Stín

Stín https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419868/bmid_stin-l9S-419868.jpg 4 344 107

Beatrice Kaspary série

< 4. díl

Únos. Tři vraždy. A jeden dávný pachatel… Muž, kterého našli hrozivě znetvořeného v jeho bytě. Porodní asistentka, kterou někdo utopil – dva případy, které musí vyřešit Beatrice Kasparyová, vyšetřovatelka oddělení vražd salcburské policie. Beatrice záhy pochopí, že obě vraždy spolu souvisí – a že zcela jistě mají co do činění s ní samotnou. Protože oba mrtvé znala. Nesnášela je. A také ví, že když nebude jednat rychle, objeví se další oběť...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Schatten , 2017

Lethania
28.12.2019 4 z 5

O trochu slabší detektivní příběh než předchozí příběhy, ale sama za sebe jsem spokojená. Hlavního záporáka jsem však uhodla někdy v půlce knihy. Děj byl napínavý až do samotného konce. Jsem zvědavá na další knihy od této úžasné spisovatelky.

JustWomen
25.12.2019 5 z 5

Napínavé, zajímavé, sympatické postavy, nejen vraždy, ale i vztahy, za mě pecka.

hanap
20.12.2019 4 z 5

Kniha plná napětí s dobrou zápletkou.

Medovnice
20.12.2019 5 z 5

Napínavé až do poslední stránky. Pachatele jsem sice odhadla, ale to vůbec neubralo napětí. Doporučuji.

gad
08.12.2019 5 z 5

Autorčiny knihy jsou čím dál lepší. Stín je opravdu dobře a poutavě napsaný příběh. Líbí se mi, jak paní Poznanski jde do hloubky u svých postav, odkrývá jejich myšlení, pohnutky, strachy a vnitřní démony. Tentokrát rozehrává psychologický koncert mezi oběťmi a pachatelem. Za mne skvělé a doporučuji.

Kuliska196
05.12.2019 5 z 5

Opet nezklamala. Precetla jsem ji opet naraz a je dokonale napsana .

jana5655
25.11.2019 5 z 5

Tato kniha je trochu slabší než předešlé, ale možná o to víc mne vtáhla do děje. Teď už jen jedna otázka: kde seženu chlapa jako je Florin? ????