Hadrový panák

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/351414/hadrovy-panak-afh-351414.jpg 3.71586
Série:

Hadrový panák / Detektiv William Fawkes (1.)

Orig. název:

Ragdoll 1: Ragdoll (2017)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (538)

Kniha Hadrový panák

Přidat komentář
JiříM
včera

Úplně mě dej neohromil.

kinee
16. dubna

Rekla bych, ze tohle je docela oddychova detektivka. Nemusi se nad ni nijak premyslet a vnimat. Nenadchne, neunudi. Ale jako knihu do metra doporucuji.

Ivka14
14. dubna

Celkový námět byl originální. Ze začátku to bylo i napínavé, ale pak to začalo napětí klesat a konec mě zklamal. Ale jinak to bylo čtivé a zajímavé a určitě se pustím do Loutkáře.

Estrela
13. dubna

Relativně pěkné odpočinkové čtení. Zajímavý námět, překvapivý závěr, některé pasáže byly komplikovanější a zdlouhavé. Nezklame, mohu doporučit, ale nepatří mezi knihy, které bych si znovu ráda přečetla.

kklepkaa
12. dubna

Začátek byl skvělý, pak to jde mírně dolů a konec mě taky trochu zklamal. Musím uznat ale, že Cole dokáže vytvořit tu pravou atmosféru. Reálně tak 3,5 hvězdy.

Zumina
10. dubna

Kniha byla ze začátku celkem napínavá, ale postupně se to začalo táhnout. Nejhorší byl asi konec. To byla pěkná nuda a čekala jsem od toho víc. Pokračování už číst nebudu.

Dalimila12
10. dubna

Nebavila mě

Dandulka
09. dubna

Tak konečně jsem přečetla i první díl. Strhující konec! Pro pochopení Loutkáře moc důležitý konec. To je tak, když někdo čte nejprve druhý díl a až pak ten první. V každém případě mohu jen doporučit oba dva díly.

Štítky

sérioví vrazi vraždy detektivky Londýn novináři

Autor a jeho další knihy

Daniel Cole

Daniel Cole
britská, 1983

Podobné knihy

Kniha Hadrový panák je:

v Právě čtených79x
v Přečtených2286x
v Čtenářské výzvě60x
v Doporučených76x
v Knihotéce537x
v Chystám se číst762x
v Chci si koupit136x
v dalších seznamech9x