Hlasy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lidé, kteří si divoce mumlají sami pro sebe. Kteří se odhalují, slyší hlasy. Psychiatrické oddělení salcburské Kliniky-Sever se specializuje na mimořádně těžké případy. Když je jeden z lékařů nalezen zavražděný v ošetřovně, musí se vyšetřovatelka Beatrice Kasparyová pokusit vymámit informace z pacientů. Z traumatizovaných duší, které žijí ve své vlastním světě. A nehrají podle pravidel…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345691/big_hlasy-Jlx-345691.jpg 4.2630
Série:

Beatrice Kaspary 3.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Stimmen, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (187)

Kniha Hlasy

Arev122
24. března

Příběh z psychiatrické léčebny byl dobře popsán,děj měl spád i napětí. Ale vadila mi trochu nevyrovnanost a rušivost soukromého života vyšetřující policistky.

postrach
17. února

Děsivé a odudivé prostředí.Otřesný případ.....Jdu na zatím poslední díl této série.


Biba_with_Book
15. února

Na to, jak mam tuhle autorku a knizky z psychiatrickeho prostredi rada, tak tentokrat jsem zklamana. Taktez jsem cekala vic "mumlajicich pacientu" a mene popisu osobniho zivota hlavni postavy. Cele mi to prislo takove prumerne, divne uchopene..skoda.

Termina
06. ledna

Našlápnutý začátek, ponurá atmosféra léčebny, jevilo se to jako slibná čtenářská jízda ze které se nakonec vyklubal utahaný brak.. ani se mi nechce psát moje DÍK!

Luigi1
15.12.2022

Tento díl mě mile překvapil.

rumova_kulicka
02.11.2022

Musím přiznat, že jak jsem se k večeru začetla, tak jsem knihu v 1 ráno dočetla. Tentokrát jsem ji hltala jak zjednaná, byť jsem se tématu psychiatrické léčebny trochu obávala. Milostná linka hlavních hrdinů mě na jednu stranu potěšila, na druhou trochu štvala, protože Bea vzdychala jak pubertální holka.
Co mě trochu štve (krom těch blbých výrazů v překladu, o kterých jsem se zmiňovala už u předchozího dílu), je to, že v ději postrádám nějaké náznaky, byť zavádějící, směřující k pachateli. Na konci se sice dozvíme rozmotání celé komplikované zápletky, ale pořád mám pocit, že k pachateli v průběhu celé knihy nic ani náznakem nesměřuje. Tak jak to znám z jiných knih.
Tentokrát jsem si sice pachatele tipla dobře, ale jen proto, že už v předchozích dvou dílech to byla ta nejmíň pravděpodobná postava.

Alethea_k
07.09.2022

Sice jsem přečetla knihu za asi 2 večery, nicméně něco mi zde oproti předchozím dílům nesedělo. Prostředí psychiatrické léčebny bylo vykresleno velmi uvěřitelně, atmosféra tíživá.
Nicméně člověka, kvůli kterému se Beatrice na konci ocitla v nesnázích, jsem uhodla hned na začátku, dokonce i prostředí...
Rozhodně jsem ale neuhodla na první dobrou vraha nebo rozuzlení. Autorka dokázala jeho pohnutky dostatečně vysvětlit, i když mi to nepřišlo příliš uvěřitelné. Ale proč ne.
Soukromý život Beatrice se očekávaně posunul, bylo na čase. Navzdory tomu mi erotická scéna v knize příliš nesedla. Bylo to zničehonic, v rámci popisů uspěchané, ale stát se to v dané chvíli určitě mohlo.
Další díl si určitě přečtu a doufám, že se mi bude líbit jako předchozí dva.

knihomolkadorfa
17.07.2022

Líbila se mi trochu méně, než ostatní autorčiny knížky, ale pořád super čtení.

1 ...