Hadrový panák

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/351414/hadrovy-panak-afh-351414.jpg 3.71661
Série:

Hadrový panák / Detektiv William Fawkes (1.)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
Orig. název:

Ragdoll 1: Ragdoll (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (566)

Kniha Hadrový panák

Přidat komentář
LenkaGonn
předevčírem

Velice se mi líbil styl jakým to bylo psané, jde vidět, že spisovatel je inteligentní, sečtělí člověk a na knize usilovně pracoval. V poslední době jsem neměla moc štěstí na knihy, které byly květnatě napsané. V polovině knihy jsem věděla, že dám 3 hvězdičky. Za námět, psanou formu a za to, že má sympatické postavy. Nebyla jsem z knihy úplně nadšená, ale občas jsem byla překvapená a nakonec si mě získala. Není to šťastně až do smrti. Je to jiné. 5 Hvězdiček dávám pokud jsem z toho nadšená, ať už je to jakýkoli důvod. Tady jsem prostě spokojená. Rozhodně se pustím do další knihy,

nik077
20. června

Jo kniha se mi líbila....čekala jsem jiný konec, ale proč ne....bylo by fajn vidět filmové zpracování

hanča34
14. června

Nějak mně kniha nechytla a už jsem v polovině. Tuším jak to bude pokračovat, proto jsem přešla k zajímavějšímu titulu.

medlovice
09. června

Zajímavý námět, nějak mi to připomínalo Mlčení jehnátek , ale nechytlo mě to. nevím čím to, atraktivní téma, okořeněné humorem, ale trochu nezáživné. Půjčila jsem si zároveň s Loutkařem , tak se ukáže co ve spisovateli je .

martineden
07. června

Pocit, že už jsem něco podobného četla, hrdinové ve stylu Harry Holea... ale o dost nižší kvality

pavel9989
03. června

Na knihu jsem čekal dost dlouho, stále jí měli v knihovně vypůjčenou. Konečně jsem se k ní dostal a musím říct, že paráda. Vše je tam pěkně vysvětleno. Už se těším, až si vypůjčím druhý díl.

AkiKagami
29. května

Úžasný příběh, který je napínavý už od samého začátku. Kniha mě pohltila a nebýt návštěvy mám knihu přečtenou během chvilky. Wolfa i Baxterovou jsem si hodně oblíbila. I Edmuns se vyznamenal. Jen Vanitiová jako jediná mi tam vadila. Vraha jsem neuhodla a podezřívala úplně jiné lidi. Ale přesto překvapení to pro mě nebylo. Knihu mohu doporučit pro silné žaludky, ale je to úžasné čtivo a rozhodně doporučuju. Zklamaná jsem nebyla, jak jsem se obávala, že budu. :)

Danilla
28. května

Nevím, jestli jsem neměla moc velká očekávání ale kniha mě fakt nechytla, přitom náměl byl dobrý. Mnoho postav, chvílemi jsem se v příbehu ztrácela. O konci knihy ani nemluvím, konec se mi nelíbil vůbec.


Štítky

sérioví vrazi vraždy detektivky Londýn novináři

Autor a jeho další knihy

Daniel Cole

Daniel Cole
britská, 1983

Podobné knihy

Kniha Hadrový panák je:

v Právě čtených80x
v Přečtených2417x
v Čtenářské výzvě63x
v Doporučených82x
v Knihotéce555x
v Chystám se číst761x
v Chci si koupit138x
v dalších seznamech13x