Koupit knihy

Jussi Adler-Olsen

pseudonym

dánská, 1950


Nahrávám...

Nová kniha

Chlorid sodný

Chlorid sodný - Jussi Adler-Olsen

Carl Mørck a oddělení Q se vrací s již devátým případem. Šéf oddělení vražd Marcus Jacobsen se setkává se svým nejlepším vyšetřovatelem Carlem Mørckem nad případem, k... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 12 knih

Komentáře (32)

ddkk
17.11.2021

V Dánsku právě vyšlo 9. pokračování série Oddělení Q s názvem Natrium chlorid (Chlorid sodný), jak jinak, se skvělými hodnoceními.

Tentokrát se na Rose, Assada, Gordona a Carla valí řada údajných sebevražd a nešťastných náhod s následkem smrti velmi významných osobností. Jenže, asi je to všechno jinak...

VelBel
26.08.2021

macicek2: je to lepší, každá kniha sice řeší jeden případ, z tohoto pohledu ok, ale osobní život Carla Morcka sledujete postupně díl od dílu

macicek2
16.08.2021

musí se číst postupně???navazují na sebe díly???

ludek1980
16.08.2021

Jussi kdy vydáš novou knihu??? Už se to čekání nedá vydržet. Je radost číst cokoli od J A O.

EvikU.
18.08.2020

Autora jsem začala číst Ženou v kleci a to jen díky čtenářské výzvě. Kniha byla super, ale ještě jsem si zvykala na autorův styl. Druhá kniha už mě uvrhla do stavu - musím si přečíst všechny jeho knihy! Autora dávám do oblíbených a jdu na jeho 3 knihu a doporučuju!

dominika2585
09.12.2019

K tomuto autorovi jsem se dostala úplnou náhodou, a teď se řadí k mým nejoblíbenějším. Už jsem to jednou psala u nějaké knihy a musím se opakovat. Seveřané to s detektivkami prostě umí. Postavy jsem si oblíbila již od prvního dílu, především Asada. Mám dočtený pátý díl Marco, který byl podle mého zatím nejlepší. V blízké době se vrhnu na další díl.

Jaruš7
20.02.2018

Můj obdiv, vše pro špičkovou literární tvorbu je ideálně nastavené, zázemí, vzdělání i praxe. Impuls z novinařiny, nutně sdělit důležitost, která může mít drsné následky, je stimulující pro jeho příběhy. V tomto případě s vážnou tématikou. ( Na rozdíl od J. Jonasona, který volil tuto cestu s humorem jemu vlastním.)
Opravdu stačí rozvést děj jedné aktuality ? V případě J.A. Olsena ano, talent vžít se do postav se vším, co je může překvapivě potkat je jeho zárukou.
Na další Selfies a dosud nepřeloženou knihu Vina se těším, je tam vždy něco navíc.
Autorův styl je macramé - obraz, kde každý uzlík příběhu musí udržet osnovu pro další, a bez kterých by plasticita obrazu neměla ten zážitkový efekt, u kterého budete někdy bez dechu.

andrea4053
25.01.2018

Dostala som sa k nemu cez film Vzkaz v lahvi a proste bomba! Je u mna na prvom mieste, jeho detektivky to je nieco extra. Uz ma caka Selfies a tesim sa jak male dieta. Neskutocny pan spisovatel

1