Poslední paní Parrishová

Amber Pattersonová už toho má dost. Příšerně ji nebaví být taková nula: tuctová, téměř neviditelná žena, kterou každý přehlíží. Přímo před očima má vzor toho, jak by mohl její život vypadat. Daphne Parrishová je blonďatá bohyně, která bere svůj luxusní život jako naprostou samozřejmost. Společně se svým manželem patří k místní honoraci, mají peníze, moc, obdiv, navíc dvě krásné dcerky. Proč by někdo měl mít všechno, zatímco jiný nemá nic? Amber by se při pohledu na Daphne možná zadávila závistí, ale to se nestane. Má totiž plán, jak sladký život své sokyně postupně nahlodat a zničit, aby mohla v závěru nastoupit na její místo. Podaří se jí proniknout do rodiny Parrishových a zanedlouho se stává Daphninou blízkou přítelkyní. Ráda přijme pozvání, aby s nimi jela na dovolenou, protože jí to skýtá vítanou příležitost ke sblížení se šarmantním Jacksonem. Všechno jde naprosto hladce. Ale pak Amber dostihne pečlivě skrývané tajemství z minulosti, které by mohlo její krásný plán úplně zničit. Něco takového ona ale odmítá připustit. A tehdy začne opravdové peklo. Psychothriller Poslední paní Parrishová nás provádí nejtemnějšími zákoutími lidské mysli a prostřednictvím celé řady nečekaných zvratů můžeme až do konce jenom hádat, jak to všechno nakonec dopadne....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/365454/posledni-pani-parrishova-AVH-365454.png 4.5607
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Domino

The Last Mrs. Parrish (2017)

Kniha Poslední paní Parrishová

Petracislerova
včera

Skvělá knížka, nemohla jsem se odtrhnout!!

KáťaM.

Tak tohle byl rozhodně jeden z těch lepších thrillerů. Trošku mě zklamalo, že celá první část byla jen prohloubení anotace a pak ten zlom, kdy se v polovině knížky mění postavu, z jejíž pohledu je knížka vyprávěna. Ale také jsem se nechala napálit, obě části byly hodně čtivé, nemohla jsem se od knihy odtrhnout, vřele doporučuji!

Burinkacdbd

Zpočátku jsem se obávala, že jsem omylem otevřela červenou knihovnu. První část knihy mě zoufale nebavila a viděla jsem hodnocení na 2-3 *. Od druhé části se konečně děj rozjel - hlavně díky tomu, že manželka nebyla taková naivka, jak se zpočátku jevila.
Empatie, mateřská láska, moc, ovládání, závist, psychoteror... To vše se v této knize vystřídá.
A moc se mi líbil konec, vše dopadlo jak mělo.
Myslím, že se autorkám povedla vykreslit psychopatická osobnost, která byla po zásluze potrestána, protože ji dohonily i předchozí hříchy...
2019

MontyMK

Tak z mého pohledu jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla.

Lusicat

Musím říct, že já jsem z této knížky nadšená. Je to přesně ten styl knížky, co miluji a který si přečtu někdy znova. Knížka mě bavila už od začátku. Byl zde sice pomalý rozjezd, ale krásně to gradovalo. Velmi mě zajímalo, jak Amber dokáže své plány zrealizovat a jak se k tomu Daphne postaví. Líbilo se mi, že je knížka rozdělená na dva typy pohledů a od půlky knížky jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Knížka jede svižně a čtenář je jen zvědavý, jak to bude pokračovat. Jediný co bych vytkla je konec knížky, který je až neuvěřitelný a zbytečný, bez něho by byl příběh více reálný.

Pettinka

Doporučuju :)

Prateri

Tak jak to většinou píšeme: to byla jízda, to je bomba, super čtení, je to pecka a i to nečeské WAW - tak to všechno tahle kniha je :).
Za zavřenými dveřmi opět úžasně bohatý fešák, k tomu jedna pořádná potvora - a každý dostane to, co chce. Hlavně čtenář si přijde na své.

Jiparis

V první části jsem se trochu obávala, že jde o červenou knihovnu, ve druhé mi šel mráz po zádech z toho, jak může vypadat psychické zneužívání.