Hadrový panák

Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351414/big_hadrovy-panak-afh-351414.jpg 3.72686

Hadrový panák / Detektív William Fawkes 1.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Ragdoll, 2017

Kniha Hadrový panák

Acquenta
předevčírem

Pořád to nešlo...nešlo se začíst....konec byl překvapivý, ale nedá se říct, že i přes to čtivý. Za mě prostě nuda :-(

Čmeláček

Docela dobré, spíš průměrné, ale číst se to dalo.

Lexie321

Na knihu som sa tešila už dlhšie ale úprimne som ostala sklamaná. Aj keď námet znel super a zaujímavo samotné písanie akosi nevedelo uchopiť môj zaujem. Napísané to bolo jedneducho takže sa to aj dobre čítalo. Nebolo tam ani priveľa postáv aby sa človek strácal. A dokonca to malo aj nejaké akčné a veľmi zaujímavé pasáže ale asi som od toho čakala viac a pokazila si dojem. Z mojej strany asi nebudem pokračovať v tento sérii.

Laf

Kniha se mi líbila. Hned mne vtáhla a stránky mi mizely pod rukama rychle jedna za druhou. Je to velmi čtivě napsané a chytlavé. Také nechybí velmi zajímavá zápletka. Kniha mne překvapila. Za přečtení to stojí :)

akinomV

Víc než thriller je to spíš detektivka. Je to ale čtivé, stránky mi rychle ubíhaly. Jsem zvědavá na pokračování, zda se to víc rozjede.

Meda77

Jestli hledáte zábavu a napětí při pěkném detektivním příběhu tak tuhle knihu radši odložte. Neuvěřitelně nudná a po celou délku vyčerpávající četba, která mi připomíná spíše blábol, protože po celou dobu je to jen samé bla bla bla bla. Postavy jsou naprosto pitomé a úplně zbytečné v celém příběhu. Kniha úplně postrádá napětí a dynamický děj. Více napětí zažijete v březnu při podávání daňového přiznání. Dvě starsy jsou pouze za vcelku ucházející sloh a styl psaní, jinak je to jedna z nejhorších knih, které se mi zase poštěstilo najít. Je mnoho průměrných autorů, kteří jsou mnohem lepší. Od tohoto autora už ani řádku. Nedoporučuji.

Roux

Především musím říct, že se kniha velmi dobře a i celkem rychle čte. To je její velký plus a nebýt toho, asi bych ji ani nečetla. Už mě unavují ti geniální vrahové a ve své podstatě i geniální vyšetřovatelé. Jasně, tady to bylo trošku jiný, když vezmu v úvahu jakou roli v tomto všem měl detektiv, ale i tak. Zbytek série samozřejmě dočtu, když už ji mám doma celou. Za zmínku stojí i to, že je pro mě Cole snesitelnější než nahypovený Carter.

monishek

Ale joo, pro me to bylo čtivé i napětí jsem našla, ale přesto mi tam něco chybělo. Plny počet hvězdiček nedam, ale zkusím další díl. Neviděla bych to tak tragicky, četlo se to dobře.