Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Zvláštní sbírka velice podivných fotografií. To vše čeká na odhalení v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, nezapomenutelném románu, kde děj a děsivé fotografie přináší jedinečný čtenářský zážitek. Náš příběh začíná strašnou rodinnou tragédií, která přivede šestnáctiletého Jacoba k cestě na vzdálený ostrov u břehů Walesu, kde objevuje rozpadající se trosky sirotčince slečny Peregrinové pro podivné děti. Když Jacob bloumá jeho opuštěnými ložnicemi a chodbami, ukazuje se postupně, že děti slečny Peregrinové byly víc než podivné. Byly možná nebezpečné. Možná byly na opuštěném ostrově drženy v jakési karanténě z velmi dobrých důvodů. A nějak – i když to zní jako něco nemožného – jsou možná stále naživu. Fantasy doprovázená strašidelnými starými dobovými fotografiemi, při které běží mráz po zádech. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti zaujme dospělé, teenagery a všechny, kdo mají rádi temná dobrodružství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117797/big_sirotcinec-slecny-peregrinove-pro-podivne-deti-117797.jpg 45793
Série:

Sirotčinec slečny Peregrinové / Neobyčajné deti slečny Peregrinove 1.


Žánr:
Horory, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Jota
Originální název:

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (1328)

Kniha Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

tessie_m
21. ledna

Moc pěkně, bavilo mě to. Konec trochu jiný než bych si přála, celá kniha byla taková příjemná pohádka, ale ten konec byl takový jiný. Nečekaný.

dana_vrana
16. ledna

Dlouho jsem se na sérii těšila a konečně na ni nastal čas. Rozjezd pomalejší, vzpomínala jsem při něm na film, který mám ráda a který mi sliboval, že to, co čekám, brzy přijde. A přišlo mnohonásobně víc! Na konci jsem se nemohla odtrhnout. Miluju to. Rychle na nový díl...


mia.com
15. ledna

Tento první díl mě moc bavil. Byla jsem z něj unešená.

JidášRimmer
12. ledna

Tajemné, nevšední, velmi zajímavě zpracované.

sara7136
09. ledna

Skvělé, skvělé, skvělé. Právě tato série mne dostala zpět ke čtení.

Kobzíci
31.12.2022

Moc dobře se čte,čtivě napsané.

Kaduri
29.12.2022

Po vizuálnej stránke veľmi pekne spracovaná knižka. Prapodivné fotografie prapodivných detí skvelo dokresľujú atmosféru.
Príbeh je zaujímavý a dobre vystavaný. Záver trošku moc akčný na môj vkus, no budiž:).
Ale ach... tie emócie. Prednedávnom som čítala "Dům v blankytně modrém moři", kde som si tie malé príšerky (pardon deti:)) proste zamilovala. Sirotinec slečny Peregrinovej ma zanechal citovo nezainteresovanú, chladnú.
Časom skúsim ešte druhý diel a uvidíme...

Johny_H.
22.12.2022

Vzpomínám že když se mi tato kniha dostala po prvé do ruky tak jsem byl ještě na škole a nedostal jsem se přes druhou kapitolu a vím proč pro některé mladší čtenáře bude mít asi pomalý rozjezd nebo je to tím, že teď už mám více načteno. Nic méně teď jsem si v dospělosti skoro ve 30 letech tuto knihu vzal do ruky a je opravdu skvělá a není jí co vytknout. Moc jsem si ji užil a těším se na další díl.

1 ...

Doporučujeme

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova