Hlasy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lidé, kteří si divoce mumlají sami pro sebe. Kteří se odhalují, slyší hlasy. Psychiatrické oddělení salcburské Kliniky-Sever se specializuje na mimořádně těžké případy. Když je jeden z lékařů nalezen zavražděný v ošetřovně, musí se vyšetřovatelka Beatrice Kasparyová pokusit vymámit informace z pacientů. Z traumatizovaných duší, které žijí ve své vlastním světě. A nehrají podle pravidel…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345691/hlasy-Jlx-345691.jpg 4.3497
Série

Beatrice Kaspary 3.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Stimmen, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (157)

Kniha Hlasy

Přidat komentář
Hella
21. listopadu

Příjemná detektivka s nečekaným závěrem a podstatně lepší než předchozí díl série Slepí ptáci.

berila
10. listopadu

Moc dobré počtení, série je to opravdu povedená.Teď jsem se vrhla na "Stín" a zatím jsem velmi spokojená.


Tereyciiik
26. září

Tak to byla jízda. Vážně další povedené dílo od této autorky. Bavila mě celou dobu, pro mě žádná chvilka, ktera by potřebovala vyplnit. Líbilo se mi i motani se, kolem hlavních vyšetřovatelů. Určitě se chystám na poslední z této série a na společnou.

pkweb.eu
24. srpna

Z mého pohledu s každou knihou klesá na záživnosti série. Zatímco PĚT mě bavilo moc, SLEPÍ PTÁCI už méně, u HLASŮ jsem se nudil.
Oceňuji příběh, nečekaný závěr i prostředí, ale kromě jedné scény tam nebylo žádné napětí. A to je detektivní Thriller z prostředí psychiatrické léčebny podle mě docela závažný nedostatek.

artlucie
12. srpna

Výborný čtení! Jak to u mě a Ursuly bývá, nějak si neumím tipnout pachatele, a to mě děsně baví. A "romatická omáčka", jak to tu kdosi trefně nazval, se mi líbila taky. Bylo to totiž vkusné a nebylo toho tolik, aby to odvádělo od příběhu. Víc takových knížek na mou hlavu ;)

Zmitko.m
10. srpna

Kniha se mi hodně líbila. Vyšetřování vražd v psychiatrické léčebně je opravdu zajímavý námět. Děj byl perfektně promyšlený a do poslední chvíle jsem nevěděl, kdo je vrahem. Hodně jsem byl napnutý z komunikace, či spíš nekomunikace Beatrice a Jasmin, co se nakonec v náznacích podaří odhalit a jak to celé dopadne...Trochu mi tam vadila ta romantická omáčka, ale to je tak jediné, co bych mohl vytknout.

AlbionFoxyFox
01. srpna

Kniha měla spád, byť mi trošku vadilo, že odhalení a závěr byl moc rychlý na to, že po většinu knihy se s vyšetřováním moc nepohne. Hodně prostoru zde měl osobní život hlavní dvojice, což pro mě bylo příjemné, protože jsem si hrdiny oblíbila.

Pavlína2019
29. července

Bohužel. Těšila jsem se. Ale nebavila mě. Do půlky jsem se nutila, zbylou částí se proskákala. Myslenka celkem dobrá, rozuzlení poměrně překvapivé, ale nebaví mě spousta omáčky kolem vyšetřování, a když kniha nemá grády...

1 ...

Doporučujeme

Vnitřní hlas
Vnitřní hlas
Ještě mě nezabíjej
Ještě mě nezabíjej
Krvavé sestry
Krvavé sestry
Andělé smrti
Andělé smrti