Slepí ptáci

Dva mrtví v salcburském kempu. Ona uškrcená, on zastřelený. Že by čin zhrzeného milence? Zdá se ale, že ti dva neměli vzájemné kontakty. Nebo je první dojem mylný? Salcburské duo vyšetřovatelů Beatrice Kasparyová a Florin Wenninger sleduje stopy, které mrtví zanechali na internetu. Najde je na facebooku, kde oba byli členy skupiny, kde se publikují básně plné temných poselství o strachu a smrti. A pak zemře další z milovnic poezie…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/301744/slepi-ptaci-WvV-301744.jpg 3.9324

Beatrice Kaspary (2.)

Blinde Vögel (2013)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Slepí ptáci

verden

Neviem presne pomenovať, čím to bolo, ale Slepí ptáci sa mi z doterajšej trojice s Beatrice Kaspary páčili najmenej. Napriek tomu opäť výborná kniha, JEMNÝ SPOILER!! Ursule som dokonca ochotná odpustiť aj tie klišé závery s Beatrice v smrteľnom ohrození. A musím povedať, že som úplne očarená Florinom, len neviem, prečo som si to uvedomila až teraz :D

Googies

Úplně mě tato kniha vtáhla. Líbí se mi tam i zapojený osobní život Beatrice, hlavně ohledně Florina :D :D

lulu0605

Dobře se četla, vyvrcholení bylo napínavé. Líbila se mi.

tulip131

Kniha měla dobrý námět, jako rušivě mi přišly úryvky básní, měly sice svou úlohu, ale za mě tam nemusely být citované. Zajímavá je i linka Beatrice a Florina.

monudostal

Kniha nebyla špatná ale rozhodně není z těch, ke kterým bych se vracela..

15Kate

Stejně jako Pět mě Slepí ptáci vtáhli do děje, kniha je skvěle napsaná. Tah s poezií je rozhodně ozvláštňující, dává knize nádech jinakosti. Některé básně mi ale narušovaly plynulost děje, proto 4*.

Tyrkysovka

Kniha se mi libila a tuto autorku mam moc rada.

1bublina
31.12.2018

Druhá kniha od autorky, kterou jsem četla. Opět mi chvilku trvalo, než jsem se začetla, ale pak už jsem knihu nedokázala odložit, dokud jsem nezjistila, kdo je vrah a jaký měl motiv. Zakomponování války - opravdu zajímavé. Jak je u autorky zvykem, vraha nelze ani tipnout dokud Vám ho autorka nepředhodí.

detektivky rakouská literatura

Ursula Poznanski