koupit knihy

Gillian Flynn

americká, 1971

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Komentáře (14)

Candide
28.08.2019

Od Gillian Flynn jsem nic nečetla, pouze jsem viděla filmová zpracování Zmizelé, Temných koutů a Ostrých předmětů. Zmizelá mě nadchla, ale v TK jsem vraha uhodla před polovinou a v OP jej manžel při společném sledování odhalil dokonce ve druhém díle z osmi. Z toho jsem usoudila, že mi její příběhy nemají co nabídnout a do jejich knižní podoby se tak pouštět nebudu.

knihomol078
15.07.2019

Velmi nadaná autorka, jejíž knihy jsou vždy poutavé a čtivé. V člověku to něco na delší dobu zanechá. Jen u Povídky Skvrna mě zklamal otevřený konec. Těším se moc na další knihy.

preciousek
19.06.2019

Po přečtení Zmizelé mám pocit, že si od této autorky už nic přečíst asi ani nechci :D

orangerose
15.05.2019

líbí se mi od ní knížky: zmizelá,ostré předměty, temné kouty :)

doporučuji, chytnou vás do čtení že nemůžete odtrhnout oči od nich :)

zbožňuju_knihy
16.07.2018

Přiznávám, že patřím do druhého tábora a vůbec nechápu, co je tak skvělého a úžasného na této autorce. Mám dokonce pocit, jakoby se část populace nechala zmanipulovat masivní reklamou, jinak to nevidím. Temné kouty jsem například s náramnou chutí prodala a Skvrna? spoiler: Hezký obal, ale nic si od toho neslibujte, jen splácaninu: lehké žena, která se pouští do něčeho o čem ví tužku a nakonec zjistí, že je prostě hloupá a malý kluk ji zmanipuloval, kam chtěl. No to je tedy něco. hm :-(

sima176
30.01.2016

Všechny její knihy jsou skvělé, těším se na další :)

caracol
05.01.2016

hned po přečtení "Zmizelé" jsem si říkala, že takových autorů je potřeba víc.... Děj vás zcela pohltí a nemůžete se od čtení odtrhnout, protože prostě MUSÍTE vědět, co bude dál.

Od autorky jsem četla zatím všechny její knihy. A už se moc těším na další.

bookworm.
27.12.2015

Flynnová se s ničím nepáře. Důkladně rozpitvává postavy, zatímco rozlévá hnis jejich osobností téměř na každé stránce. Neustálé zvraty a znepokojující forma vyprávění jen přidávají k temnotě jejích knih, po nichž má čtenář často chuť vysprchovat si mozek z hlavy. Pro mě jednoduše jasná bohyně nynější psychologické prózy.

1