Zmizelá

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Zdálo se to jako ideální manželství. Zdání ale může vražedně klamat… Amy Dunnová zmizela v den pátého výročí svatby. Nick, její muž, byl po sérii nalezených důkazů obviněn z vraždy své ženy. Nick prohlašuje, že nic nespáchal, Amyini přátelé a zápisky v jejím deníku tvrdí opak. Kdo má pravdu? Jak ji poznat? A pokud je Nick nevinný, kam se poděla Amy? Psychothriller, který se stal kultem i fenoménem… Nemilosrdně sžíravý kriminální román doslova uchvátil čtenáře nejen v USA, kde se stal druhou nejprodávanější knihou roku 2012 (více než dva miliony výtisků) a ani po roce od vydání neopustil první desítku bestsellerů The New York Times (beletrie) a amazon.com (thrillery)....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166298/zmizela-UBe-166298.jpg 4.23651
Žánr
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Gone Girl, 2012

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (5)

Kniha Zmizelá (Gone Girl) vyhrála GoodReads Choice Awards za rok 2012 v kategorii Best Mystery & Thriller (27502 hlasů). (LibraryGirl)


Podle knižní předlohy natočil v roce 2014 stejnojmenný film režisér David Fincher, autorka knihy Gillian Flynn se podílela na scénáři. V hlavních rolích se představili Ben Affleck a Rosamund Pike. (chaera)


Svetoznámy režisér David Fincher ( Sedem, Klub bitkárov ) adaptuje túto skvelú knihu.
http://fandimefilmu.cz/clanek/3572-gone_girl_fincherova_novinka_ma_datum_premiery (zahadum)


Ocenění

2013 - British Book Awards (International Author of the Year)
2013 - Grand prix des lectrices de Elle (Crime fiction)