Zmizelá

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Zdálo se to jako ideální manželství. Zdání ale může vražedně klamat… Amy Dunnová zmizela v den pátého výročí svatby. Nick, její muž, byl po sérii nalezených důkazů obviněn z vraždy své ženy. Nick prohlašuje, že nic nespáchal, Amyini přátelé a zápisky v jejím deníku tvrdí opak. Kdo má pravdu? Jak ji poznat? A pokud je Nick nevinný, kam se poděla Amy? Psychothriller, který se stal kultem i fenoménem… Nemilosrdně sžíravý kriminální román doslova uchvátil čtenáře nejen v USA, kde se stal druhou nejprodávanější knihou roku 2012 (více než dva miliony výtisků) a ani po roce od vydání neopustil první desítku bestsellerů The New York Times (beletrie) a amazon.com (thrillery)....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166298/zmizela-UBe-166298.jpg 4.23550
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

Gone Girl, 2012

Kniha Zmizelá

Majdalenka
včera

Po skeptickem začátku se z toho vyklubala úžasná kniha! Doporucuji neprolistovavat. Otevřít a číst - jde to samo :) a je to jizda

Jane333

Zpočátku průměr, pak mě to bavilo dost, ale konec jsem si představovala jinak, nějak zajímavější, jako kdyby už autorka nevěděla kudy kam, tak to zakončila takhle.

m_martina

Kniha se mi líbila, čte se jedním dechem.

uhnavka

četla jsem jí jedním dechem, pro mě nečekaný závěr

Janahan

Za mě jedna z nejlepších knih co jsem četla. Doporučuji!

escapelle

Neskutečný příběh o tom,jak se láska může změnit v nenávist. I když,je to vůbec nenávist?
Jak jednoduše může jeden (z)ničit druhého.

Lienilda

V první čtvrtině knihy jsem si nedokázala vytvořit sympatie ani k jednomu z 2 hlavních hrdinů. Pak to začalo trochu odsypat a od půlky už jsem věděla komu fandit. Super román. Moc se těším na film s Benem Afflecken, který má výborné hodnocení.

Teniskaha

Konec mě už nebavil.