Vzkaz v láhvi

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

V zapadlém koutě Skotska, na policejní stanici ve Wicku, leží už dlouhý čas na okenním parapetu zapomenutá láhev. Uvnitř láhve je sotva čitelný lístek. Jisté je jen to, že první slovo je dánský výraz pro POMOC a je to napsáno krví. Když se tahle hrůzná zpráva konečně dostane na stůl Carla Morcka z Oddělení Q, dánského oddělení pro "případy hodné zvláštní pozornosti", začnou se dít děsivé události. Carl Morck a jeho asistent Assad se ponoří do hrůzného případu sekt a zmizelých dvojčat, jejichž rodiče nikdy nenahlásili jejich zmizení. Náhle zjistí, že čas se krátí... Vzkaz v láhvi získal Harald Mogensen Prize, která se uděluje za nejlepší současný dánský kriminální román. V roce 2010 mu bylo uděleno význačné literární ocenění Glass Key 2010 za nejlepší severský detektivní román (laureáty této ceny jsou Jo Nesb?, Stieg Larsson a Henning Mankell). Vzkaz v láhvi se také stal vítězem Ceny čtenářů 2010, kterou každoročně vyhlašuje dánský deník Berlingske Tidende a Národní organizace knihoven....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/132479/carl-morck-vzkaz-v-lahvi-YJr-132479.jpg 4.72134
Série

Případy oddělení Q 3.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Host
Orig. název

Flaskepost fra P, 2009

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (410)

Kniha Vzkaz v láhvi

Přidat komentář
miša63
včera

Napínavé čtení, občas mi běhal mráz po zádech, když jsem si tu situaci představila

MilanCFC
04. února

Opravdu poctivá detektivní práce v jinak opravdu smutném příběhu. Super.

Lana33
04. února

O dost lepší než předchozí díl. Sice jsem se občas ztrácela ve všech těch jménech, ale jinak super čtení. Jako vždy mě kniha od Adler-Olsena vtáhla do děje a nepustila až do poslední stránky. Čím dál víc mě zajímá Asadův příběh.

Aligator805
31. ledna

Skvělé. Napínavé. Velice zajímavé téma. Tato série nemá chybu. Hlavní hrdinové sympaťáci. Už se těším na další díl.

JanaManna
31. ledna

Absolutně skvělá kniha! Čte se sama, napínavá, nelze se od ní odtrhnout. Je to jedna z těch knih, kdy už chcete mít dočteno, abyste věděli, jak to dopadne a pak je vám líto, že jste ji dočetli . :)

rumova_kulicka
28. ledna

Tak to byla jízda! Velmi napínavý díl. Po tom předchozím si u mě autor spravil reputaci :-) Snad se další ponesou ve stejném duchu.

barbarera
19. ledna

Kniha dánského autora do letošní čtenářské výzvy nezklamala, velmi čtivá a napínavá, od začátku až do konce.

gaaabi
18. ledna

Čte se sama...

1 ...