Stín

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Únos. Tři vraždy. A jeden dávný pachatel… Muž, kterého našli hrozivě znetvořeného v jeho bytě. Porodní asistentka, kterou někdo utopil – dva případy, které musí vyřešit Beatrice Kasparyová, vyšetřovatelka oddělení vražd salcburské policie. Beatrice záhy pochopí, že obě vraždy spolu souvisí – a že zcela jistě mají co do činění s ní samotnou. Protože oba mrtvé znala. Nesnášela je. A také ví, že když nebude jednat rychle, objeví se další oběť......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419868/big_stin-l9S-419868.jpg 4.5236
Série:

Beatrice Kaspary 4.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

Schatten, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (88)

Kniha Stín

1v8na
06. října

Líbí se mi propracování vztahu Bei a Florina. Sérii čtu po řadě a musím říct, že mne všechny velmi baví . Kniha má spád, super námět, který je velmi zajímavý a nutí vás číst dál. Knihu jsem nemohla odložit. Pachatele jsem začínala tušit dříve než byl vyzrazen v knize. To mi však nevadilo. Těším se na další knihy od Ursuly.

Veronika2692
06. září

Skvělá Urszula, její knížky jsou prostě pecka. Strašně napínavé, vůbec jsem netušila, kdo byl pachatelem až do konce. Za mě super.


zuzu8480
16. srpna

Kniha byla skvělá,první od této autorky. Četlo se dobře,napínavé a mělo to spád.

kofola33
17. července

Tak tohle jsem si dokonale uzila. Moje prvni knizka autorky, skvely pribeh. Napinave, melo to spad, zadna hlucha mista. Pachatele jsem si tipla spravne, ale na napeti to neubralo. A milacek Florin byl nejlepsi!

Johhanka79
03. července

Zase Ursula nezklamala. Dávám pět hvězd.

Barakoudel
18. června

Nečekané, napínavé a dobře promyšlené. Vděčná jsem taky za zápletky Florina a Bey.

Pavlina50
01. května

Moje druhá kniha od U. Poznanski. Četla jsem zatím jen Hlasy, už ty se i zdály dost povedené, ale tato kniha posunula zájem o knihy této autorky ještě daleko víc. Příběh mě hned vtáhl do děje a nepustil až do přečtení poslední stránky. Je to extrémně napínavý příběh, ve kterém několik zdánlivě nesouvisejících vražd navede na otevření případu šestnáct let staré a nevyřešené vraždy související přímo s hlavní hrdinkou – vyšetřovatelkou Beatricí.
Tipů na pachatele jsem měla několik, pochopitelně jsem byla úplně vedle, takže konec byl pro mě opět překvapivý a rozhodně nezklamal.
A Florin? Beatrici ho fakt závidím, takhle nějak si představuju pana Božského.

lalaserka
16. dubna

Dobrá kniha. Napínavý a zajímavý děj. Přiznám se že jsem vůbec netušila kdo je vrah. Zjištění bylo překvapující, měla jsem jiného kandidáta na vraha. Doufám že někdy výjde další kniha s Florinem a Beatrice.

1