Přítelkyně

Přítelkyně obálka knihy
Mé hodnocení:

Laura má zdánlivě všechno, co si může přát. Úspěšnou kariéru, bohatého manžela a pohledného talentovaného syna Daniela. Ten se jednoho dne seznámí s Cherry a bezhlavě se do ní zamiluje. Od té chvíle se Lauře začne život hroutit pod rukama. Objevila se tahle okouzlující dívka v Danielově životě náhodou? Jaká tajemství skrývá? Vlivem tragických okolností se Laura uchýlí k nestoudné lži, která bude mít pro všechny zúčastněné nedozírné následky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368784/pritelkyne-KGy-368784.jpg 3.9217
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, XYZ (ČR)

The Girlfriend, 2017

Kniha Přítelkyně

ZimníLidé

(+ SPOILER) Knihu by si měla přečíst moje zlatá tchýně (opravdu je zlatá). Já i svíčkovou jí vařím (tchýně mi zas šije). Nekecám a mám jí výbornou. Nakloněná jsem spíš byla Lauře až na ten faux pás se smrtí... Sorry víc už neprozradím ;). PS: jak zmiňují ostatní, konec mohl být o něco propracovanější.

Monuli36

Knížka se mi moc líbila.Jen ten konec se moc nepovedl....

ivzu77

Čtivé, lstivé ........

Madi

Šlo to, ale škoda toho uspěchaného konce. A taky nemůžu říct, že bych s nějakou postavou vyloženě sympatizovala.
Proč si Laura trochu nedupla, nebyla akčnější a naléhavější, když šlo o jejího syna?

Ráčkajda

Jedna za 18 a druhá bez dvou za 20, dobré psycho, knížka se mi moc líbila, nemohla jsem se od ní odtrhnout, jen ten konec mohl být propracovanější. Dobrá vsuvka mezi detektivky :-)

PetraBery
22.08.2020

Jeden muž, dvě ženy - matka a přítelkyně. Co všechno je člověk schopen udělat pro své nejbližší nejen v těžké chvíli, jak někdo dokáže jít i přes mrtvoly za svým... Matku Lauru jsem chápala víc než přítelkyni Cherry, ačkoliv mám děti zatím nedospělé. Kniha je rozhodně čtivá, hodnotím 3-4 hvězdy, za ten rychlý a useknutý konec dávám průměrný počet.

Mirin1349
11.08.2020

Asi se shodneme, že ani Laura a ani Cherry nevyhrají titul sympaťanda roku. Daniel byl zase trochu zaslepený truhlík. Přesto se knížka četla sama. Možná by se mi trochu víc líbilo, kdybychom nevěděli až do konce, která z těch dvou je ta mrcha. Karty se odkryly na můj vkus až moc brzy. V tomhle byla promyšlenější Matčina hra, která mi sedla o trochu lépe. Přesto jsem spokojená a autorku určitě ještě vyhledám.

sarkaditt
14.06.2020

Měla jsem jako audioknihu a tedy napínavé od začátku do konce. Chvílemi mě teda stvala postava matky, která ačkoli byla úspěšnou ženou po pracovní stránce v byznysu, kde je potřeba být tvrdý, tak si nedokázala poradit v dost situacích (např.dovolena, incident s bazénem na oslavě apod.). Pak také syn, který svou matku zná velmi dobře a vždy s ní vycházel, tak se nechá takhle snadno zmanipulovat?
Každopádně kniha byla opravdu dobrá, konec by zasloužil trochu protáhnout, takhle to vypadá, že spisovatelce už hořel termín odevzdání knihy a tak to prostě sekla...