.Tera. .Tera. komentáře u knih

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Nenáročné, ale napínavé čtení. Kniha sice není ničím výjimečná, ale velmi dobře se čte a čtenáře pohání zvědavost, aby zjistil jak to celé dopadne.

12.04.2024 4 z 5

Oživovatel Oživovatel Seth Patrick

Nápad super, ale to je tak vše. Kniha není ani napínavá ani strašidelná. Snažila jsem se pokračovat ve čtení, ale musela jsem se vyloženě nutit a vždycky to dopadlo ztrátou pozornosti. Pořád dokola se popisují nepodstatné situace, děj se nikam neposouva a celkově mi asi autorův styl psaní moc nesedl. Škoda, protože z nápadu se toho dalo vytřískat hodně.

27.03.2024 1 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

Asi nejlepší autorčina kniha. Její knížky jsou dost podobne, ale tahle byla příjemná změna. Úplně jsem ji hltala.

23.09.2023 5 z 5

Šepot v mlze Šepot v mlze Darcy Coates

Přečetla jsem toho od autorky docela dost, ale tahle kniha mi zatím přišla nejslabší. Zombie apokalypsa, kterou všichni důvěrně známe... Příběh se strašně dlouho nikam neposouval, napětí nulové a situace předvídatelné.... :-(

09.06.2023 3 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Knihu jsem si fakt užila. Přečetla jsem ji skoro jedním dechem. Střídání časových línií krásně oživovalo příběh. I když je hniha delší, nepřišla mi nudná nebo zbytečně zdlouhavá. I když se nejedná o horor o napětí nebyla nouze.

29.03.2023 5 z 5