Hlasy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lidé, kteří si divoce mumlají sami pro sebe. Kteří se odhalují, slyší hlasy. Psychiatrické oddělení salcburské Kliniky-Sever se specializuje na mimořádně těžké případy. Když je jeden z lékařů nalezen zavražděný v ošetřovně, musí se vyšetřovatelka Beatrice Kasparyová pokusit vymámit informace z pacientů. Z traumatizovaných duší, které žijí ve své vlastním světě. A nehrají podle pravidel…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/345691/hlasy-Jlx-345691.jpg 4.3364
Série:

Beatrice Kaspary (3.)

Orig. název:

Stimmen (2015)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (117)

Kniha Hlasy

Přidat komentář
Googies
16. dubna

Už aby byl další díl :D Líbilo se mi, jak to šlo s Beatrice a Florinem zezačátku pomalu. A vrah mě napadl někde v půlce, ale jen na chviličku, pak mě to zas přešlo :D Zkrátka, četlo se to velmi dobře :)

cat5
27. března

Přiznám se, že jsem ke čtení této knihy po zjištění, že autorka začínala s knihami pro dospívající, přistupovala trochu hořce. Moc tomu nepomohl ani fakt, že se na pozadí má odehrávat nějaký románek, což nemusím. Ale světe div se, dala jsem tomu šanci a výsledek je dobrý. Mám ráda prostředí psychiatrie a celkově témata, kde lidem "straší ve věži", takže to na mě celé celkem zapůsobilo. Příběh byl vystavený dobře, četlo se to téměř samo a celkový dojem je tak 3-4*. A navíc chválím přebal, který (ač by neměl) ovlivnil, že mi kniha přistála v knihovně.

davas
24. března

Příběh nebyl špatný ,četlo se dobře ,ale nějak jsem se musel nutit do čtení ....něco tomu chybělo,ale jak jsem napsal ,špatné to nebylo ...něco mezi 3 až 4

miloslav0399
13. března

Ze série BK jsou Hlasy asi nejlepší. Zápletka je vskutku originální a dopředu odhadnout se dá opravdu velmi těžko. Jen mě moc nepřesvědčila atmosféra na psychiatrické klinice, je to tam takové žádné... JInak ale pěkná krimi, která se dá doporučit.

Olous1
07. března

Za mě byla kniha ještě lepší než první díl(pět).Paní autorku řadím do oblíbených. Téma perfektní, četla se fakt jedním dechem.Za mě doporučuji.

tulip131
28. února

Tato kniha byla nejpovedenější. Prostředí jak stvořené pro vraždy, konečně se rozlouskla přitažlivost mezi Beou a Florinem a jak je to s dítětem doktorky bylo překvapením. Kniha byla napsána poutavě.

luculi
24. února

Třetí detektivní případ, který má bohužel i slabé stránky a trošku mezery. I když byla kniha čtivá a zajímavá, bohužel zatím nejslabší díl série...

anibeni
15. února

Další skvělá kniha od U.Poznanski.. I když se zde jednalo o trochu ponuré prostředí, začetla jsem se a druhou polovinu knihy jsem vzala jedním dechem. Mé tušení ohledně vraha bylo špatné a to se mi líbí..


Štítky

psychiatrie detektivky

Autor a jeho další knihy

Ursula Poznanski

Ursula Poznanski
rakouská, 1968

všechny knihy autora

Podobné knihy

Kniha Hlasy je:

v Právě čtených6x
v Přečtených461x
v Čtenářské výzvě27x
v Doporučených19x
v Knihotéce221x
v Chystám se číst378x
v Chci si koupit100x
v dalších seznamech4x