Slepí ptáci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dva mrtví v salcburském kempu. Ona uškrcená, on zastřelený. Že by čin zhrzeného milence? Zdá se ale, že ti dva neměli vzájemné kontakty. Nebo je první dojem mylný? Salcburské duo vyšetřovatelů Beatrice Kasparyová a Florin Wenninger sleduje stopy, které mrtví zanechali na internetu. Najde je na facebooku, kde oba byli členy skupiny, kde se publikují básně plné temných poselství o strachu a smrti. A pak zemře další z milovnic poezie…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301744/slepi-ptaci-WvV-301744.jpg 3.9401
Série

Beatrice Kaspary 2.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Blinde Vögel, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (131)

Kniha Slepí ptáci

Přidat komentář
Anetiina
21. června

Hodnotím o něco slaběji než předchozí knihu Pět, verše nejsou úplně můj šálek čaje, ale pátrání v rámci facebookové komunity bylo opravdu zajímavé. Body nahonili sympatičtí vyšetřovatelé, romantická linka a samotný styl psaní autorky.

artlucie
20. června

Chápu, že ne každému sedne ten styl facebookovych komentářů ještě k tomu v kombinaci s básněmi, ale u mě to fungovalo. Skvělá kniha, kompletní rozuzlení, menší důraz na rodinný život hlavní hrdinky.. moc dobré.


Michaeles
16. června

Kniha nebyla špatná dobře se četla, ale básně mě kolikrát až rozčilovaly. První kniha byla mnohem lepší.

Prateri
24. dubna

O knize Slepí ptáci nepřidám nic nového. První díl série výborný, tento díl, ač zajímavé téma, vyšetřovatelé Beatrice a Florin jsou skvělí, přesto byly části, které mě moc nebavily. Konec napínavý, rozhodně nečekané souvislosti a pak je tam kapitola, která se mnou mocně zacloumala.

vojteska70
11. dubna

Mně to zaujalo. Určitě si přečtu i další

wlado
11. března

Od spisovateľky som čítal lepšie veci. Toto je klasická a dosť nudná detektívka, ktorú som ani nedočítal, pretože som čakal niečo úplne iné.

berila
20. února

Nebylo to tak špatné, ale první v sérii se mi líbila více. Též nejsem příznivcem poezie, ale to je můj problém, protože jí vůbec nerozumím. Ale za přečtení určitě stojí.

Yaruschka
14. února

Průměrná detektivka, chtěla jsem dát tři hvězdy, druhá polovina a hlavně konec to trochu vylepšil. Na dovolenou dobrý :))

1

Doporučujeme

Devátý hrob
Devátý hrob
Konec léta
Konec léta
Kaštánek
Kaštánek
Temná tajemství
Temná tajemství