nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knizku jsem zhltla za jeden den hodne napinave. Hlavne jsem doufala,ze se Grace podari uprchnout. Libi se mi prolinani minulosti s pritomnosti. Z knizky opravdu mrazi a nejhorsi je,ze na psychopata muzeme narazit vsude.

01.04.2018 4 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

mě se to moc líbilo je to poučné a hodně čtivé :-)

31.03.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

četla jsem i lepší detektivky špatné to nebylo,ale docela jsem se ztrácela v tom kdo je kdo a jakou hraje v případu roli jinak se to četlo dobře. Až výjde loutkař ráda si ho přečtu také :-)

25.03.2018 3 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

nádherný příběh akorát jsem nepochopila rozhodnutí Stelly proč s Danem neutekla nebo proč ho nikdy nekontaktovala mohli prožít krásnou lásku.. Knížka mě doslova pohltila četla se skvěle

22.03.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

čtivé přečtená za 2 dny četla se hodně dobře :-) akorát ten děj byl docela předvidatelný.. Takovéhle psycho knížky mě bavěj a hlavně jsou brzy přečtené jelikož jsou napínavé

16.03.2018 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

první kniha co jsem ze serie četla a moc napínavá a čtivá.. Unosy dětí mě vždycky dostanou a vždy doufám že to dopadne dobře.. Vyšetřovatelé super určitě chci přečíst i ostatní knížky ze serie... O vrahovi se sice psalo už od začátku ale i tak to byl super závěr.. Celý děj byl hodně napínavý...

14.03.2018 5 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

sice už od začátku se vědělo kdo malou Ellu unesl, ale i tak bylo zajímavé dozvídat se zajímavosti o unosci psychicky nemocná matka trpící opičí láskou nechce se o syna s nikým dělit. Na druhé straně matka, které se ztratí holčička při hře v parku obě dvě mají společné to že příjdou o dítě i když jedna napořád druhá naštěstí jen dočasně.. Knížka se četla dobře přečtená byla brzy jediné co mě vadilo byl useknutý konec a to že se tam nepsalo jak vlastně Mathew umřel co se stalo a proč byla Chloe sestra malé Elly u soudu.

07.03.2018 3 z 5

moc se mi knížka líbila viděla jsem první film a chystám se přečíst si i další díly serie :-) líbilo se mi popisování dědečkových zážitku a celkově se to dobře četlo

07.03.2018 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

zajímavý příběh i když docela jsem měla chvílkama zmatek v tom kdo je kdo a jakou to má souvislost s vraždou.. Mám ráda případy Harryho Holle je to opravdu super detektiv, který má sice problémy s alkoholem ale není případ co by nevyřešil :-) těším se až si přečtu všechny knížky ze serie

06.03.2018 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

zatím snad nejlepší knížka od Nesba co jsem přečetla :-) dobře napsaná sněhuláka jsem popravdě neodhalila byla jsem ve finale překvapená kdo je sněhulák a jaký má motiv.

06.03.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

knížka která mě naprosto dostala přečtenou jsem ji měla za dva dny nešlo prostě přestat číst jak to bylo napínavé.. Myslela jsem si,že vím kdo dítě unesl, ale nakonec to byl někdo uplně jiný. Hodně odporný a promyšlený zločin do toho matka trpící psychozou takže jsem si říkala zda to přeci jen nemohla být vlastní matka, že by dítě zabila a manžel aby ji chránil ji pomůže odklidit tělo.. určitě stojí za přečtení napínavé od začátku do konce. Až na dost drsný a takový zvláštní závěr..

05.03.2018 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

moje první knížka od téhle autorky mám ráda knížky z prostředí psychiatrie a netušila jsem od začátku do konce kdo za vraždami stojí takže za mě doporučuji přečíst

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

dobrá hororová povídka byla přečtená tím jak je krátká snad za hodinu :D autorka píše dobré knížky které se dobře čtou :)

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

zhrzená ženská dokáže opravdu udělat ze života peklo aneb když je ženská magor.. četlo se to dobře a bylo to napínavé až do konce a zajímavý konec.. Po přečtení knížky jsem si musela pustit i film a knížka se mi líbila víc..

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

není to špatná kniha tím že jsem viděla i film tak jsem věděla kdo za tím stojí. Hlavní postava alkoholička o které jsem si myslela jak nezvládá rozvod přitom to bylo vše uplně jinak . Začetla jsem se poměrně rychle a knížka mě bavila.

03.03.2018 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

kniha se mi líbila myslela jsem si že vím kdo za tím stojím, ale ve finále to bylo uplně jinak.

Pianista Pianista Władysław Szpilman

strhující a výjmečný příběh moc se mi knížka líbila film jsem neviděla tak nemám srovnání ale pro mě je o holocaustu snesitelnější knížka než film i tak se to neobejde bez slz ......Bylo to hodně o boji o přežití a o tom jak se pianista ukrýval před válkou a nikdy nevěděl kdy ho někdo prozradí v tomhle byli poláci lidský že pomohli hodně židu ukrýt... Zaujal mě i příběh němce co mu pomohl škoda že on měl tragický konec :-( knížce dávám plný počet hvězdiček :-)

26.02.2018 5 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

nebyla ani nejlepší ani nejhorší bylo to spíš o tom jak přežili a jak se jako malé holčičky museli podrobit zrudnostem Mengeleho ....

26.02.2018 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

tak do půlky jsem se musela do čtení nutit ale já knížky spíš dočítám než odkládám pak se to rozjelo a bylo to dobrý ....

26.02.2018 3 z 5

ke knížce jsem se musela docela nutit nezaujala mě tolik jako jiné knížky o holocaustu ale dočetla jsem ji.. dám jen 2 hvězdičky .... hlavně se tam nepsalo vůbec o mengelem všude v každé knížce píšou jen o něm ale těch co dělali pokusy na lidech bylo víc ale nikde nejsou zminované

25.02.2018 2 z 5