Poslední paní Parrishová

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Amber Pattersonová už toho má dost. Příšerně ji nebaví být taková nula: tuctová, téměř neviditelná žena, kterou každý přehlíží. Přímo před očima má vzor toho, jak by mohl její život vypadat. Daphne Parrishová je blonďatá bohyně, která bere svůj luxusní život jako naprostou samozřejmost. Společně se svým manželem patří k místní honoraci, mají peníze, moc, obdiv, navíc dvě krásné dcerky. Proč by někdo měl mít všechno, zatímco jiný nemá nic? Amber by se při pohledu na Daphne možná zadávila závistí, ale to se nestane. Má totiž plán, jak sladký život své sokyně postupně nahlodat a zničit, aby mohla v závěru nastoupit na její místo. Podaří se jí proniknout do rodiny Parrishových a zanedlouho se stává Daphninou blízkou přítelkyní. Ráda přijme pozvání, aby s nimi jela na dovolenou, protože jí to skýtá vítanou příležitost ke sblížení se šarmantním Jacksonem. Všechno jde naprosto hladce. Ale pak Amber dostihne pečlivě skrývané tajemství z minulosti, které by mohlo její krásný plán úplně zničit. Něco takového ona ale odmítá připustit. A tehdy začne opravdové peklo. Psychothriller Poslední paní Parrishová nás provádí nejtemnějšími zákoutími lidské mysli a prostřednictvím celé řady nečekaných zvratů můžeme až do konce jenom hádat, jak to všechno nakonec dopadne....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365454/big_posledni-pani-parrishova-cHR-365454.jpg 4.51225
Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Domino
Originální název:

The Last Mrs. Parrish, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (442)

Kniha Poslední paní Parrishová

LisaBella
06. března

Za sebe musím říct, že byla kniha velmi zajímavá. Lehké psychologické drama dvou žen, jejichž osudy se za zvláštních okolností spletly dohromady. Nejde o nějak zvlášť napínavý majstrštyk, ale přiznávám, že jsem se zpět ke knize zase a znovu těšila. Druhá část příběhu mě upřímně překvapila, ale hlavně proto, že jsem nečetla žádnou recenzi. Ani obecnou anotaci. Zavřela jsem oči a šlápla do neznáma. A jsem spokojená. Knihu hodnotím velmi dobře pěti hvězdičkami hlavně proto, že mne do svého děje vtáhla a četla se maximálně příjemně. Posledních pár stran už bylo zbytečných, ale chápu, že autorka potřebovala svůj příběh ukončit vítězoslavným happyendem. Je to jedna z knih, ke kterým se jistě po čase vrátím, abych si ještě jednou všimla mnou opomenutých detailů, o kterých jsem netušila, že existují, dokud jsem neznala pravdu.

Pavlína2019
21. ledna

Pokud slyšíte šustění, to si mnu ruce... :-)

Tyto dvě autorky mě skutečně pobavily.

Jistě, člověku "tečou nervy", protože je zde kardinální hnusák a vlastně není sám.

Jako bonus skvělé popisy bohatství, všemožného luxusu a splněného dívčího snu. :-))

Ale kniha je napsaná opravdu čtivě, dobře, krátké kapitoly jsou napínavé a slupnete ji jako malinu.

Výjimečně jsem správně předpokládala rozuzlení a jsem ráda, že jsem se nespletla.

Vím, že jsem četla ohromnou nadsázku, ačkoli, kdo ví... ale moc se mi líbila.

Určitě doporučuji!


MMacicekk
21.12.2022

První část s Amber mě nudila, vadily mi umělé, nepřirozené snad až škrobené dialogy. Druhá část nabrala docela obrátky a začetla jsem se, a konec byl už takový, jaký jsem očekávala, takže žádné překvapení. Na to, jak tuto knihu všichni chválili, mě až tak neuchvátila. Jedno přečtení bohatě stačí.

Vlak7
20.12.2022

První část mě moc nebavila az na její závěr, Daphiina část super a závěr hlavního mužského hrdiny se mi nelíbil. Celkově zdlouhavé. Krátké kapitoly byly fajn.

Mishi
15.12.2022

První část byla trochu zdlouhavá, pak to nabralo pořádné obrátky. Kniha se dobře četla, ale podle zdejších komentářů jsem asi čekala ještě něco víc.
Špatné to rozhodně nebylo, ale jedno přečtení stačí.

Čmeláček
04.12.2022

Vynikající thriller, četl se fakt skvěle! A která z těch dvou bude poslední paní Parrishová? :) Amber nebo Daphne? No, nechte se překvapit :))).

Majulle
04.09.2022

Skvělý a oddychový psychothriller, sice by kniha mohla mít o pár stránek méně, někdy už se to vleklo ale na napínavosti to neubírá. Líbil se mi pohled na manželství ze strany manželky ale také milenky :) určitě doporučuji

Hakate
16.08.2022

Parádní Thriller. Velmi dobře se čte, lehce vtáhne do děje. Napínavé. Skvěle propracované.
Všechni části se mi velmi líbili. Pohled Daphne se mi líbil o trochu víc, ale ve výsledku paráda.
Kniha je rozdělená do 3. Částí. První část je lehčí oddechovka. Druhá část je už pěkné psycho...a 3. Část perfekt.
Jsem nadšená.

Doporučuji.

1 ...