Zmizelá

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zdálo se to jako ideální manželství. Zdání ale může vražedně klamat… Amy Dunnová zmizela v den pátého výročí svatby. Nick, její muž, byl po sérii nalezených důkazů obviněn z vraždy své ženy. Nick prohlašuje, že nic nespáchal, Amyini přátelé a zápisky v jejím deníku tvrdí opak. Kdo má pravdu? Jak ji poznat? A pokud je Nick nevinný, kam se poděla Amy? Psychothriller, který se stal kultem i fenoménem… Nemilosrdně sžíravý kriminální román doslova uchvátil čtenáře nejen v USA, kde se stal druhou nejprodávanější knihou roku 2012 (více než dva miliony výtisků) a ani po roce od vydání neopustil první desítku bestsellerů The New York Times (beletrie) a amazon.com (thrillery)....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166298/big_zmizela-UBe-166298.jpg 4.24136
Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Gone Girl, 2012


více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (6)

Kniha Zmizelá (Gone Girl) vyhrála GoodReads Choice Awards za rok 2012 v kategorii Best Mystery & Thriller (27502 hlasů). (LibraryGirl)


Podle knižní předlohy natočil v roce 2014 stejnojmenný film režisér David Fincher, autorka knihy Gillian Flynn se podílela na scénáři. V hlavních rolích se představili Ben Affleck a Rosamund Pike. (chaera)


Svetoznámy režisér David Fincher ( Sedem, Klub bitkárov ) adaptuje túto skvelú knihu.
http://fandimefilmu.cz/clanek/3572-gone_girl_fincherova_novinka_ma_datum_premiery (zahadum)


Ocenění

2013 - British Book Awards (International Author of the Year)
2013 - Grand prix des lectrices de Elle (Crime fiction)
2012 - Goodreads Choice Awards (Best Mystery & Thriller)