Hadrový panák

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351414/hadrovy-panak-afh-351414.jpg 3.72388

Hadrový panák / Detektiv William Fawkes 1.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

Ragdoll, 2017

Kniha Hadrový panák

Anastazie0810

Skvěle napsaná detektivka, která navíc po dlouhé době není severská :D !
Zajímavý námět a vykreslení postav. Hlavní hrdina mi připomíná mého milovaného Joonu Lima (Lars Kepler), tím myslím drzého, lehkovážného ale přesto sebevědomého jedince, který prožívá nějaké své problémy, ale přesto se nebojí pro správnou věc riskovat vše. Tento typ detektiva se objevuje v mnoha kriminálkách, ale na jednu stranu chápu i proč. Nikdy s nima není nuda a nikdy nevíte co udělá.
Posledních 100 stran jsem hltala jedním dechem. Rozhodně je to povedená knížka, kde se budu těšit na další díly.

olca1983

Drsné a nechutné téma. Zprvu jsem myslela, že se mi bude příčit jeho čtení, ale kniha mě okamžitě vtáhla do děje a hltala jsem jednu stránku za druhou. Zajímal by mě další osud několika postav, takže se s nadšením hned dnes pustím do Loutkáře a budu doufat, že je tam "potkám".

PePl1974

Kniha se četla dobře, příběh je brutální, krvavý, žádná tuctovka, u které předem víte, jak dopadne.

vercatko20

Hadrového panáka jsem četla už podruhé a musím teda říct, že při prvním čtení, ač se mi motal děj a ztrácela jsem se v něm, se mi kniha líbila více.
Teď, když jsem ji četla znovu, jsem se v ději pohybovala lehčeji, ale bavila mě o to méně.
Všechno moc zdlouhavé, některé kapitoly zcela zbytečné a Baxterová mě neuvěřitelně točila! Fakt, větší slepici jsem snad ještě v detektivkách nezažila..

Boogie007

Cítíte strach, znechucení z takové brutality, ale nemůžete si pomoct a hltáte jednu stránku za druhou.

Eliška750

Knihu jsem měla přečtenou hned. Bavila mě a těším se na pokračování.

kofola33

Knizku jsem prave docetla podruhe, protoze jsem si koupila 3.dil serie a mezitim precetla dalsich asi 200 knih:-)
Musim souhlasit sama se sebou, je to celkem dobra detektivka, ale trochu zmatena. Misty jsem se trochu ztracela v deji, ale celkove se mi pribeh libil, linka mezi Baxter a Wolfem je zajimava a Edmunds nam urcite taky ma co rict, takze promijim nedokonalosti a jdu znova na Loutkare.

Kicka

Příjemná detektivka, která není jedna z těch úplně nejlepších, co jsem četla, ale ani výrazně nezklame. Nápad hadrového panáka se mi líbil, po dotčení ve mně však nezanechala výraznější dojmy, jak to umí třeba Kepler, u kterého chci hned další díl.