konec mohl být propracovanější. Dobrá vsuvka mezi detektivky :-)

PetraBery
22.08.2020

Jeden muž, dvě ženy - matka a přítelkyně. Co všechno je člověk schopen udělat pro své nejbližší nejen v těžké chvíli, jak někdo dokáže jít i přes mrtvoly za svým... Matku Lauru jsem chápala víc než přítelkyni Cherry, ačkoliv mám děti zatím nedospělé. Kniha je rozhodně čtivá, hodnotím 3-4 hvězdy, za ten rychlý a useknutý konec dávám průměrný počet.

Mirin1349
11.08.2020

Asi se shodneme, že ani Laura a ani Cherry nevyhrají titul sympaťanda roku. Daniel byl zase trochu zaslepený truhlík. Přesto se knížka četla sama. Možná by se mi trochu víc líbilo, kdybychom nevěděli až do konce, která z těch dvou je ta mrcha. Karty se odkryly na můj vkus až moc brzy. V tomhle byla promyšlenější Matčina hra, která mi sedla o trochu lépe. Přesto jsem spokojená a autorku určitě ještě vyhledám.

sarkaditt
14.06.2020

Měla jsem jako audioknihu a tedy napínavé od začátku do konce. Chvílemi mě teda stvala postava matky, která ačkoli byla úspěšnou ženou po pracovní stránce v byznysu, kde je potřeba být tvrdý, tak si nedokázala poradit v dost situacích (např.dovolena, incident s bazénem na oslavě apod.). Pak také syn, který svou matku zná velmi dobře a vždy s ní vycházel, tak se nechá takhle snadno zmanipulovat?
Každopádně kniha byla opravdu dobrá, konec by zasloužil trochu protáhnout, takhle to vypadá, že spisovatelce už hořel termín odevzdání knihy a tak to prostě sekla...

1