koupit eknihy

Ransom Riggs

americká, 1980, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiPodivné městoKnihovna dušíPovídky podivných

Autor

Ransom Riggs se narodil na dvě stě let staré farmě v Marylandu, kde chtěl jako dítě zůstat a stát se farmářem. V pěti letech se však s rodiči přestěhoval na Floridu, v současnosti má svůj domov v kraji podivných dětí – v Los Angeles. Prozatím stačil nasbírat diplomy na Kenyon College a na Fak... celý životopis(zdroj: http://www.jota.cz/pripravujeme/sirotcinec-slecny-peregrinov)

Komentáře (5)

Přidat komentář
kolacky
30.05.2016

Naprosto úžasný nápad. Podivné děti, ymbryny a jejich svět... nic takového jsem ještě nečetla. Hrůzyplné i láskyplné vyprávění, kdy nevíme, co se na příští stránce povede nebo ne... jak děti projdou svými cestami a jak to všechno skončí...

Hoshi
27.07.2015

Na tohoto autora jsem narazila vlastně náhodou, když jsem si prohlížela knižní časopis. Na první pohled mě zaujala obálka Sirotčince a hrozně moc jsem toužila si knihu přečíst. Bohužel jsem se setkávala s předsudky typu: "To bude horror, nečti to", ale i tak jsem do toho šla a knihu si koupila. A vážně nelituji. Jeho knihy jsou úžasné, čtivé a fotografie, které v knihách jsou, dodávají celému příběhu kouzlo. Už se nemohu dočkat třetího dílu a také filmového zpracování dílu prvního (jsem hrozně zvědavá, co Tim Burton vykouzlil).

Alca007
17.05.2015

taky se těším na třetí díl
člověk se má trošku bát :-)

maxx
23.04.2015

Krásný příběh o podivuhodných dětech :-) těším se na třetí díl .....

Marčullkas
24.01.2014

Proč si občas nepřečíst Fantasy pohádky? :)