Hlasy

Lidé, kteří si divoce mumlají sami pro sebe. Kteří se odhalují, slyší hlasy. Psychiatrické oddělení salcburské Kliniky-Sever se specializuje na mimořádně těžké případy. Když je jeden z lékařů nalezen zavražděný v ošetřovně, musí se vyšetřovatelka Beatrice Kasparyová pokusit vymámit informace z pacientů. Z traumatizovaných duší, které žijí ve své vlastním světě. A nehrají podle pravidel…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345691/big_hlasy-Jlx-345691.jpg 4.2568

Beatrice Kaspary 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Stimmen, 2015

Kniha Hlasy

Napůlanděl

Opět povedená detektivka od této autorky. Zápletka i mezi Florien a Betrici byla příjemná a skvěle doplňovala detektivní vyšetřování x vražd.
Trochu otravné by mohlo být, že konce knih jsou na stejno brdo, ale není to nic, co by mi zas tak vadilo. Plný počet hvězdiček si tato kniha zaslouží!

Kubajzz
08.12.2021

Zajímavý příběh, napínavé, že se Bea a Florin dají dohromady se dalo předpokládat ale závěr mě překvapil. Doporučuji :-)

moudivlacek
27.11.2021

Uf uf uf! Na příběhy z psychiatrických léčeben mám šťastnou ruku. Hloupý člověk by řekl, že to nebude ani poučné, ani zábavné, má zkušenost praví něco jiného.
Je tu tajemná nereagující pacientka, jsou tu "zajímaví" pacienti, je tu egoistický šéf oddělení psychiatrie, strhaná doktorka samoživitelka.
Jenže Bea tentokrát musí řešit nejen práci, ale i "útoky" svého ex, otázkou je, jak se k tomu Bea postaví. Jestli dokáže přijmout pomoc ostatních, nebo zas se ocitne v nebezpečné situaci. Kdo četl předchozí díly, určitě si dokáže odpovědět.
Velmi zajímavé téma, vděčné, často využívané, a přesto jsem se zde opět dozvěděla něco nového. Zas jsem se musela podívat na hrdiny i svět okolo jinýma očima.
Bea a Florin jsou správná dvojka, na kterou se budu těšit i příště. A co vy?

ennlady
10.09.2021

Mně se to hodně líbilo. Zajímavý námět a dost nečekané rozuzlení. Doporučuji.

Babsie
02.09.2021

Autorka zase nezklamala, super napínavá kniha, od které se nedá odtrhnout. Konec nebyl tak přestřelený jako u jejích ostatních knih, což hodně oceňuji. Tohle byl můj úvod do série s Beatrice a přestože knihy z pohledu policisty většinou nemusím, zaujala mě natolik, že ostatní díly zkusím.

Na knize oceňuji strašidelné prostředí, zajímavé postavy, dějové zvraty. Co bych vytkla je přílišné rozebírání soukromého života detektivů, což podle mě do takové knihy nepatří, ale to nemusí vadit všem, navíc tady to bylo podáno docela zajímavě.

jitka1585
15.06.2021

Byla jsem hodně zvědavá na knihu z prostředí psychiatrie,trošku mě zklamala.Cekala jsem více o diagnozach a i o lidech.Jinak příběh byl dobrý,od začátku jsem podezírala z vražd primáře,nakonec to dopadlo jinak.Jasmin mi bylo líto a škoda,že jsem se nedočkala,jak to s ní dopadlo.Konec detektivky byl těžko uvěřitelný.Cetla jsem tuto knihu jako první ze série,předchozí si určitě přečtu.

Monkas1
14.06.2021

Doporučuji

Monni
03.06.2021

Po přečtení knihy jsem zjistila, že se jedná o sérii, takže jsem ji četla jako první, ale rozhodně si přečtu i předchozí díly. Sedí mi autorčin styl psaní a celkově se kniha dobře četla. Prostě dobrá detektivka.